سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

. . . . . . . . . . . . .

راهنمای تیزهوشان ششم

 

 

 

آرزوی بزرگ بسیاری از والدین موفقیت فرزندشان در امور تحصیلی است. تحقق همین رویا و آرزو هم والدین را ترغیب می‌کند تا از هیچ تلاش و زحمتی فروگذار نکنند. گاهی این تلاش و پشتکار صرف خرید بهترین امکانات آموزشی و رفاهی می‌شود. گاهی هم در قالب انتخاب‌های سرنوشت‌سازی از سوی والدین ظاهر می‌شود. یکی از مهم‌ترین این انتخاب‌ها تصمیم‌گیری در مورد نوع مدرسه است. به گمان بسیاری از والدین مدرسه عاملی کلیدی در موفقیت عملکرد تحصیلی دانش‌آموزان است. این گمان چندان بیراه هم نیست. مدرسه با فراهم کردن امکانات و خدمات آموزشی مختلف می‌تواند بستری برای موفقیت بیشتر دانش‌آموزان باشد. از آنجایی که انتخاب بهترین مدرسه دغدغه بسیاری از والدین است، ما تصمیم گرفتیم در مورد راه ورود به مدارس تیزهوشان از پایه ششم صحبت کنیم؛ پس در این مطلب تمرکز روی تیزهوشان ششم به هفتم، آزمونی که باید بدهند و مدارس تیزهوشان است.

شما نیز اگر فکر می‌کنید دانش‌آموزتان بهتر است در مدارس تیزهوشان ادامه تحصیل کند و می‌توانید شرایط ادامۀ تحصیل در این مدارس را برای فرزند خود فراهم کنید، همراه ما باشید.

 

 

شرایط و ضوابط ثبت‌نام در آزمون تیزهوشان

 

آزمون تیزهوشان ششم 1401-1402مدارس تیزهوشان از جمله مدارس محبوب و پرطرفدار در میان دانش‌آموزان و اولیای آن‌هاست. از آنجایی که تعداد متقاضی برای ورود به مدارس تیزهوشان از میزان ظرفیت پذیرش این مدارس بیشتر است، مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان هر ساله اقدام به برگزاری آزمون تیزهوشان ششم می‌کند. مرکز سنجش و پذیرش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان با انتشار دفترچۀ راهنمای ثبت‌نام متقاضیان تیزهوشان ششم به هفتم را در جریان شرایط و ضوابط شرکت در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان قرار می‌دهد. والدین می‌توانند جهت ثبت‌نام فرزند خود در این مدارس اقدام به دریافت دفترچه راهنمای ثبت‌نام نمایند و با مطالعه اطلاعات مندرج در آن، فرم مربوطه در سایت استعدادهای درخشان را تکمیل کنند.

شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام در دو دسته شرایط عمومی و اختصاصی تعریف می‌شود. لازم است والدین این شرایط را به دقت مطالعه کرده و در صورت واجد شرایط بودن فرزند خود به تکمیل فرم اقدام نمایند. ما برای راحتی بیشتر شما در ادامه به شرح کامل شرایط عمومی و اختصاصی ثبت‌نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم می‌پردازیم.

 

 

آزمون تیزهوشان ششم 1402

 

 

شرایط عمومی ثبت‌نام تیزهوشان ششم

 • دارا بودن تابعیت ایرانی (لازم به ذکر است که ثبت‌نام و شرکت در آزمون تیزهوشان ششم برای دانش‌آموزان غیر ایرانی تحت شرایط خاصی امکان‌پذیر است).
 • اشتغال به تحصیل در پایه ششم ابتدایی
 • کسب مقیاس خیلی خوب در تمام دروس نوبت دوم پایه پنجم ابتدایی
 • کسب نمره خیلی خوب در تمام دروس نوبت دوم پایه ششم ابتدایی

نکته بسیار مهم: اگر فرزند شما جز آن دسته از دانش‌آموزانی باشد که تنها موفق به کسب مقیاس خوب در یک عنوان درسی شده باشند، هیچ ممانعتی برای ثبت‌نام تیزهوشان ششم او وجود نخواهد داشت.

 

شرایط اختصاصی ثبت‌نام تیزهوشان ششم

 • انتخاب مدرسه تیزهوشان مورد نظر بر اساس منطقه و محل سکونت خود اولین شرط شرکت فرزند شما در آزمون تیزهوشان هفتم است.
 • در صورتی که صاحب فرزندی دوقلو هستید (دوقلو یا چندقلو، هم‌جنس یا غیرهم‌جنس) که در آزمون تیزهوشان ششم شرکت کرده‌اند و تنها یک نفر از آن‌ها نمره قبولی در این آزمون را کسب کرده است، دیگری می‌تواند با کسب 80 درصد نمرۀ آخرین داوطلب پذیرفته شده، به صورت مازاد بر ظرفیت در مدرسه مورد نظر خود اقدامات مربوط به ثبت‌نام را انجام دهد.
 • محل برگزاری آزمون تیزهوشان ششم بر حسب منطقه محل سکونت شما تعیین می‌شود.
 • نمرۀ کسب‌شده در آزمون تیزهوشان هفتم تنها ملاک قبولی و پذیرش فرزندتان در مدارس تیزهوشان است.
 • فرزند شما تنها مجاز به انتخاب حداکثر سه مدرسه از میان مدارس تیزهوشان منطقه خود بر اساس ترتیب اولویت است. ذکر این نکته حائز اهمیت است که سه اولویت انتخابی دانش‌آموز باید در یک شهرستان واحد قرار داشته باشند.

 

 

سرفصل‌ها و بودجه‌بندی آزمون تیزهوشان ششم

 

نمونه سوالات تیزهوشان ششم به هفتم

از آنجایی که شرط ورود به مدارس تیزهوشان کسب رتبۀ قبولی در آزمون تیزهوشان هفتم است، آگاهی از منابع امتحانی شانس موفقیت فرزندتان در این آزمون را چندین برابر می‌کند. اگرچه تعداد متقضایان ورود به مدارس تیزهوشان هرساله به طور قابل توجهی افزایش پیدا می‌کند، با این حال هنوز مرجع کامل و قابل اطمینانی جهت اطلاع‌رسانی منابع امتحانی برای والدین و فرزندان آن‌ها وجود ندارد. همین امر هم منجر به کلافگی و سردرگمی والدین در هنگام تهیه منابع امتحانی می‌شود. اگر شما هم جز این گروه از والدین هستید که در مورد منابع امتحانی آزمون تیزهوشان ششم اطلاعات کافی ندارید، همراه ما باشید. ما در ادامه به شرح کامل منابع امتحانی آزمون تیزهوشان ششم به هفتم پرداخته‌ایم.

سوالات امتحانی آزمون تیزهوشان ششم به هفتم در سال‌های گذشته از دروس ریاضی، علوم تجربی و فارسی پایۀ ششم ابتدایی طراحی می‌شد. بودجه‌بندی این آزمون هرساله توسط بخش‌نامه‌ای جدید ابلاغ می‌شود. طبق این بخش‌نامه در سال‌های اخیر سوالات ریاضی، علوم تجربی و فارسی جای خود را به سوالات هوش، استعداد و خلاقیت داده‌اند. به این ترتیب برای شرکت در این رقابت فشرده و تنگاتنگ و کسب نمرۀ قبولی در آن دیگر نیازی به مطالعه کتب درسی نیست. در عوض فرزند شما می‌تواند با حل سوالات هوش، استعداد و خلاقیت توانمندی خود را در مقایسه با سایر متقاضیان محک بزند.

 

 ماهیت سوالات آزمون تیزهوشان ششم را می‌توان استدلال‌های تحلیلی، تصویری و فضایی، عبارات کلامی، روابط ریاضی، درک منطقی و اشکال هندسی دانست.

 

هدف از تغییر منابع امتحانی و برگزاری این نوع آزمون تنها سنجش هوش و مهارت حل مسئله در دانش‌آموزان است. به این ترتیب برای موفقیت در آزمون تیزهوشان ششم نیازی به فراهم کردن منابع کمک آموزشی یا شرکت در کلاس‌های تقویتی نیست. با این حال مطالعه آزمون‌های سال‌های گذشته از سوی فرزندتان یا حل مداوم سوالات هوش و خلاقیت در کتاب‌هایی که از سوی موسسه‌های آموزشی برای آمادگی بیشتر داوطلبان تیزهوشان ششم منتشر می‌شود، می‌تواند مفید و اثربخش باشد.

 

 

سوالات تیزهوشان ششم به هفتم

 

 

کتاب‌های کمک درسی تیزهوشان ششم

در مجموع ماهیت سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم را می‌توان استدلال‌های تحلیلی، تصویری و فضایی، عبارات کلامی، روابط ریاضی، درک منطقی و اشکال هندسی دانست. تعداد این سوالات هر سال متغیر است. اما در آخرین سال اجرای این آزمون تعداد سوالات آن 100 و زمان پاسخگویی به آن 80 دقیقه بوده است. ذکر این نکته حائز اهمیت است که این آزمون دارای نمره منفی‌ است و هر سه پاسخ نادرست منجر به از بین رفتن تراز یک پاسخ درست در آزمون می‌شود. پیشنهاد می‌کنیم با تهیه کتاب‌های زیر برای فرزند خود او را برای شرکت در آزمونی سخت و پررقیب آماده کنید.

 • کتاب هوش و خلاقیت و استعداد تحلیلی ششم تا نهم انتشارات کاهه
 • هوش و خلاقیت ریاضی ششم انتشارات مبتکران
 • کتاب 33 آزمون دقت و تمرکز انتشارات پویش
 • کتاب سنجش IQ هوش و استعداد ششم گاج
 • آموزش هوش استعداد غیرکلامی 9×9 انتشارات مهر و ماه
 • کتاب هوش جامع نیترو پویش اندیشه خوارزمی
 • کتاب 20 آزمون شبیه‌ساز تیزهوشان ششم انتشارات مرشد مبتکران
 • هوش و استعداد تحلیلی ششم ابتدایی اندیشمند

 

کتاب‌های کمک درسی تیزهوشان ششم به هفتم

 

 

تحلیل نتایج و تراز قبولی تیزهوشان ششم

 

محاسبه درصد در آزمون تیزهوشان ششمهرساله بعد از برگزاری آزمون تیزهوشان اولین سوال و دغدغۀ ذهنی داوطلبان و والدین این است که با پاسخگویی به چند سوال درست احتمال قبولی در این آزمون وجود دارد. به بیان ساده‌تر اینکه والدین می‌خواهند بدانند فرزندشان باید به چند سوال پاسخ درست داده باشد تا نام او در فهرست قبولی آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ثبت گردد. تصور بسیاری از افراد این است که برای قبولی در آزمون تیزهوشان ششم یک نمره مشخص و ثابت وجود دارد که کسب آن رتبه به معنای قبولی افراد در این آزمون است. برخلاف این تصور عمومی باید بگوییم شرط موفقیت در این آزمون کسب درصد و تراز قبولی توسط هر فرد است که هر سال با توجه به تعداد شرکت‌کنندگان و نحوه عملکرد رقبا، می‌تواند کاملا متغیر باشد.

