سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

لیست مطالب سایت

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 مطلب : 10235

پایان تیر؛ آخرین مهلت ثبت‌نام در فراخوان شصتمین سال جایزه البرز دانش‌آموزی

به دنبال انتشار فراخوان جایزه البرز 1401 در بخش دانش‌آموزی با هـدف تقدیر از دانش‌آموزان برتر سراسر کشور، بنیاد فرهنگی البرز، جزئیات برگزاری شصتمین سال جایزه البرز دانش‌آموزی را اعلام کرد.

0 :
ادامه...

زمان اعلام نتایج اولیه کنکور مشخص شد

طبق اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، نتایج اولیه آزمون سراسری سال 1401 اواسط مرداد ماه جاری روی سایت این سازمان قرار می‌گیرد.

0 :
ادامه...

طرح «جبران افت یادگیری» در مدارس دولتی رایگان است

معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگوی رادیویی از مشارکت حدود 20 درصدی دانش‌آموزان در طرح «جبران افت یادگیری» خبرداد و شرکت در این طرح را برای دانش‌آموزان مدارس دولتی رایگان اعلام کرد.

0 :
ادامه...

پاسخ سمپاد به ابهاماتی درباره سوالات المپیاد دانش‌آموزی ادبی

برخی دانش‌آموزان شرکت‌کننده در سی‌و پنجمین دوره‌ المپیاد ادبی دانش‌آموزی، نسبت به سوالات این آزمون اعتراض‌هایی را مطرح و خواستار حذف سوالات غلط از فرایند تصحیح و بازنگری و اصلاح نتایج شده‌اند.

0 :
ادامه...

3 اصلی که باید در برگزاری کلاس‌های جبرانی تابستان لحاظ شود

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با تأکید بر در نظر گرفتن سه اصل در دوره‌ طرح «جبران و تثبیت یادگیری دانش آموزان» در تابستان بر ایجاد جو مثبت یادگیری در این دوره‌ها تأکید کرد.

0 :
ادامه...


تغییر زمان پیش‌ثبت‌نام کلاس دهمی‌ها در مدارس شاهد

بر اساس اعلام وزارت آموزش و پرورش، پیش ثبت‌نام اینترنتی مدارس شاهد در پایه هفتم تا روز جمعه، دهم تیرماه ادامه دارد. همچنین به علت آماده نبودن نتایج هدایت تحصیلی دانش آموزان پایه نهم، زمان پیش‌ثبت‌نام پایه دهم مدارس شاهد در سال تحصیلی 1402-1401 که قرار بود از اول تیرماه انجام شود به زمان دیگری موکول شده است.

0 :
ادامه...

آشنایی با رشته هتلداری و بازار کار آن

یکی از رشته‌های جذاب در صنعت گردشگری رشته هتلداری است؛ در این مقاله به بررسی مسیر تحصیلی و بازار کار آن می‌پردازیم، با ما همراه باشید.

0 :
ادامه...

امشب آخرین مهلت توزیع کارت کنکوری‌ها

اولین روز رقابت داوطلبان آزمون سراسری سال 1401 از فردا چهارشنبه هشتم تیز آغاز می شود و داوطلبان تا آخر وقت امروز فرصت دارند از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

0 :
ادامه...

10 تیر؛ زمان اعلام نتایج امتحانات نهایی پایه دوازدهم

رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش درباره زمان اعلام نتایج امتحانات نهایی دانش‌آموزان پایه دوازدهم در مناطق مختلف کشور توضیحاتی ارائه داد.

0 :
ادامه...

اعلام نتایج آزمون مدارس ماندگار البرز 1401 - 1402

اعلام نتایج پذیرفته شدگان آزمون ورودی پایه دهم دبیرستان ماندگار البرز سال تحصیلی 1401-1402

0 :
ادامه...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 مطلب : 10235
تبلیغات

هوپا آکادمی
دبیرستان علوم نو
مقاله
مقاله
مقاله
مقاله
مجموعه مدارس سرای دانش
فرصت دیده شدن مدارس تهران