سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

«شاد» تا پایان شهریور به روز می شود کد مطلب : 10733 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

«شاد» تا پایان شهریور به روز می شود

سخنگوی شبکه آموزشی دانش آموزان(شاد) از به روزرسانی این سامانه تا پایان شهریور امسال خبر داد و گفت: در این نسخه به غیر از تغییر ویژگی های ظاهری که زیباتر شده است، از نظر کارکردی هم تغییراتی را شاهد هستیم.
تاریخ خبر 1400/06/24

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند، حسین صادقی سخنگوی شبکه آموزشی دانش‌آموزان(شاد) درباره آخرین وضعیت سامانه «شاد»، اظهار کرد: «شاد» را به عنوان تکیه‌گاه برای آموزش‌های مجازی در آموزش و پرورش می‌دانیم و در این مدت که از آن استفاده کردیم، شاهدیم که به تکامل نزدیک می‌شود.

وی با بیان اینکه «شاد» کمک کرد تا کلاس‌های آموزشی خالی نماند، گفت: هر اپلیکیشن بخواهد در این حوزه ورود کند، همچنین بومی بوده و با ویژگی‌هایی تعریف شود، قطعا با مشکل مواجه می‌شود اما شاد را کمتر با مشکل دیدیم؛ اگر چه بحث قطع شدن اینترنت، سرعت اینترنت و ... یک مقدار کاربران را کلافه می‌کرد اما امروز شاهد این هستیم که تعاملات خوبی در این حوزه اتفاق می‌افتد.

صادقی با اشاره به اینکه برای سال جدید بنا شده است که با یک پوسته جدید و یک نما و رخ زیبایی از شاد روبرو شویم، ادامه داد: در این نسخه به جز ویژگی‌های ظاهری که می‌بینید تغییر پیدا کرده و زیباتر شده است، از نظر کارکردی هم تغییراتی را شاهد هستیم.

وی ادامه داد: یکی از تغییرات بحث افزودن ویژگی آزمون‌ساز است. در کنار آن بحث، voice group است یعنی گفت‌وگوی آنلاین بین معلم و دانش‌آموز برقرار می‌شود؛ این درحالیست قبلا معلم گفت‌وگو را ضبط می کرد و در کلاس بارگذاری می‌کرد.

سخنگوی شاد با تاکید بر اینکه تا 31 شهریور نسخه جدید به‌روز می‌شود، افزود: قبلا اطلاعاتمان را از «سناد» دریافت می‌کردیم ولی اکنون اطلاعات از «سیدا» اخذ می‌شود. همچنین قبلا مدیریت کلاس‌ها دست مدیر بود و الان مدیریت کلاس در اختیار معلم است.

وی درباره اینترنت شاد گفت: اینترنت شاد قطعا رایگان خواهد بود.


منبع: خبرگزاری فارسنظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1911 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

میم مارکت   class=
جستجوی مدارس  class=
نمونه سوال های تیزلند  class=
میم مارکت   class=
مدرسه اتحاد نوین  class=
مدرسه صدرانوین دوره دوم متوسطه  class=
میم مارکت  class=
Here: Here: 1

«شاد» تا پایان شهریور به روز می شود

سخنگوی شبکه آموزشی دانش آموزان(شاد) از به روزرسانی این سامانه تا پایان شهریور امسال خبر داد و گفت: در این نسخه به غیر از تغییر ویژگی های ظاهری که زیباتر شده است، از نظر کارکردی هم تغییراتی را شاهد هستیم.