سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

اخبار آموزشی

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 مطلب : 5424

جمع‌آوری نقدهای دانش‌آموزان بر کتاب‌های درسی

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به حضور در جمع تشکل‌های دانش‌آموزی خراسان رضوی گفت: در این نشست پیشنهاد دادم سازمان دانش‌آموزی به نمایندگی از تشکل‌های دانش‌آموزی نقدهای وارد بر کتاب‌های درسی را با نظرخواهی از دانش‌آموزان کشور جمع‌آوری کنند و در جلسه‌ای با مؤلفان کتب درسی به اشتراک بگذارند.

0 :
ادامه...

اعتبارسنجی و صحت سنجی رتبه‌های قبلی معلمان در رتبه‌بندی

وزیر آموزش و پرورش رتبه بندی معلمان را مهمترین برنامه آموزش و پرورش عنوان کرد و گفت: در حال بررسی اعتبارات، اعتبارسنجی و صحت سنجی رتبه‌های قبلی هستیم. مقایسه کار یک معلم عشایر با معلم و استادی که در شهر با بهترین امکانات کتاب و مقاله می نویسد، اشتباه است.

0 :
ادامه...

احتمال برگزاری آزمون دبیری در تیرماه

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش از احتمال برگزاری آزمون استخدام دبیری این وزارتخانه در تیرماه سال جاری خبر داد.

0 :
ادامه...

الزامی برای ثبت‌نام دوره پیش‌دبستانی وجود ندارد

رئیس اداره ارزیابی عملکرد اداره‌کل آموزش‌وپرورش مازندران گفت: توصیه می‌شود که دانش‌آموزان در دوره پیش‌دبستانی ثبت نام کنند اما هیچ الزامی در این باره وجود نداشته و هیچ ممانعتی نیز برای ثبت‌نام کودکانی که دوره پیش‌دبستانی را نگذرانده باشند، در پایه اول تحصیلی وجود ندارد.

0 :
ادامه...

صحرایی وزیر آموزش و پرورش شد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اکثریت آرا به رضامراد صحرایی برای حضور در وزارت آموزش و پرورش رأی اعتماد دادند.

0 :
ادامه...


شهریه اضافی به خانواده‌ها عودت داده می‌شود

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه هنوز شهریه مدارس غیردولتی ابلاغ نشده است، تاکید کرد پیش‌ثبت‌نام دانش‌آموزان باید بر اساس شهریه سال قبل صورت پذیرد و شهریه اضافه‌ و خارج از ضوابط و مقررات سازمان که از خانواده‌ها گرفته شده باشد باید عودت داده شود.

0 :
ادامه...

آموزش شنا به دانش‌آموزان سوم ابتدایی در سال تحصیلی آینده

مدیرکل دفتر تربیت‌بدنی و فعالیت‌های وزرشی وزارت آموزش و پرورش از اجرای برنامه آموزش شنا به دانش‌آموزان پایه سوم ابتدایی در سال تحصیلی آینده خبر داد.

0 :
ادامه...

آغاز غربالگری سلامت روان دانش‌آموزان

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش از آغاز فرایند غربالگری پایه روانشناختی و سلامت روان دانش آموزان خبر داد و گفت: براساس نتایج به دست آمده، وضعیت روانی و اجتماعی دانش‌آموز را می‌سنجیم و آنها را در دسته‌های سالم، در معرض خطر، آسیب‌دیده و دارای فوریت‌های روانی تقسیم‌بندی می‌کنیم.

0 :
ادامه...

دانش‌آموزان دبیرستانی چگونه برای تغییر رشته تحصیلی اقدام کنند؟

مدیرکل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به شرایط تغییر رشته تحصیلی دانش‌آموزان در پایه دهم و یازدهم گفت: با توجه به تأثیر قطعی معدل در کنکور، مسیر تغییر رشته برای سال‌های آینده سخت‌تر خواهد بود.

0 :
ادامه...

زمان پیش‌ثبت‌نام مدارس شاهد اعلام شد

اداره کل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش با ابلاغ شیوه‌نامه ثبت‌نام مدارس شاهد، مراحل و شرایط ثبت‌نام در این مدارس را اعلام کرد.

0 :
ادامه...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 مطلب : 5424
تبلیغات
آکادمی هوپا
شب امتحان
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم
سرای دانش