به طور کلی هر چه درصد و تراز کسب‌شده توسط فرزندتان به نمرۀ کل نهایی نزدیک‌تر باشد، احتمال قبولی او در این آزمون سرنوشت‌ساز هم افزایش پیدا می‌کند. درصد برای داوطلبان نمره‌ای معادل 100 است. به بیان ساده‌تر می‌توان گفت درصد در آزمون تیزهوشان ششم معادل نمره در امتحانات نهایی است، با این تفاوت که سقف نمره در امتحانات نهایی 20 و سقف درصد در آزمون تیزهوشان معادل 100 است.

در صورتی که فرزند شما به تمام سوالات هر درس پاسخ درست داده باشد، درصد او در این آزمون معادل 100 خواهد بود. کم‌ترین درصد داوطلب در این آزمون چیزی معادل 33- درصد است. به این معنا که اگر داوطلبی در آزمون تیزهوشان ششم به تمامی سوالات طراحی شده پاسخ اشتباه دهد، درصد او معادل 33- خواهد و احتمال قبولی‌اش در آزمون تیزهوشان صفر است؛ بنابراین هر چه درصد افراد به 100 نزدیک‌تر باشد احتمال قبولی‌شان در آزمون بیشتر خواهد بود. در مقابل تراز اشاره به نمره کل علمی هر داوطلب در آزمون تیزهوشان ششم دارد که همیشه عددی مثبت خواهد بود. این نمره کل بر حسب درصدهای هر داوطلب و نحوه عملکرد سایر رقبا مشخص می‌شود.

 

 

مقایسه آزمون تیزهوشان ششم 1400 و 1401

 

 

اگر مایلی هستید پیش از آمدن نتایج از عملکرد فرزند خود رد این آزمون مطلع شوید کافی‌ست تعداد سوالاتی که او به آنها پاسخ صحیح داده‌ است را در عدد 3 ضرب کرده و تعداد پاسخ‌های غلط خود را از آن کم کنید. سپس عدد به‌دست‌آمده را بر 3 تقسیم کرده و حاصل جمع را در عدد  100 ضرب کنید. پاسخ به‌دست‌آمده درصد فرزند شما در هر درس را مشخص می‌کند. هرچه این درصد به عدد 100 نزدیک‌تر باشد، احتمال قبولی فرزندتان هم در آزمون افزایش پیدا می‌کند.

در نهایت این را گوشه ذهنتان داشته باشید که درصد و تراز مشخصی برای قبولی در آزمون تیزهوشان وجود ندارد. این نمره هرساله بر اساس سطح سوالات، تعداد شرکت‌کنندگان و نحوۀ عملکرد رقبا تغییر پیدا می‌کند. بنابراین می‌توان گفت اگر عملکرد سایر داوطلبان در درسی پایین باشد، احتمال اینکه فرزندتان با درصدهای بسیار پایین هم موفق به کسب نمرۀ قبولی در آزمون شود، وجود دارد.

 

محاسبه درصد در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

 

 

زمان‌بندی ثبت‌نام تیزهوشان ششم

 

قاعدتا شرط ورود به این مدارس کسب نمره قبولی در آزمون تیزهوشان است. اما لازم است قبل از آن شما به عنوان والد از زمان ثبت‌نام این مدارس در پایۀ هفتم مطلع شوید تا بتوانید در زمان مناسب اقدام به تکمیل فرم ثبت‌نام کنید.

ثبت‌نام آزمون تیزهوشان ششم کاملا به صورت اینترنتی و در مدت زمان مشخصی قابل انجام است. والدین می‌توانند با مراجعه به سامانه my.medu.ir و پرداخت هزینۀ آزمون فرم مربوطه را تکمیل نمایند. تاریخ ثبت‌نام این آزمون طبق روال گذشته هرساله در فروردین‌ماه انجام می‌شود و زمانی معادل یک هفته برای آن درنظر گرفته می‌شود تا تمامی متقاضیان بتوانند اقدامات مربوط به ثبت‌نام را انجام دهند. لازم به ذکر است که هرساله با درخواست مکرر داوطلبان احتمال تمدید تاریخ ثبت‌نام وجود دارد.

 

 

نحوه ورود به سایت تیزهوشان ششم به هفتم

 

 

نحوه و زمان دریافت کارت تیزهوشان ششم

 

داشتن کارت ورود به جلسه در آزمون تیزهوشان هفتم مانند سایر آزمون‌های مهم این کشور بسیار مهم و الزامی ا‌ست. فراموش نکنید که فرزندتان قبل از شرکت حضوری در آزمون تیزهوشان بایستی کارت ورود به جلسه خود را دریافت کرده باشد. این کارت حاوی اطلاعات مهم شخصی نام و نام خانوادگی داوطلب، کد ملی، عکس داوطلب، تاریخ برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم، ساعت برگزاری آزمون و فهرست مدارس تیزهوشان انتخاب‌شده توسط داوطلب است. به عبارتی این کارت را می‌توان نوعی احراز هویت داوطلب دانست. بنابراین این را در نظر داشته باشید که فرزندتان بدون در دست داشتن این کارت امکان حضور و شرکت در آزمون تیزهوشان هفتم را از دست خواهد داد. با مراجعه به سامانه my.medu.ir امکان دریافت کارت ورود به جلسه برای شما وجود دارد. زمان دریافت کارت ورود به جلسه بستگی به زمان تاریخ برگزاری آزمون دارد. طبق آخرین اطلاعیه مربوط به سازمان استعداد درخشان کارت ورود به جلسه آزمون پنج روز قبل از برگزاری آزمون روی سایت my.medu.ir بارگزاری می‌شود که داوطلبان می‌توانند با مراجعه به این سامانه کارت ورود به جلسه خود را پرینت بگیرند. نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم شامل مراحل زیر می‌شود:

 • ابتدا مرورگر خود را در سیستم باز کرده و سامانه my.medu.ir را در آن جستجو کنید.
 • با کلیک بر روی سایت سمپاد پایه هفتم وارد سامانه مربوط به استعداد درخشان پایه هفتم خواهید شد.
 • در دو فیلد مربوطه (کد ملی و رمز ورود همگام) نام کاربری و رمز عبور فرزند خود را وارد کنید.
 • بعد از وارد کردن کد ملی شما وارد پورتال شخصی فرزندتان می‌شوید. حالا می‌توانید با کلیک بر روی گزینه دریافت کارت ورود به جلسه، کارت ورود به جلسه را دریافت کنید.

 

 پرتال وزارت آموزش و پرورش my.medu.ir

 

 

نکات مهم در ثبت‌نام

 

 • در صورتی فراموشی رمز عبور، با کلیک کردن بر روی گزینه رمز عبور را نمی‌دانم، کد ملی، شماره سریال شناسنامه و بقیه اطلاعات مربوط به فرزند خود را وارد کنید تا رمز عبور برایتان بازیابی شود.
 • توجه داشته باشید که رمز عبور در هنگام ورود به سامانه استعدادهای درخشان همان رمز عبور سامانه همگام خواهد بود.
 • در صورت مغایرت اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه فرزندتان با اطلاعات شخصی‌ او ، واحد سنجش آموزش و پرورش منطقه خود را در جریان بگذارید تا اطلاعات شخصی‌‌اش را در کارت ویرایش کنند.
 • یادتان باشد دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان ششم تنها در زمان اعلام شده توسط مرکز استعداد درخشان امکان‌پذیر است؛ بنابراین برای دریافت کارت ورود به جلسه در اسرع وقت اقدام کنید تا با مشکل ترافیک و شلوغی سایت مواجه نشوید.

 

تاریخ برگزاری آزمون تیزهوشان ششم هرساله از طریق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و اطلاعیه‌های مندرج در سامانۀ ثبت‌نام آزمون تیزهوشان اعلام می‌گردد.

 

زمان آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

 

تاریخ برگزاری آزمون تیزهوشان ششم هرساله از طریق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و اطلاعیه‌های مندرج در سامانۀ ثبت‌نام آزمون تیزهوشان اعلام می‌گردد. با این حال تاریخ برگزاری آزمون تیزهوشان پایۀ هفتم در سال‌های گذشته بعد از اتمام امتحانات نهایی دانش‌آموزان در اواسط خرداد ماه برگزار شده است که پیش‌بینی می‌شود در سال 1402 نیز این آزمون در همین تاریخ یعنی اواسط خردادماه برگزار شود. داوطلبان برای حضور در این آزمون بایستی کارت ورود به جلسه خود را دریافت کرده باشند. طبق اطلاعات مندرج در این کارت فرزند شما از زمان و مکان دقیق برگزاری آزمون مطلع خواهد شد. پیشنهاد می‌شود شرایطی را فراهم کنید تا فرزندتان در زمان مناسب در مکان برگزار آزمون حضور داشته باشد. حضور به موقع او در مکان برگزاری آزمون منجر به کاهش اضطراب و افزایش تمرکز در او می‌شود.

 

تاریخ اعلام نتایج تیزهوشان ششم

 

جدیدترین اخبار تیزهوشان ششم

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم از دغدغه‌های بزرگ هر والدی‌ است. طبق روال سال‌های گذشته نتایج این آزمون مهم و سرنوشت‌ساز چیزی حدود یک ماه بعد از برگزاری آزمون یعنی در اواسط مرداد ماه اعلام می‌گردد. شما می‌توانید با مراجعه به سامانه my.medu.ir از وضعیت قبولی فرزند خود مطلع شوند. برای ورود به این سامانه داشتن رمز عبور و کد ملی فرزندتان الزامی ا‌ست. نحوه ورود به این سامانه و دیدن نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم به شرح زیر است:

 • ابتدا مرورگر خود را باز کرده و سامانه my.medu.ir را جستجو کنید.
 • در گام بعدی رمز عبور پادا و کد ملی فرزندتان را در دو فیلد مربوطه وارد کنید تا وارد پورتال دانش‌آموزی‌ او شوید.
 • پس از ورود به پنل کاربری نتایج آزمون در دو حالت پذیرفته‌شده یا پذیرفته‌نشده برای شما ظاهر خواهد شد.

