سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

آزمون استخدامی دبیری‌ مرحله تکمیل ظرفیت ندارد کد مطلب : 14428 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

آزمون استخدامی دبیری‌ مرحله تکمیل ظرفیت ندارد

برنامه‌ریزی برای تکمیل ظرفیت نیست چون آن مقداری از سهمیه آزمون دبیری و هنرآموزی که اعلام نشده است در کد رشته‌محل‌هایی قرار گرفته که متقاضی نداشته است.
تاریخ خبر 1402/08/02

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند به نقل از پانا، وزیر آموزش و پرورش درباره برگزاری مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدام دبیری و هنرآموزی گفت برنامه‌ریزی برای تکمیل ظرفیت نیست چراکه آن مقدار از سهمیه آزمون دبیری و هنرآموزی که اعلام نشده است در کد رشته‌محل‌هایی قرار گرفته که متقاضی نداشته است.

رضامراد صحرایی در حاشیه همایش طلیعه‌داران تعلیم و تربیت، جشن استقبال از نومعلمان آموزش و پرورش شهر تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری کنکور اختصاصی تربیت معلم اظهار کرد: از مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی در کیفیت‌بخشی و ارتقای دانشگاه فرهنگیان بحث کنکور اختصاصی است که کلیات آن روز یک‌شنبه در ستاد ملی تربیت تصویب شد و در اردیبهشت ۱۴۰۳ این کنکور اجرا می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: جزئیات آن به جلسات کارشناسی بین وزارت آموزش و پرورش ، وزارت علوم و سازمان سنجش موکول شده اما کنکور تربیت معلم را نیز سازمان سنجش برگزار می‌کند.

صحرایی در پاسخ به پرسشی درباره برگزاری مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دبیری و هنرآموزی خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی برای تکمیل ظرفیت نداریم چراکه آن مقداری از سهمیه آزمون دبیری و هنرآموزی که اعلام نشده است در کد رشته‌محل‌هایی قرار گرفته که متقاضی نداشته است.

وزیر آموزش و پرورش گفت: در حدود ۴۵۰۰ کد رشته‌محل دبیری و فنی، داوطلب متقاضی نداشتیم که سازمان اداری و استخدامی موافقت کرده تا به آن تعداد، قرارداد کار معین جذب شود. اگر این مجوز به ما داده شود طبیعتا از بین کسانی که در این آزمون شرکت کرده و در مرحله گزینش قبول شده‌اند، انتخاب می‌کنیم.

وی درباره توزیع شیر در مدارس یادآور شد: توزیع شیر پس از سال‌ها به همت و اهتمام رئیس‌جمهوری به مدارس بازگشت که توجه به تربیت جسمانی دانش‌آموزان در کنار تربیت فکری و معنوی را نشان می‌دهد.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه سراسری شدن فرآیند توزیع شیر ۲ هفته‌ای طول می‌کشد، خاطرنشان کرد: مطابق اطلاع بنده تا ۲ هفته دیگر توزیع شیر در کشور سراسری شده و 2 روز در هفته و فقط برای دانش‌آموزان مقطع ابتدایی توزیع می‌شود.

صحرایی افزود: همچنین آن مقداری از شیر که در روزهای ماقبل داده نشده نیز داده می‌شود و اینگونه شاید برخی هفته‌ها 3 روز در هفته شیر توزیع شود.

وی در پاسخ به پرسشی درباره باز شدن درب مدارس در روزهای پنج‌شنبه و جمعه برای فعالیت ورزشی خانواده‌ها گفت: به‌طور غیررسمی کارهای این امر در حال انجام است و در مدارسی که خودشان برنامه‌ریزی کردند این امکان وجود دارد اما برای تبدیل این امر به یک پویش سراسری باید مقدماتش با هماهنگی سایر دستگاه‌ها فراهم شود که پیگیر آن هستیم.

صحرایی افزود: فعلا برگزاری این امر در اختیار مدیران مدارس و انجمن اولیا و مربیان مدارس است.


منبع: پانانظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1337 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

علامه حلی
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم