سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

اخبار آموزشی : اخبار آموزش و پرورش

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 مطلب : 3474

زمان انتشار نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شد

نتیجه نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش از فردا پانزدهم مردادماه تا حداکثر بیست و یکم مرداد اعلام خواهد شد.

0 :
ادامه...

مشاوره «انتخاب رشته» رایگان در شاد

شبکه شاد در راستای عدالت آموزشی و کمک به داوطلبان کنکور مجموعه‌ای را تحت عنوان «راهنمای انتخاب رشته» آماده کرده است تا داوطلبان با مراجعه به آن اطلاعات کاملی درباره رشته‌های مختلف و آینده شغلی آن، چگونگی انتخاب رشته و همچنین معرفی رشته‌های پرمتقاضی و شرایط قبولی آن، بدست آورند.

0 :
ادامه...

آغاز «هدایت تحصیلی» پایه نهمی‌ها

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به صدور فرم‌های هدایت تحصیلی دانش آموزان پایه نهم جهت انتخاب رشته پایه دهم گفت: صدور نمون برگ‌ها انجام و تمام شده و مشاوره‌ها در حال آغاز است؛ به این معنا که مشاوران در مدارس مستقر می‌شوند و بچه‌ها را هدایت می‌کنند.

0 :
ادامه...

برنامه امتحانات نهایی شهریورماه اعلام شد

مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش برنامه امتحانات نهایی دانش آموزان در شهریور ماه سال جاری را اعلام کرد.

0 :
ادامه...

آغاز پیش ثبت نام پایه دهم مدارس شاهد

بر اساس اعلام وزارت آموزش و پرورش، پیش ثبت‌نام اینترنتی مدارس شاهد در پایه‌ دهم که از دهم مرداد ماه آغاز شده است تا 25 مرداد ماه ادامه دارد.

0 :
ادامه...


اولیا ثبت‌نام دانش‌آموزان را زودتر انجام دهند

وزیر آموزش و پرورش گفت: با توجه به ساماندهی نیروی انسانی ضروری است که ثبت‌نام دانش‌آموزان در مدارس زودتر انجام شود و اگر دانش‌آموزی از ثبت‌نام جامانده باشد، نام‌نویسی وی مشکلی ندارد اما اولیا سعی کنند ثبت‌نام را سریع‌تر انجام دهند.

0 :
ادامه...

پرونده غربالگری کلاس اولی‌ها اواسط شهریور بسته می‌شود

معاون وزیر آموزش و پرورش از سنجش 495 هزار نوآموز خبر داد و گفت: پیش‌بینی کرده‌ایم تا اواسط شهریور، پرونده سنجش کلاس اولی‌ها بسته شود.

0 :
ادامه...

امتحانات دانش‌آموزان الکترونیکی نمی‌شود

رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی با بیان اینکه امتحانات دانش‌آموزان الکترونیکی نمی‌شود، گفت: فرایند برگزاری امتحانات به صورت الکترونیکی خواهد بود که یک بخش آن، تصحیح الکترونیکی امتحانات است.

0 :
ادامه...

تابستان و فرصت آموزش‌ و پرورش برای جبران شکاف یادگیری

یک کارشناس آموزش و پرورش با بیان اینکه در دو سال گذشته به دلیل شیوع کرونا و محدودیت‌هایی که وجود داشت آموزش و پرورش نتوانست از فرصت‌های موجود برای گروه هدف خود استفاده اثربخشی کند گفت: تابستان سال جاری که حدود دو ماه از آن باقی مانده می‌تواند تا حدودی شکاف‌های به‌وجود آمده را جبران کند.

0 :
ادامه...

آخرین مدرک تحصیلی معلمان در اجرای قانون رتبه‌بندی اعمال شود

نماینده مردم ماهنشان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه دستگاه تعلیم و تربیت اساس توسعه کشور است، خواستار اجرای هرچه سریع‌تر قانون رتبه‌بندی معلمان از سوی وزارت آموزش و پرورش شد.

0 :
ادامه...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 مطلب : 3474
تبلیغات


دبیرستان دخترانه پیمانه ثنا
لندینگ
مقاله
مقاله
فرصت دیده شدن مدارس تهران
مجتمع آموزشی سیمای فرهنگ