در صورتی که فرزند شما جز پذیرفته‌شدگان آزمون تیزهوشان ششم باشد، می‌توانید عنوان مدرسه قبولی او را در کادر محل پذیرش مشاهده نمایید.

در صورتی که فرزندتان در گروه افراد پذیرفته‌نشده قرار داشته باشد، شما می‌توانید با کلیک بر روی دریافت کارنامه از وضعیت درصد و تراز او در این آزمون مطلع شوید. این کارنامه حاوی اطلاعاتی نظیر تعداد پاسخ‌های درست، تعداد پاسخ‌های غلط‌، نمره کل، درصد کسب‌شده در هر درس و نمرۀ آخرین فرد پذیرفته‌شده در این آزمون است. در صورتی که شما یا فرزندتان به هر کدام از اطلاعات مندرج در این کارنامه اعتراضی داشته باشید، می‌توانید اعتراض خود را با تکمیل فرم درخواست تجدیدنظر به ثبت برسانید.

 

 

اخبار تیزهوشان ششم به هفتم

 

 

زمان ثبت‌نام مدارس تیزهوشان ششم

 

بعد از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم بایستی والدین با مراجعه با سامانه سازمان استعدادهای درخشان می‌توانند از وضعیت قبولی فرزند در این آزمون مطلع شوند. هم‌زمان با انتشار اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم آدرس و نشانی دقیق دبیرستان‌های دورۀ اول و دوم استعدادهای درخشان به سمع و نظر داوطلبان و اولیای آن‌ها می‌رسد. لازم به ذکر است که والدین طبق زمان مقرر مؤظف هستند به همراه فرزند خود با مدارک مورد نیاز به مدرسه مورد نظر مراجعه کرده و اقدام به تکمیل فرایند ثبت‌نام نمایند. عدم حضور به موقع داوطلبان در مدرسه جهت تکمیل فرایند ثبت‌نام به منزلۀ انصراف او بوده و بعد از تاریخ مقرر امکان ثبت‌نام برای داوطلب وجود نخواهد داشت. مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام حضوری در مدارس تیزهوشان پایه هفتم شامل موارد زیر می‌شود:

 • کارنامه قبولی پایۀ پنجم
 • کارنامه قبولی پایۀ ششم
 • اصل شناسنامه عکس‌دار
 • کپی شناسنامه و کارت ملی دانش آموز پدر و مادر
 • حکم کارگزینی اولیاء فرهنگی
 • پرینت قبولی آزمون تیزهوشان هفتم از سایت my.medu.ir
 • اصل و کپی کارت جانبازی (درصورت جانباز بودن اولیا)
 • 6 قطعه عکس رنگی 3*4 جدید با زمینه سفید و پشت‌نویسی‌شده
 • کارت واکسن دانش‌آموز
 • تکمیل فرم‌های آموزشگاه در محل ثبت‌نام مدرسه تیزهوشان
 • پرداخت هزینۀ ثبت‌نام و سرویس

 

مدارس تیزهوشان هفتم

 

ظرفیت مدارس سمپاد هفتم تهران

مدارس تیزهوشان از جمله مدارس برتر در سطح کشور است که هر سال به جمع طرفداران آن افزوده می‌شود. با این حال ظرفیت این مدارس بسیار محدود است و تنها تعداد کمی از دانش‌آموزان فرصت حضور در این مدارس را پیدا می‌کنند. به عبارتی ظرفیت پذیرش در این نوع مدارس چیزی حدود بین 40 تا 60 نفر است که این میزان در مدارس تیزهوشان استان‌های مختلف متفاوت است. در شهر تهران ظرفیت پذیرش مدارس تیزهوشان نسبت به سایر استان‌های دیگر بیشتر است. برای آگاهی بیشتر شما فهرستی از مدارس تیزهوشان پایۀ هفتم در استان تهران و شهرستان‌ها به همراه ظرفیت هر مدرسه فراهم کرده‌ایم.

  

 

 

https://360x.ir/tizland.ir/ads/1401/baner/tizhaftom-min.jpg

 

 

https://360x.ir/tizland.ir/ads/1401/baner/tizseven-min.jpg

 

 

ظرفیت مدارس تیزهوشان هفتم تهران

 

 

 

شهریه آزمون و مدارس تیزهوشان ششم

 

مدارس سمپاد هفتم

برای بسیاری از والدین جزئیات مربوط به هزینه شرکت در آزمون تیزهوشان و شهریه این مدارس به خوبی شرح داده نشده است. لازم به ذکر است که مدارس تیزهوشان به دلیل بهره‌مندی از امکانات آموزشی و ارائه خدمات متنوع به دانش‌آموزان میزان شهریه بیشتری هم در مقایسه با دیگر مدارس سطح کشور دارد. شهریه این مدارس بر اساس میزان امکانات هر مدرسه، میزان درآمد مردم هر منطقه و میزان ساعات آموزشی هر مدرسه تعیین می‌شود. به همین دلیل نمی‌توان شهریه‌ای ثابت و یکنواخت را برای مدارس تیزهوشان ارائه داد.

هزینه ثبت‌نام در آزمون تیزهوشان هفتم در سال 1402 چیزی معادل 000/40 تومان است که به صورت کاملا اینترنتی پرداخت می‌شود.

 

 

 

 

 مدارس سمپاد

 

 

 

آزمون شبیه‌ساز تیزهوشان ششم به هفتم

 

آزمون آنلاین تیزهوشان ششم

آزمون شبیه‌ساز تیزهوشان ششم به هفتم همان‌طور که از نامش پیداست، آزمونی شبیه آزمونی اصلی تیزهوشان ششم که برای آمادگی بیشتر فرزند شماست. شما می‌توانید با فراهم کردن این آزمون برای فرزند خود میزان  توانایی و مهارت او را در پاسخگویی به سوالات را محک بزنید. محتوای این آزمون شبیه‌سازی‌شدۀ سوالات آزمون دوره‌های قبلی تیزهوشان است. ذکر این نکته حائز اهمیت است که فرزند شما با شرکت در این آزمون شبیه‌سازی‌شده ضمن اینکه از میزان تسلط و توانمندی خود مطلع می‌شود با نحوۀ مدیریت زمان و زمان‌بندی سوالات در آزمون اصلی هم آشنایی کامل پیدا می‌کند.

ما پیشنهاد می‌کنیم  بعد از مطالعه کامل مباحث امتحانی از سوی فرزندتان اقدام به برگزاری این آزمون در خانه نمایید. توصیه می‌شود فضای خانه را تبدیل به حوزه امتحانی کنید و تلاش کنید با فراهم کردن سکوت و آرامش شرایطی کاملا مشابه با شرایط آزمون اصلی تیزهوشان فراهم کنید. این شبیه‌سازی تاثیر به مراتب چشمگیری در موفقیت هر چه بیشتر فرزندتان دارد. ضمن اینکه می‌تواند آن‌ها را از نقاط ضعف و قوت خود مطلع سازد؛ بنابراین بهترین فرصت برای رفع نقاط ضعف و ارتقا نقاط قوت داوطلبان خواهد بود.

 

 

آزمون آنلاین تیزهوشان ششم به هفتم

 

 

 

مشاوران تحصیلی تیزلند

جای هیچ‌گونه تردیدی وجود ندارد که نوع مدرسه و امکانات رفاهی و آموزشی موجود در آن می‌تواند نقشی تاثیرگذار در موفقیت تحصیلی دانش‌آموزان داشته باشد. مدارس تیزهوشان با ارائه خدمات و امکانات متنوع بستری مناسب را برای پیشرفت و موفقیت تحصیلی و شغلی داوطلبان تیزهوشان ششم فراهم کرده‌اند. از آنجایی که این نوع مدارس دارای شرایط و ضوابط خاصی برای پذیرش دانش‌آموز است، ما در این مطلب تلاش کردیم با ارائه جزئیات پذیرش در این مدارس، به سوالات و دغدغه‌های ذهنی والدین پاسخ دهیم. شما نیز می‌توانید سوالات خود را در انتهای این صفحه بپرسید و یا به صفحۀ مشاوران تیزلند مراجعه کنید تا در صورت داشتن سوالاتی که در این مطلب به آن‌ها پاسخ داده نشده، همراه و پاسخ‌گوی شما باشیم.

 

 

مشاوران تحصیلی سرزمین تیزهوش ها 1. شرایط ثبت‌نام تیزهوشان ششم به هفتم چیست؟
 2. نحوه ثبت‌نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم چگونه است؟
 3. سوالات آزمون تیزهوشان ششم چیست؟
 4. برای قبولی در آزمون تیزهوشان ششم چه کتاب‌هایی باید خواند؟
 1. شرایط ثبت‌نام تیزهوشان ششم به هفتم چیست؟  شرایط ثبت‌نام تیزهوشان ششم طبق دفترچه راهنمایی که هر سال منتشر می‌شود، به دو دستۀ شرایط عمومی و اختصاصی تقسیم می‌شود که در ادامه مطلب تمامی موارد آن آورده شده است.
 2. نحوه ثبت‌نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم چگونه است؟  معمولا بهار هر سال با ورود به سایت سازمان استعدادهای درخشان، دادن اطلاعات دانش‌آموز و پرداخت هزینه، ثبت‌نام تیزهوشان ششم انجام می‌شود.
 3. سوالات آزمون تیزهوشان ششم چیست؟  سوالات هوش، استعداد و خلاقیت محوریت اصلی آزمون تیزهوشان شششم به هفتم است.
 4. برای قبولی در آزمون تیزهوشان ششم چه کتاب‌هایی باید خواند؟  به‌عنوان کتاب کمکی استعداد تحلیلی تیزهوشان ششم انتشارات مختلفی مثل: گاج، مبتکران، الگو، خیلی سبز و... کتاب‌های مختلفی دارند که در ادامه لیست بهترین کتاب‌ها آورده شده است.


نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1925 را در این کادر وارد کنید:

   خانم خانم مانلی عابدین پور
من تیز هوشانی هستم ولی امکانات رفاهی اصلا خدبی نداره در شهرستان ما چون که جزو مدارسی هستش که نه زیاد سخت گیر و نه زیاد اسون و بیخیاله خوبه چون بغیر از تیزهوشان بقیه مدارس به این دو دسته تقسیم می شن


   خانم اسما


   آقای امین قاعمی نیا
باسلام وخسته نباشید خدمت مسولین محترم پسرمن پنجم دبستان درس میخونه امسال ازمدرسه جامانده وخصوصی درس میخونه باید پنجم رو به اتمام برساند بعد ششم رو بخونه بره به هفتم از نظر هوشی هم خیلی باهوش وبااستعداده


   خانم بازدیدکننده سایت
سلام از مدرسه ای که دخترم تحصیل می کرد راضی نبودم به نظر من برخورد کادر مدرسه با دانش آموزان مناسب نبود . اولش خیلی خوب با بچه و شما خوب رفتار میکنن .


   خانم بهین بهرامی
با سلام من خودم در ازمون تیزهوشان نفر دوم شدم البته با تلاش خودم و کمک ها و مشاوره های سایت تیزلند با تشکر از همگی اعضای سایت...... خدانگهدار


   آقای مهدیار شفیعی
الان حوزه های امتحانی تیزهوشان رو در کجا اعلام می کنند ؟ و کی ؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز، کلیه داوطلبان متقاضی آزمون تیزهوشان زمان دریافت کارت ورود به جلسه حوزه های امتحانی مشخص می شود. در زمان مقرر به سایت ثبت نام تیزهوشان Azmoon.medu.ir ( سایت اصلی ثبت نام و اعلام نتایج تیزهوشان ) مراجعه کنید.


   خانم بازدیدکننده سایت
من اگر فارسی و علوم رو تقریبا خوب بدم و ریاضی رو خراب کنم فکر کنم قبول نشم.


   خانم بازدیدکننده سایت
سلام من در کلاس پنجم دو نمره خوب دارم اگردر امتحان قبول شم میتونم برم یا نه ؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز، دانش آموزان باید در تمامی دروس نوبت دوم پایه پنجم ابتدایی خود و تمامی دروس در نوبت اول پایه ششم مقیاس "خیلی خوب" کسب کرده باشند. شرط پذیرش در آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم ، کسب نمره قبولی بر اساس نتیجه سنجش هوش این آزمون می باشد .


   خانم یگانه
سلام من می خواستم ببینم با این شرایط قبول می شم در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم من تا الان کتاب ای کیو هوش رو زدم و الان آخرای کتاب هوش کمپلکس هستم (تا آزمون تموم میشه)
کتابای قلم چی رو زدم و تراز هوش قلم چی هم از ۶۵۰۰ تا ۷۲۰۰ احتمال قبولی من هست؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز، هر چه درصد هر درس به 100 نزدیک تر باشد، شانس قبولی دانش آموز در آزمون بیشتر می شود. از آنجایی که این آزمون دارای نمره منفی می باشد، بنابراین پاسخ سوالات باید با دقت بیشتری انتخاب شود.درصد کل آزمون تیزهوشان برای داوطلبان آزمون پایه هفتم و داوطلبان آزمون پایه دهم 100 در نظر گرفته شده و حداقل درصد -33 می باشد. اگر دانش آموزی به تمامی سوالات یک درس پاسخ درست دهد، می تواند درصد 100 را کسب نماید. در عوض هر چه تعداد پاسخ های اشتباه بیشتر شود از این عدد کم شده و به -33 نزدیک می شود.


   خانم یه تیزهوشانی
مرسی خیلی خوب بود، من در آزمون تیزهوشان حتما شرکت میکنم.

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز، مرسی از شما، امیدواریم که در آزمون تیزهوشان بهترین نتیجه ممکن بگیرین.


   آقای محسنی
از چه کتابی برای ازمون تیزهوشان بخونیم؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز، باتوجه به اینکه در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم از هیچ یک از منابع درسی سوالی پرسیده نمی‌شود و آزمون بر مبنای هوش و استعداد تحلیلی تعریف شده است، شما می‌توانید از کتاب‌های کمک درسی ناشران معتبر استفاده کنید.


   خانم عسل صالحی
آزمون تیزهوشان شیشم نمره منفی داره؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز، بله، در آزمون‌های تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم نمره منفی لحاظ می‌شود.


   خانم مریم صادقی
چه درسهایی در تیزهوشان میپرسن؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز، مباحث آزمون تیزهوشان ششم به هفتم از مباحث هوش، خلاقیت و استعداد تحلیلی است.


   خانم آنیتا هاشمی
ثبت نام ازمون تیزهوشان کیه؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز، طبق سال‌های گذشته ثبت‌نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم در هفته‌های سوم و چهارم فروردین ماه صورت صورت می‌گیرد.


   آقای امیرطه رحیمی
میشه شرایط ثبت نام ازمون تیزهوشان ششم بگین؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز، شرکت در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم دارای چند شرط اصلی است که در مطالب بالا به آنها اشاره شد. اما مهمترین شرط برای شرکت در این آزمون داشتن نمره خیلی خوب برای تمامی دروس و یا داشتن نمره خوب حداکثر در یک درس و داشتن نمره خیلی خوب در تمامی دروس مقاطع ششم و پنجم است.


   آقای آرمین کل لر
به تمامی دانش آموزان ششمی توصیه میکنم فیلم‌های مشاوره‌ای تیزهوشان ششم تیزلند رو از دست ندن.


   آقای آرمین کل لر
دانش آموزان ششمی داوطلب برای شرکت در آزمون تیزهوشان ششم باید به زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم و ثبت نام در آزمون تیزهوشان ششم بدون اشتباه دقت لازم را داشته. دانش آموزان عزیز فراموش نکنند که در برنامه آموزشی خودشون علاوه بر برنامه درسی متعادل به نمونه سوالات تیزهوشان ششم سال‌های گذشته توجه لازم را داشته باشند. حتما در برنامه درسی خودشون برای بررسی سوالات زمان‌هایی را در نظر بگیرند و از تست زدن غافل نشوند.


   خانم هانیه سیدی
سلام سرزمین تیزهوش های عزیز. دبستان پسرانه خوب محدوده جنت اباد و پونک با توجه به امار قبولی در تیزهوشان ممنون میشم بم معرفی کنین. البته پسر من سال اینده کلاس اول میره اما دنبال مدرسه مناسب میگردم

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز، به قسمت لیست مدارس در سایت مراجعه کنید و با توجه به نظرات کاربران مدرسه مورد نظر خود رو انتخاب کنید.
لینک: https://tizland.ir/schools/


   خانم ثنا جهانگیری
با سلام
من هنگامی که با موبایل نظر ارسال میکنم با مشکل مواجه میشم ولی با لب تاب به مشکل بر خورد نمیکنم
با لب تاب هم باید چند بار کد وارد کنم تا نظر ارسال شود
لطفا رسیدگی کنید

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز، بررسی و اصلاح می شود.


   آقای ابی
برای ثبت‌نام سمپاد هفتم یه بندی اضافه شده که دانش‌آموز نباید بیشتر از یک «خوب» توی کارنامه‌ش داشته باشه. این بند چقدر محکم اجرا می‌شه؟ یعنی مثلا در صورت قبولی و موافقت خود مدرسه و... می‌شه حلش کرد و گذشت ازش؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز، به دستور العمل ابلاغی مراجعه کنید.
لینک: https://tizland.ir/show/?id=12299


   خانم آرمان فاریابی
سلام وقت بخیر
خسته نباشید . با تشکر از مطالب بسیار اموزنده و کاربردی برای بچه ها گذاشته اید. پسرم کلاس چهارم دبستان در شهر جیرفت هست خواستم ببینم برای قبولی در مدرسه تیزهوشان چه کتابهایی بخواند . ایا شما سوالات تستی دارید یا ازمون برگزار می کنید . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. با تشکر فاریابی

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز، خیر آزمون برگزار نمی شود برای دریافت نمونه سوالات آزمون تیزهوشان سال های گذاشته به بانک نمونه سوال در سایت مراجعه کنید.
لینک : https://tizland.ir/qbank/find/
در مورد قبولی در مدرسه تیزهوشان چه کتابهایی خوانده شود به لینک زیر مراجعه کنید.
لینک : https://tizland.ir/show/?id=2161


   آقای محمد جمالزهی
خوب است


   آقای حسین عینی
آیا تیزلند کانال درسی داخل تلگرام دارد

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز، برای اطلاع از کانال های تلگرام سرزمین تیزهوش ها به لینک زیر مراجعه کنید.
لینک : https://tizland.ir/show/?id=6855


   خانم ماریا حسین زائ
خوبه


   خانم تجلی
سلام
میشه پاسخنامه صفحات 40 41 42 رو ارسال کنین؟


   خانم بازدید کننده سایت
سلام من امسال آزمون تیز هوشان ششم به هفتم دارم می خواستم بپرسم شما ثبت نام کلاس های آنلاین ، مشاوره و سالانه... ندارید؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز، خیر


   آقای محمدرضا شرفی
چرا جای که می خواهی باز شود گیر می کند 😕😟. ولی این سایت واقعا عالی هست.👏👏


   آقای ارین قنبرزاد
سلام وقتتون بخیر میخواستم بدونم جواب ازمون تیزهوشان چه زمانی میاد ممنون میشم پاسخ بدید

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
با سلام و وقت بخیر، در حال حاضر اطلاعیه ای در خصوص اعلام زمان نتایج آزمون تیزهوشان، منتشر نشده است.


