سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

آخرین مدرک تحصیلی معلمان در اجرای قانون رتبه‌بندی اعمال شود کد مطلب : 12783 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

آخرین مدرک تحصیلی معلمان در اجرای قانون رتبه‌بندی اعمال شود

نماینده مردم ماهنشان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه دستگاه تعلیم و تربیت اساس توسعه کشور است، خواستار اجرای هرچه سریع‌تر قانون رتبه‌بندی معلمان از سوی وزارت آموزش و پرورش شد.
تاریخ خبر 1401/05/08

. . . . . . . . . . . . .

آخرین مدرک تحصیلی معلمان در اجرای قانون رتبه‌بندی اعمال شودبه گزارش تیزلند، سید مرتضی خاتمی نماینده ماهنشان و عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در جلسه امروز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر آموزش و پرورش اظهار کرد: وزارت آموزش و پرورش در شرایط سخت اقتصادی فعلی در اجرای قانون رتبه بندی معلمان پیش از این تعلل نکند؛ چرا که دستگاه تعلیم و تربیت اساس توسعه کشور است.

وی همچنین خواستار اعمال آخرین مدرک تحصیلی معلمان در اجرای قانون رتبه بندی شد.

این نماینده مجلس در تذکر دیگری به وزیر آموزش بهداشت درمان و آموزش پزشکی و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: تعدیل نیروهای جوان و باتجربه رشته های علوم پزشکی یک نقطه آسیب است؛ از این دو نهاد می خواهم که ایثارگران عرضه مقابله با کرونا و طرح تحول سلامت را دریابند و با آنها به نحو شایسته برخورد شود و به این قشر ارزشمند نگاه ویژه‌ای داشته باشند.


منبع: خبرگزاری ایسنا


نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1499 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

لیست رشته های علوم انسانی
لیست رشته های علوم ریاضی
لیست رشته های علوم تجربی
دبیرستان دخترانه پیمانه ثنا
لندینگ
مقاله
فرصت دیده شدن مدارس تهران