ثبت نام در چهارمین جشنواره دانش آموزی مدکاپ کد مطلب : 6229 | لینک : http://tizland.ir/show/?id=6229

ثبت نام در چهارمین جشنواره دانش آموزی مدکاپ

منتشر شده در: سرزمین تیزهوش ها :: اخبار آموزشی :: رویدادهای آموزشی

چهارمین دوره جشنواره ملی دانش آموزی “مدکاپ” در تاریخ 25 و 26 بهمن ماه 97 در دانشگاه شهید بهشتی - پردیس فنی شهید عباسپور برگزار می گردد.

 این مسابقات در رشته های رباتیک گرایش های جنگنده و مسیریاب ، رشته هوافضا گرایش های گلایدر و راکت های آبی چتردار و ساده ، ماشین های گلدبرگ ، سازه های ماکارونی گرایش های سبک و ستون فشاری هدفمند به صورت دو مرحله ای و نیز گرایش بارمتحرک به صورت تک مرحله ای ، معماری در دو گرایش طراحی و ساخت ماکت و سمینار ، عکاسی در دو گرایش پرتره و مستند ، پرینتر سه بعدی گرایش پل بار گسترده ، ابرحباب ، آزمایشگاه ، کمیکار گرایش های عملکرد و آزاد ، سمینارهای علمی گرایش نانو ، زیست ، شیمی ، فیزیک و فنی مهندسی و همچنین رشته برنامه نویسی گرایش های ACM و شبیه سازی دو بعدی فوتبال در سطح کشوری و دانش آموزی برگزار می گردد.

 

ثبت نام در چهارمین جشنواره دانش آموزی مدکاپ

 

 

در سه دوره قبلی جشنواره مدکاپ بیش از 6000 دانش آموز از 20 استان کشور در رشته های مختلف به رقابت علمی پرداختند و پیش بینی می شود در این دوره بیش از 5000 دانش آموز از سراسر کشور رقابت سالم و جذابی را داشته باشند. تمامی اخبار و اطلاعیه های مربوط به مسابقه در بخش اخبار و اطلاعیه های سایت در دسترس قرار خواهد گرفت.

اختتامیه جشنواره در روز شنبه 27 بهمن برگزار خواهد شد.

منبع : مدکاپ

سرزمین تیزهوش ها - tizland.ir
http://tizland.ir/show/?id=6229