   آقای امیرمهدی ضیایی
خیلی عالی واقعا ممنون هستم


   خانم مهدیاری
خیلی بدبد.و خیلی بد است و خوشم نمی اید


   خانم بازدیدکننده سایت
با سلام میخواستم بدونم در ازمون تیزهوشان ششم به هتم 1400 1401 که مربوط به امسال هست چه درس هایی هست ممنون میشم پاسخ بدین

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز، برای اطلاعات بیشتر به دستور العمل ابلاغی مراجعه کنید.
لینک : https://tizland.ir/show/?ID=9039


   خانم بازدید کننده سایت
سلام لطفا اگه میشه تدریس اجتماعی و فارسی رو هم بزارید

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز، ممنون از پیشنهاد شما


   آقای آیدین زراعتی
من کاملا در کارنامه ی خودم بیست گرفتم ولی فقط توی مدرسه های معمولی ثبت نام می کردم تا اینکه پدرم به من پیشنهاد داد از تیزلند استفاده کنم و خیلی به کارم آمد نظر من درباره ی تیزلند بهترین مدرسه ی تیزهوشان است


   خانم رها شیخ محمدی
مراحل ساخت یک مکعب چیست


   خانم هستی
سلام در بعد از ایام تعطیلات عید کلاس تیزهوشان برگزار می کنید؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز، سرزمین تیزهوش‌ها (تیزلند) یک رسانه دیجیتال (وب سایت )است . به همین دلیل کلاس به صورت حضوری برگزار نمیکند.


   خانم النا
چرا از برنامہ در میام دو با رہ نمی تونم برم توی برنامہ

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز تایم کاری با شماره 88996317 داخلی 530 تماس بگیر تا راهنماییت کنیم.


   خانم سبا ملاح
سلام خیلی بده


   خانم بازدیدکننده سایت
بنظر من تیزهوشان بیهوده ست ادم که نباید همش درس بخونه:/


   خانم پارمیس رشیدی
سلام ببخشید من برای مشاوره و عضویت در سایت میم باید چه کار کنم

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز، به سایت میم مراجعه کنید
لینک :https://mim.education


   آقای نیما شادی
بد نبود


   خانم سوین
سلام کسایی که میگن بده 80 درصد سوالات از این دو درس میاد پس لطفا شکایت نکنید.عالیه ممنون از شما .👌😘😘


   خانم باران بارانی
ویزگی های تیزلند چیست

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سرزمین تیزهوش‌ها (تیزلند) یک رسانه دیجیتال (وبسایت) با هدف برقراری عدالت آموزشی در سراسر کشور عزیزمان ایران است.


   خانم باران بارانی
خیلی بده. فقط ریاضی و علوم دارد
از این بدتر نیست وارد این سایت نشوید


   آقای محمد حسین
سلام.شما عالی هستید ممنون ولی چرا در اپارات فعالیت نمیکنید برای تیزهوشان ششم؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز، فیلم های آموزشی سایت در آپارات سرزمین تیزهوش ها قرار دارد.


   خانم پرنیا ناجی
خوبه اما دفعه قبل عضو شدم میگه که عضو نیستم

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز تایم کاری با شماره 88996317 داخلی 530 تماس بگیر تا راهنماییت کنیم


   خانم زهره بابایی
سلام .من پاسخنامه میخواستم اما شما پاسخنامه خیلی سبز ریاضی هفتم رو نگذاشتید لطفا بررسی کنید.ممنونم


   خانم سبا ملاح
سلام میشه راهنماییم کنید بگید چجوری وارد ازمون انلاین میشید ممنون

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز برای شرکت در آزمون در ابتدا باید عضو سایت شده و سپس از طریق لینک زیر وارد صفحه آزمون مورد نظر شوید.
لینک : https://tizland.ir/show/?id=1700


   خانم سبا ملاح
سلام میشه لطف کنید بگید چجوری ازمون میدید ممنون

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز برای شرکت در آزمون در ابتدا باید عضو سایت شده و سپس از طریق لینک زیر وارد صفحه آزمون مورد نظر شوید.
لینک : https://tizland.ir/show/?id=1700


   خانم بازدید کننده سایت
عالی من عضو تیززلندم هر دفعه امتحان دارم میخونم و نمونه سوال هاش رو حل میکنم مخصوصا الان هم فصل امتحان نوبت اوله و ما داریم به کوب میخونیم


   خانم اهوازی
سلام، آدرس https://mim.educatiom درست نیست، حرف انتهایی n باید باشه.

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز، لینک اصلاح شد .


   خانم شفیعه صحنه
عالی ممنون


   آقای امیر
من زیاد انگیزه درس خواندن ندارم
چه کار کنم

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز میتونید از سایت میم کمک بگیری
https://mim.education/


   خانم ریحانه گلسانملو
افتضاح هست من ناراضی هستم

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
لطفا دلیل نارضایتی رو هم به ما بگید تا مشکل رو برطرف کنیم


   خانم پرنیا ناجی
من پیام دادم سوال درس پرسیدم جایی که باید می پرسیدم نمی دونم کی جوابمو می گیرم و چطور باید مشاهده کنم


   خانم اوا
بد بود چون عالی بود


   خانم آرامیس
من کلاس ششم هستم درسم خیلی خوبه و می خوام آزمون تیز هوشان شرکت کتم نمی دونم چه کتاب تستی بگیرم و اینکه درسم خوبه اما نمی تونم ساعت ها یه جا بشینم ودرس بخونم بهم مشاوره بدین

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز میتونید از سایت میم کمک بگیری
https://mim.education/


   خانم سبا ملاح
سلام ببخشید ازمون انلاین اصلا برای من نه باز میشه نه میاد حتی عضو سایت هم هستم ولی باز نمیاد لطفا راهنماییم کنید ممنون

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز تایم کاری با شماره 88996317 داخلی 530 تماس بگیر تا راهنماییت کنیم


   خانم محمد حسین لطیفی
خوب بود


   خانم بازدیدکننده سایت
چرا من پیدا نمی‌کنم آزمون هارو؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز
موقتا این بخش غیرفعال هستش


   خانم قانعی
سلام ببخشید من توی سایت عضو شدم چطور میتونم ازمون انلاین بدم ممنون میشم راهنمایی کنید

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز، لطفاً به آدرس http://tizland.ir/show/?id=1700 مراجعه کنید.


   آقای مرعشی
سلام دوستان من دانش اموز پایه هفتمم و حلی میرم یه سری نکات لطفا با دقت بخونید 1 ) از چند ماه قبل از ازمون خود را اماده کنید 2 ) معلم های اموزشی بگیرید 3 ) همش تلاش کنید ( مهم ترین ) 4 ) نا امید نشوید 5 ) دعا کنید 6 ) دو سه روز مانده به ازمون تروخدا استراحت کنید و شکلات یا شیرینی چیزی ببرید که خدایی نکره فشارتان از استرس افتاد بخورید 7 ) اگه قبول شدید مغرور نشوید فقط خوشحال باشید 8 ) بدانید فشار زیاد است 9 ) بدونید قراره سختی بکشید چون واقعا ازمون های میان ترم و ترم این چیزا مدرسمون بسیار سخت است واقعا غیرقابل حل هستند 10 ) هر ماه امتحان داریم از همه دروس و از همه فصل ها 11 ) برنامه های شبانه درسی و یا ظهرانه درسی نیز داریم 12 ) دانش اموزان سر نمره بهتر شرط میبندن و درواقع سر ازمون جنگ است 12 ) تکالیف زیاد هستند 13 ) همانطور که میدانید کتاب تکمیلی نیز دارند که تقریبا ساده است 14 ) برنامه هایی به نام ماراتن ( ریاضی ) یا کلی برنامه های تشویقی دارند 15 ) هر زنگ 45 دقیقه و کلا 5 زنگ داریم + کلاس های شبانه انگلیسی ماراتن فناوری هنر و ... 16 ) باز هم میگویم اگر قبول شدید بدانید فشار بسیار زیاد است ((((( این اتفاقات در علامه حلی 3 در تهران اتفاق افتاده و این ها راه هایی بودند که باعث شدند جز بهترین دانش اموز پایمون شوم پس لطفا با دقت بخونید . ممنون


   خانم علیزاده
ببخشید برنامه ریزی آماده ندارید ؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز، برای دریافت برنامه درسی به سایت میم مراجعه کنید.
لینک : https://mim.education/


   خانم سبا ملاح
سلام من هر کاری می کنم نمی تونم در ازمون انلاین شرکت کنم

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز، برای شرکت آزمون آنلاین در ابتدا باید عضو سایت شوید.


   خانم بازدید کننده سایت
برای حل سوالات ریاضی استعداد های تحلیلی چیکار کنیم تا بهتر یاد بگیریم؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز میتونید از سایت میم کمک بگیری
https://mim.education


   خانم ستایش قلیچی
خیلی عالی


   خانم سبا ملاح
عالی


   خانم خانم حسنی هاشمی
خیلی عالی ممنون از حمایت های شما👏❤


   آقای مهردادمهرو
سلام خسته نباشیدممنون میشم درباره پنجاه درصی ک از دروس تحصیلی میاد در ازمون بیشتر تو ضیح بدید...و اینکه ازچه سالی تا چه سالی رو باید مطالعه کنیم برای ازمون؟وچه دروسی رو؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز، بستگی به دستورالعمل ابلاغی سازمان استعدادهای درخشان دارد .


   خانم خانم مینا مجدی
ممنون از حمایتهای شما


   خانم Mahdis Ansari
سلام. پروفایل کاربری کجاست؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز، زمانی که عضو سایت میشید یک پروفایل کاربری برای شما ایجاد می شود.


   خانم سبا ملاح
سلام ممنون بابت راهنماییتون


   خانم سبا ملاح
سلام ببخشید من هر کاری می کنم نمی تونم در ازمون های انلاین تیزلند شرکت کنم . لطفا راهنماییم کنید

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز، برای شرکت در آزمون آنلاین سرزمین تیزهوش ها در ابتدا باید عضو شاید بشید.


   خانم سبا ملاح
خیلی خیلی عالی


   خانم سلنا جعفری
عالی بود


   خانم سبا ملاح
سلام .من تازه می خوام برم ششم و به کمک جزوه و کتاب کمک درسی در این سایت هستم .به نظر من سایت تیزلند خیلی خیلی عالیه .ممنون میشم اگه بقیه درس های ششم هم به این درس ها اضافه کنید.


   خانم آیدا
سلام من ازمون تیزهوشان رو با توکل به خداوند متعال که انشاالله قبول میشم و برای شما دوستان هم ارزوی بهترین ها را دارم/مرسی از سایت خوبتون خیلی خووبه


   خانم ریحانه مقنی
نتایج تیزهوشان کی اعلام میشود؟


   خانم فاظمه غیاثوند
سلام چه جوری میتونم در ازمون های انلاین تیزلند شرکت کنم

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام اول عضو سایت بشید و با نام کاربری وارد بشید.
از بخش پروفایل کاربری آزمون آنلاین رو کلیک کنید


   آقای آرش
چه درس هایی از تیزهوشان می آید؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز
برای آزمون تیزهوشان ششم به هفتم فقط از استعداد تحلیلی سوال میاد


   آقای پارمیس رشیدی
سلام فقط درس علوم و ریاضی پایه ششم برای من نمایش داده میشه . باید چه کار کنم که باقی درسام نمایش داده بشه

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز
در حال حاضر فقط این دو درس در سایت قرار گرفته


   خانم مهدیس امین
سایتتون خییلی کنده


   خانم خانم روشا حبیبی
سلام به نظر من سایت خوبیه امامن نمیتونم ثبت نام کنم لطفا رسیدگی کنید من دوباره دارم اطلاع میدم اما کسی رسیدگی نکرد

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز لطفا در تایم کاری با شماره 88996317 داخلی 520 تماس بگیرید تا راهنمایی تون کنیم


   خانم امیرمحمد خدادی
سلام ؛ سایتتون عالی هستش
من درسم خیلی خوبه کلاس ششم هم هستم
ول متاسفانه استرس زیادی دارم
شما می تونید کمکی کنید ؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیزم با مشاور سایت میم مشورت کن
لینک مشاوره:
http://ffo.ir/moshavere-mim


   آقای احسان حسین خانی
فضای مدرسه بسیار عالی , معاون خانم کرمی حرف ندارن و معلمین با سواد و با تجربه ای دارد خصوصا معلمین پایه پنجم و ششم


   آقای امیرحسین ابوالحسنی
اگر تیزهوشان قبول شویم دوره دوم هم باید آزمون بدیم؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام
قوانین هر سال تغییر میکنه اما چیزی که تا به امروز شاهدش بودیم شرط معدل هست و نیازی به آزمون مجدد نبوده


   آقای سهند عباسی
زمان برگزاری تیز هوشان 99-1400 کی خواهد بود

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
27 تیر برگزار میشه


   آقای امیرحسین ابوالحسنی
روزی چقدر درس بخونم تیزهوشان قبول بشم؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام پیشنهاد میدم به سایت مشاوره تحصیلی میم سر بزنید
https://mim.education


   خانم الیسا
اصلا خوب نیست سایتشون


   آقای امیرحسین ابوالحسنی
ببخشید حداقل چند تا سوال باید جواب بدیم تا در ازمون تیزهوشان قبول بشیم

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز
برای اطلاعات بیشتر در این مورد به دستور العمل ابلاغی مراجعه کنید.
لینک : https://tizland.ir/show/?id=7295


   آقای سبحان غفاری سیریزی
عالی تمام نکات یا سوالاتی که میخواستم را داشت و اگه میشه زنگ تفریحم یا اموزش انلاین بزارید


   آقای پادرا الهی
سلام لطفا موارد تفریحی هم بذارید


   آقای پادرا الهی
سایت خیلی خوبیه ممنون از شما


   خانم بازدید کننده سایت
سلام ممنونم از سایت خوبتون فقط میخواستم بدونم کتاب های کمک درسی رو چجوری باید پیدا کنم؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز
برای خرید و سفارش کتاب های کمک درسی به فروشگاه های اینترنتی فروش کتاب های درسی مراجعه کنید


   خانم مبینا حشمتی نیا
به نظر من این سایت خیلی عالی هست
من کلاس پنجم هستم ولی به راحتی جلو جلو مطالب درسی کلاس ششم را یاد گرفتم😊🌟🌟🌟👏👏👏👏😇😉📯مرسی


   آقای محمد محمدی
من بلد نیستم چه جوری باید عضو بشم

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز
برای عضویت در سایت به لینک زیر مراجعه کنید.
لینک :https://tizland.ir/users/register/mobile/?


   آقای فرزان چراغ علیزاده بادکی
من نمی توانم در این سایت عضو شوم

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام در زمان کاری لطفا با شماره 88996317 داخلی 520 تماس بگیرید.


   خانم بازدید کننده سایت
سلام میخواستم بپرسم چرا جواب سوالاتی که خانم اسدی درس میده با جواب بقیه معلما فرق می‌کنه من تو امتحاناتم چون یکی از سوالات درست خود سوالی بود که ایشون گفتن از روش ایشون استفاده کردم و جوابم با جواب ایشان برابر بود اما معلم مان میگوید که اشتباه است در ضمن خانم اسدی واقعا خوب درس میده دستشون درد نکنه


   خانم زهرا سادات حیدری
سلام من گوشی ندا رم چجوری عضو شم

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز
برای عضو شدن به غیر از گوشی از سیستم منزل هم می تونید استفاده کنید.


   خانم زهرا رحیمی
عالیی


   خانم بازدید کننده سایت
سلام تیزهوشان در چه تاریخ و در چه مکانی برگزار می‌شه؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیزم هر خبر ی در این باره منتشر بشه در سایت و کانال سرزمین تیزهوش ها اطلاع رسانی می شود.


   آقای محمدجواد شیرازی
خیلی عالی


   خانم مریم مهرانی
برای من اصلاً هیچی بالا نمیاره

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
مرورگرتونو عوض کنید و باز تست کنید لطفا


   خانم بازدید کننده سایت
سلام میخواستم کارناممو ازاینترنت پیدا کنم باکد دانش اموزی

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز شما، از مدیر مدرسه پیگیری کنید.


   آقای محمد مهدی فراهانی
گام به گام خیلی سبز ششم را چجوری پیدا کنم

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز
به سایت خیلی سبز مراجعه کنید .


   خانم حسنیه بلوچی
دوستون دارم بخاطر تیزهوشان


   خانم بازدید کننده سایت
با سلام چگونه وارد سایت شم؟تا امتحان بدم؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز
برای شرکت در آزمون های آنلاین سایت باید در ابتدا عضو سایت تیزلند شوید.


   خانم سایه
سلام. وقت بخیر میخواستم بپرسم تیز هوشان سخته

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیزم با مشاور سایت میم مشورت کن
لینک مشاوره:
http://ffo.ir/moshavere-mim


   خانم نازنین مرادی
بی نظیر، عالی


   خانم نازنین مرادی
خیلی عالی


   خانم خانم ساینا صمدی
سلام خیلی فیلم های مفیدی بود دستتون درد نکنه


   آقای ماهان صدری
سلام من ماهان هستم میخواستم که بدونم شما چرا ریاضی تونو خوب توضیح نمی دید ششمی هارو اگه نمی تونید کمکم کنید من از این سایت خارج بشوم و تا اینجایی که شما را دنبال کردمن سایت هایتان را به هیچ جایی نرسیدم لطفا این نظرم را داخل سایت بگذارید

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
دوست عزیزم
در ویدیوهای همراه ششم سعی شده دروس ریاضی به خوبی برای هر دانش آموزی با هر پایۀ ریاضی تدریس بشه ولی گاهی ما به کمک بیشتری نیاز داریم در این صورت می تونیم از بزرگترها، معلم ریاضی مدرسه و یا معلم خصوصی کمک بگیریم.


   خانم خانم فاطمه شکوئی
من نمی تونم به خاطره ترافیک سایت در ازمون های انلاین شرکت کنم میتونیین راهنمایی کنید

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیزم اگر جایی به مشکل برخوردی با شماره های پشتیبانی 88996316 تماس بگیر تا راهنماییت کنن


   خانم اسنات
چگونه باید در ازمون تیزهوشان شرکت کنیم؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام معمولا ثبت نام آزمون تیزهوشان بهمن ماه شروع میشه. باید برنامه ریزی کنی و تست بزنی تا برای آزمون آماده بشی


   خانم
ببخشید سلام میخواستم بدونم تیزهوشان حذف شده یا نمونه خواهش میکنم زود بگید ممنون میشم خدا نگه دار

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز
صبر کنید تا خبرها و دستورالعمل آزمون بیاد


   خانم النا مزینانی
خیلی عالیه


   آقای طاها بخشایش
میخواستم بدونم چطور میشود درازمون های انلاین شرکت کرد 0 پایهی ششم

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز
عضو سایت بشید و در ازمون شرکت کنید اگر مشکلی داشتید با شماره 88996316 تماس بگیرید


   آقای سامان محمدی
ببخشید چگونه می تونم تومدرسه تیزهوشان ثبت نام کنم پایه هفتم از کی باید ثبت نام کنم

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز
زمان ازمون میان پایه اعلام میشه


   خانم ناهید سرخوش
باسلام
با توجه به اینکه پسرم در پایه ششم تحصیل می کند و با توکل به خدا در بهار 1399 آزمون تیزهوشان خواهد داشت آیا در سایت شما امکان آزمون های آنلاین و شبیه سازی شده تیزهوشان به همراه تحلیل آزمون وجود دارد یا خیر ؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز
هم میتونید با عضویت در سایت ازمون آنلاین بدین و هم از بخش نمونه سوالات نمونه سوالات سال گذشته رو دانلود کنید


   خانم کیانا قاسمی
سایتتون عالیه...امسال تیزهوشان قبول شدمم...نتایج امروز اومدن...در ضمن تیزهوشان ششم به هفتم بود

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز
ششم به هفتم اعلام شده
نهم به دهم هم تا اخر هفته اعلام میشه
اخبار آموزشی رو از طریق کانل و سایت تیزلند دنبال کنید


   آقای آقای محمد احسانی
سلام
ببخشید برای کلاس اولی ها چه امکناتی در این سایت هست ؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز
بیشتر امکانات این سایت مرتبط با پایه چهارم دبستان تا مقاطع بالاتر است.


   خانم آقای محمد احسانی
سلام
ضمن تشکر از شما و سایت خوبتون اگه میشه ازمون ها رو افزایش بدید تا برای ازمون اماده بشیم


   خانم فاطمه رمضانی سوادکوهی
با سلام لطفا بخش هوش و استعداد تحلیلی و هوش و خلاقیت را افزایش دهید


   خانم مهتاب سیاح پور
لطفا بخش سوالات ازمون نهایی را بیشتر کنید بچه ها خیلی نیاز دارند


   آقای سید هومان طباطبائی
با سلام با توجه به بخش های مختلف آزمون تیزهوشان(هفتم) لطفا در رابطه با دروس فارسی و قرآن نیز تمرین و اموزش بگذارید ممنون


   آقای امیر محمد حقدادی
درس هدیه و مطالعات رو هم لطفا بذارید ممنون.


   خانم بهادری
لطفا درسهای دیگری مانند هدیه را درسایت بگذارید


   خانم بازدید کننده سایت
سلام من سوال های علوم 98 کلاس ششم میخوام

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام وقت بخیر
برای دریافت نمونه سوال به قسمت بانک نمونه سوال در سایت مراجعه فرمایید.
http://tizland.ir/qbank/find/


   خانم فاطمه عشقی
سلام . ثبت نام آزمون تیزهوشان در چه تاریخی است برای کلاس ششمی ها . وا سایت خودتون ممنونم.

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 98 - 99 احتمالاً پس از اتمام امتحانات نوبت دوم دانش آموزان یعنی در خرداد ماه انجام می پذیرد . در این باره به محض انتشار اطلاعیه آموزش و پرورش اطلاع رسانی خواهیم کرد .


   خانم گشین یوسفی
من خیلی از این سایت خوشم میاد ولی کاش میتونستیم تو سایت از هم آزمون بگیریم یعنی برای هم دیگه آزمون طرح کنیم


   خانم الهه نصیرپور
خوبه


   آقای بازدید کننده سایت
خوبه


   آقای آقای محمدحسین گنجی کهکی
تیزلند بهترین سایت


   آقای بازدید کننده سایت
باید کجا ازمون خیلی سبز را پیداکنم

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
با سلام
برای پیگیری چنین آزمون هایی به سایت مربوطه مراجعه فرمایید.


   خانم میترا سارانی
خیلی خیلی عالیست


   خانم ارای ایزدی
سلام
من نمونه سوالات علوم درس 1تا6 رو میخوام چیکار کنم

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
با سلام و وقت بخیر
برای دریافت نمونه سوالات به بانک نمونه سوال در سایت تیزلند مراجعه فرمایید.
http://tizland.ir/qbank/find/


   آقای میلاد فیاضی
اگر خیلی خیلی خوب با شد من این را می خواهم


   خانم پگاه راد منش
ببخشید میخواستم ببینم من با این سایت اشنایی کامل ندارم لطفا بگید کجا باید ازمون بدیم با تشکر

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام وقت بخیر
از منوی سمت راست آزمون دو تست را انتخاب کرده و در آزمون های آنلاین شرکت فرمایید.
به لینک زیر مراجعه فرمایید
http://ffo.ir/tizland04


   آقای علی
سلام ببخشید من با 55 تا درست و 5 تا نزده در سنجش هوش هفتم در کرمانشاه قبول میشم؟ فقط بگیداحتمال داره؟ لطفا بگید. بچه های شهرمون زیاد خوب ندادند من نفر اول شهرمون هستم.

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام وقت بخیر
این موارد را شما میتوانید از طریق مشاور پیگیری نمایید.


   آقای بازدید کننده سایت
سلام حداقل باید چند تا بزنی تا در سنجش هوش هفتم قبول بشی ؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز، امسال برای دانش آموزان پایه ششم به هفتم متقاضی مدارس تیزهوشان آموزن سنجش هوش در نظر گرفته شد. دانش آموزانی که دارای ضریب هوشی 130 باشند در این آزمون پذیرفته خواهند شد.


   آقای بازدید کننده سایت
سلام برای سنجش هوش هفتم 97/98 چند تا پسر در کرمانشاه میخواهند . ممنون

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز
در این مورد اطلاعی در دسترس ما در حال حاضر قرار ندارد.


   آقای بازدید کننده سایت
سلام دشواری آزمون سنجش هوش هفتم چقدر بوده و بچه ها چطور آزمون دادند؟ ممنون

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز
ما از بازخورد آزمون اطلاعی چندانی نداریم ولی با مراجعه به بانک نمونه سوال میتوانید اطلاع یابید که میزان دشواری یا راحتی آزمون به چه میزان بوده است.


   آقای بازدید کننده سایت
خب مگه کانال نیست چطوری سوالم رو بپرسم لطفا خودتون پاسخ بدید ممنون

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سوال شما در کانال قرار گرفته و مشاور پاسخ را در همانجا خواهند داد.


   آقای بازدید کننده سایت
ببخشید من هر چه از اون سایت میپرسم جوابم رو نمیده لطفا بگید با این تعدادی که گفتم قبول میشوم؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز
سوالات به ترتیب در کانال پاسخ داده میشوند لطفا تا پاسخ به سوال , صبور باشید.


   آقای علی داوری نیا
سلام اگه از 60 سوال 56 تا درست و 4 نزده باشد در سنجش هوش هفتم در کرمانشاه یا تهران قبول میشوم؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز
برای مشاوره جهت پاسخ به سوال شما میتوانید به کانال تلگرامی ما به نشانی @ERnohom مراجعه فرمایید.


   خانم خانم مهشید میرزایی
ببخشید می خواستم بدونم برای قبولی در آزمون تیز هوشان چه امتیازی باید بگیرم ؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز
برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه فرمایید
http://tizland.ir/show/?id=1627


   خانم مهشید میرزایی
خیلی سایت مفیدیه


   خانم خانم مریم ممیزان
با عرض سلام و خسته نباشید
می تونم بپرسم آزمون های درس به درس علوم ششم رو دارید؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
در بخش بانک سوالات سایت در دسترس شما است.


   آقای سید محمدرضا کهربایی
خیلی هم عالی ممنونم از سایت خوبتون


   خانم روشنک پات
لطفا یک بخش اضافه کنید که با مشاور انلاین صحبت کنیم

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز، حتماً پیشنهادتون بررسی می شه.


   آقای محمد امینی
بهترین سایت این است.


   آقای هانی رسول اف
سلام من کلاس ششم هستم ازمون های انلاین تون خیلی عالیه اما ازمون های علوم بعضی از سوالات رو نمی فهمم می شود بگویید چطوری میتونم فیلم های اموزشی رو دانلود کنم

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز، برای دریافت آزمون های آن لاین باید ابتدا عضو سایت شوید. سپس می توانید فلیم های آموزشی را دریافت کنید.


   خانم - عباس بختیاری
سلام من عضو شدم چه جور میتونم فیلم های اموزشی خانم اسدی رو دانلود کنم. با تشکر

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز، برای دانلود فیلم های آموزشی کافی است وارد بخش همراه ششم دومین گزینه از سمت راست صفحه اصلی شوید. سپس درس مورد نظر را انتخاب کنید و روی لینک دانلود کلیک کنید برای نمونه به آدرس http://tizland.ir/show/?id=3719 مراجعه کنید. چنانچه موفق به دانلود نشدید با شماره 88996316 تماس بگیرید تا همکاران شما را راهنمایی کنند.


   خانم ریحانه جلالیان مقدم
چطوری می تونم تو ازمون های انلاین شرکت کنم

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز،برای شرکت در آزمون های آن لاین لازم است ابتدا در سایت عضو شوید. سپس می توانید از آزمون های آن لاین و سایر نمونه سوالات سایت استفاده کنید.


   آقای علیرضا
لطفا آیدیش رو هم بدهید

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز، برای دریافت مطلب به آدرس http://tizland.ir/show/?id=3016 مراجعه کنید.


   خانم آقای رضا نامدادیi
سلام .میشه از روش تدریس سرکار خانم بهناز اسدی به عنوان روش تدریس در کلاس خود استفاده کنیم؟
چطور می تونم ویدئوها ی تدریس را دانلود کنم؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز، برای دانلود فیلم های تدریس باید ابتدا عضوسایت شوید. سپس می توانید از کلیه امکانات سایت استفاده نماید.


   خانم معظمه
باسلام
سایت خیلی خوبیه ممنون ازشما من کلاس هشتم هستم و نمونه سوالات بیشترو جدیدترمیخواهم
هرچی که میگردم فقط ازسال 96به پایین میبینم لطفا نمونه سوالات جدیدتر باسال96بگذارید
باتشکر...

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز، برای دریافت سوالات به بخش نمونه سوالات مراجعه کنید.


   خانم فاطمه زهرا
سلام نمونه سوال از کجا بگیریم

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز، برای دریافت نمونه سوال به بخش نمونه سوالات مراجعه کنید.


   خانم زهرا
مرسی میتوانید سایت های آزمون های کلاس ششم را بگذارید

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز،لطفاً به بخش همراه ششم مراجعه کنید.


   خانم نادیا
می خوام بدونم از چه کتابی استفاده کنم که سوالات درسنامه وپاسخ نامه هاش استاندارد باشه

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز، در حال حاضر کتاب های بسیاری در این زمینه موجود است. پیشنهاد می کنیم برای دریافت بهترین منبع با یک مشاور تحصیلی مشورت نماید.


   خانم خانم سارینا ترابی
سلام سایت خیلی خیلی خوبیه من هوشم خوبه در این 5 سال یک دونه خوب هم نداشتم ایا قبول میشم؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز، برای دریافت بهترین پاسخ از مشاور تحصیلی راهنمایی بخواهید.


   آقای پارسا جعفری
من کلاس ششمم وامسال ازمون دارم اما نمی دانم چگونه مطالعه کنم

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز،برای دریافت پاسخ به آدرس http://tizland.ir/show/?id=3016 مراجعه نموده و از یک مشاور تحصیلی راهنمایی بخواهید.


   خانم خانم الینا نقی زاده
سلام من پایه چهارم ابتدایی هستم چگونه خودم را از حالا برای امتحان نمونه دولتی آماده کنم و به کتابهایی مراجع و در چه کلاسهای ثبت نام کنم. با تشکر

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز، با یک مشاور تحصیلی صحبت کنید.


   خانم شریفی
سلام روزتون بخیر .میشه راهنمایی کنید چرا کلیپهای همراه ششم برا من پخش نمیشه. چه برنامه ای نصب کنم که پخش بشه.

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز، لطفاً صفحه سایت را از مرورگرهای مختلف باز نماید. نیازی به نصب برنامه خاصی نیست. احتمالاً مشکل از اینترنت شما است.


   خانم فاطمه سالحیان
سلام ببخشید نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی کی میان؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز، در حال حاضر اطلاعیه ای درباره زمان دقیق اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 96 – 97 ارائه نشده است .


   خانم باران مرادي
ممكنه براي آمادگي براي آزمون تيزهوشان مراكز آموزشي دخترانه در منطقه 5 تهران معرفي كنيد؟ براي آمادگي در تابستان مورد نياز است.

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
دوست عزیز با یک مشاور تحصیلی صحبت کنید.


   خانم بازدید کننده سایت
سلام .کی نتایج آزمون تیزهوشان اعلام میشه؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز ، نتایج آزمون تیزهوشان بعد از آزمون نمونه دولتی اعلام می شود.


   خانم - هلنا
چه جوری باید تو آزمون های آنلاین شرکت کرد؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز این آزمون ها در دسترس اعضای سایت است.


   خانم مریم زرین فام
سلام چطوری سوالاتو دانلود کنیم

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز در ایتدا باید عضو ساییت شوید سپس نمونه سوالات را از قسمت بانک سوال در سایت دانلود کنید.
http://tizland.ir/qbank/?


   آقای - مهدی رضوانی
با سلام ازمون های درس اجتماعی را موجود نمی کنید؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز برای دریافت نمونه سوالات به بانک نمونه سوال در سایت مراجعه کنید.
http://tizland.ir/qbank/?


   خانم بهاره محاوی
سلام لطفا فقط اسم مدارس تهران در لیست ها نباشد


   خانم nazanin
سلام برای محاسبه ی درصد يا امتياز در تيزهوشان فرمولی هست؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز ،قبولی در آزمون بستگی به سطح سوالات،سطح افراد شرکت کننده در آزمون و ... دارد.
درصد قبولی در سال های مختلف متفاوت است.
پاسخ های نادرست هم درصد را پایین می آورند.


   خانم بازدید کننده سایت
ببخشید. من برای آزمون نمونه دولتی از چه کتابی که هم جامع باشه و هم درسنامه داشته باشه استفاده کنم. می خوام تو همه ی درس ها مخ بشم. کمک...

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز به فروشگاه اینترنتی نیمکت مراجعه کنید.
http://www.nimkatbook.ir/


   آقای - متین توکلی
چطور میشه در کلاس های انلاین شرکت کرد؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز، این آزمون ها در دسترس اعضای سایت است . شرکت در آزمون آنلاین سرزمین تیزهوش ها باید در ابتدا عضو سایت شوید .


   خانم بازدید کننده سایت
میشه برای چند روز باقی مانده تا ازمون تیزهوشان یک برنامه برای مطالعه بگذارید
با تشکر

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز به مقالات و برنامه مطالعاتی موجود در سایت مراجعه کنیدو


   آقای امیرعلی دره کی
سلام،ببخشید چجوری سوالات رو دانلود کنیم؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام ، برای دانلود نمونه سوالات در ابتدا باید عضو سایت شوید.


   خانم مریم نیکنام
سلام ببخشید می توانید چند نمونه از سوالات نمونه دولتی و تیز هوشان پارسال رو تو سایت بگزارید . ممنون

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز برای دریافت نمونه سوالات به بانک نمونه سوال در سایت و یا به کانال نمونه سوالات مراجعه کنید.
https://t.me/tizamooz
https://t.me/tizamooz789


   آقای علی رضاحسینی
با سلام و وقت بخیر، دختر من دانش آموز پایه ششم یکی از مدارس شهر یاسوج و از برترین های مدرسه هست که الان آزمونهای جامع تیزهوشان و قلم چی رو داره پشت سر میذاره، نمونه دولتی هم ثبت نام کرده، شرایط انتقالی من به کرمان فراهم شده، می خواستم ببینم در صورت عدم قبولی در تیزهوشان به دلایلی، آیا امکان پذیرش در نمونه دولتی و ادامه تحصیل در کرمان را دارا می باشد؟ (محل آزمون در حال حاضر یاسوج انتخاب شده)

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز به دستو رالعمل ابلاغی مربوط به مدارس نمونه دولتی یا تیزهوشان مراجعه کنید.


   خانم فاطمه رجبی باغگاهی
با سلام کتاب کرک ودیل برای آزمون تیزهوشان خوب است یا نه؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
کتاب کر و دیل نشر الگو سطحی بالاتر از کتاب درسی داره و برای تیزهوشان نوشته شده اما باید دید قلم نویسنده رو دوست دارید یا خیر


   خانم گیاه تازه
میشه ازمون های ترم بگذارند اموزش پرورش


   آقای محمد مهدی میرچناری
آیا قبولی در تیزهوشان سخت است ؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
طبیعتا سوالات آزمون فراتر از سطح کتاب هستند.


   خانم بازدیدکننده سایت
میخواستم بدونم اگه ترم دوم پنجم رو دو تا خوب داشته باشم اونم ریاضی و اجتماعی
ولی ششم رو ترم اول همه رو خیلی خوب
میتونم تو نمونه شرکت کنم

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
نمره پایه ششم ملاک هست همه باید خیلی خوب باشه یک خوب داشته باشید مورد نداره


   خانم - فاطمه خزایی
آیا کتاب جامع خیلی سبز برای شرکت در آزمون تیزهوشان مناسب است؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز، کتاب ها و منابع مختلفی مجود است برای اطلاعات بیشتر با یک مشاور تحصیلی صحبت کنید.


   آقای علیرضا ذهبی پور
ببخشید چه جوری کارت ورود به ازمون تیزهوشان روبگیرم

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز ، یک هفته قبل از برگزاری آزمون ، از طریق پایگاه اینترنتی azmoon.medu.ir در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.


   خانم سلنا مویدی
سلام ببخشید چند کتاب برای عید هم خوب باشه هم از تیزهوشان باشه اسمشو برام میگید؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :

سلام دوست عزیز ، منابع مختلفی موجود است در این مورد با از یک مشاور تحصیلی راهنمایی بگیرید


   آقای ميلاد نظري
من در استان مازندران هستم ولي هيچ هدايايي به دست من نرسيده لطفا اقدام نماييد

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام ، دوست عزیز هدایا ارسال شده است و حداکثر زمان برای رسیدن هدیه به دست شما یک هفته می باشد .


   خانم آیسان نوروز پور
من هم میخوام در ازمون شرکت کنم چیکار باید کنم؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز منظور شما کدام آزمون می باشد؟؟ آزمون تیزهوشان یا نمونه دولتی ؟؟؟
زمان ثبت نام و دستور العمل ثبت نام هر یک از آزمون ها در سایت قرار گرفته است .


   آقای مهراد حاج سيد تقيا
سلام.. من خيلي وقت پيش ثبت نام كردم و ادرس و مشخصات دادم.. ولي هديه نوروزي رو دريافت نكردم.. چرا؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز ممنون از ثبت نام شما ، بسته های نوروزی فعلا ارسال نشده است.


   آقای آقای احمدرضا جاهد
امتحانات جدید برای پایه ی ششم در سایت کم است .چرا؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
دوست عزیز ، نمونه سوالات در پایه های مختلف در طی هفته در حال بروز رسانی است.


   خانم بیتا مرادیان
آیا شما امتحان انلاین دارید؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
بله، دوست عزیز برای شرکت در آزمون از طریق لینک زیر وارد شوید.
http://tizland.ir/show/?id=1700


   آقای حسین صالحی
کتاب سیر تا پیاز گاج ششم خوبه


   خانم فاطمه بالویی
ایا کتاب iqبرای قبولی در نمونه دولتی خوبه

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
دوست عزیز، کتاب مناسبی است .


   خانم فاطمه بالویی
ایا کتاب iqبرای قبولی در نمونه دولتی خوبه

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
دوست عزیز کتاب مناسبی است.


   آقای امیر خرسند
خیلی خوبه


   آقای ایلیا بهرامی
ببخشید این وبسایت برای مدرسه است؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
خیر ما تمام فعالیت هایمان به صورت دیجیتال است.


   آقای آقای سجاد اثنی عشری
میشه کتاب های گامی تا فرزانگان رو در بخش دانلود کتاب هاتون بگذارین ممنون میشم

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
دوست عزیز بدون اجازه مولف کتاب امکان پذیر نیست.


   خانم فاطمه
ببخشید کتاب ماجرا منو درسام چه فرقی با خیلی سبز داره

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
ماجراهای منو درسام اسم مجموعه ای از کتاب های انتشارات خیلی سبز هست.


   خانم خانم زهرا رحمانی
من دریک آزمون در همین سایت شرکت کردم گفتن برای دادن آزمون باید به بخش مدیریت ازمون بروی یعنی کجا؟کسی میدونه؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
شما باید اول از بخش ورود اعضا وارد سایت بشوید بعد در کادر بالای صفحه آزمون های آنلاین برای شما نمایش داده می شود.


   خانم خانم صبا شکوری
من در آزمون آنلاین ریاضی الگوهای عددی شرکت کردم چطور نتیجه رو ببینم

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
از بخش آزمون آنلاین ، آزمون مورد نظر رو انتخاب کنید و مشاهده کارنامه رو بزنید.


   خانم بیتا فخریه
من از این نرم افزار کاملا راضی هستم اما نمی دانم چگونه باید امتحان بدم

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
اگر عضو سایت هستید وارد شوید. از کادر بالای صفحه، آزمون آنلاین رو انتخاب کنید.


   آقای امیرعلی بابایی
ببخشید چرا بخش ویزه ویرایش اظلاعات اعضا بالا نمیاد و خراب است؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
یک بار دیگه امتحان کنید در صورتی که به مشکل برخوردید با شماره 88996316 تماس بگیرید.


   آقای آقای امیرعلی بابایی
خیلی ممنون از لطف شما و این همه امکاناتی که برای ما فراهم کرده اید


   خانم زهرا پورکمالی
من در مبتکران شرکت کردم ونفر 2 شهرمان ونفر 16 ایران شدم امیدوارم آنهایی که در مبتکران شرکت کردن رتبه ی خوبی را کسب کنند


   آقای علی غلامی
آیا برای افرادی که در مدارس خاص. مثل نمونه و تیزهوشان درس میخونن تفاوتی قائل میشن؟


   آقای ایلیاگنجی
سلام من هفت سال که به این مدرسه می ایام وعالی ترین مدرسه ی کل جهان است ومن خیلی ناراحتم که امسال سال اخرمن است که تواین مدرسه من هستم ومن از همه ی مسئولین متشکرم و ازشان می خواهم مرا ببخشند متشکرازهمه وهمه متشکرم