سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

آزمون اعزام معلمان به خارج از کشور امسال برگزار نمی شود کد مطلب : 6269 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

آزمون اعزام معلمان به خارج از کشور امسال برگزار نمی شود

رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور از بودجه ناکافی مدارس خارج از کشور در سال 98 با توجه به افزایش قیمت ارز خبر داد و گفت: در سال تحصیلی جاری آزمون اعزام معلمان به مدارس خارج از کشور نداریم.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

. . . . . . . . . . . . .

آزمون اعزام معلمان به خارج از کشور امسال برگزار نمی شودبه گزارش تیزلند، به نقل از خبرگزاری فارس، غلامرضا کریمی رئیس مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور  در خصوص بودجه این مرکز در لایحه بودجه 98 اظهار کرد: در لایحه بودجه 98 برای مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور رقم 207 میلیارد تومان در نظر گرفته شده است که این رقم رشد 15 درصدی را نسبت به بودجه سال گذشته نشان می‌دهد اما با توجه به افزایش قیمت ارز کافی نیست.

وی با بیان اینکه در سال تحصیلی جدید آزمون اعزام معلمان به مدارس خارج از کشور برگزار نمی‌شود، گفت: هنوز نیروهای قبلی را اعزام نکردیم و احتمالاً مجبوریم کمتر اعزام کنیم که بتوانیم مدیریت کنیم.

کریمی افزود: از سال 91، تعداد 135 نفر در نوبت اعزام به مدارس خارج از کشور قرار دارند و در آزمون اخیر هم 300 نفر جدید پذیرفته شدند.

وی در پاسخ به این پرسش که «چرا به رغم آنکه افرادی در نوبت اعزام بودند، آزمون دیگری برگزار شد؟»، ادامه داد: در 18 رشته نیرو نیاز داریم و در بین افراد در نوبت اعزام قبلی، حتی در برخی رشته‌ها یک نیرو هم نداشتیم مثلاً در آموزش ابتدایی نیروی‌مان به صفر رسید و تعدادی از نیروهای آزمون جدید اعزام شدند.

رئیس مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور اضافه کرد: در بین افرادی که از سال 91 در نوبت اعزام هستند، عمدتاً در رشته‌های مدیریت و معاونت باقی ماندند که موجب شد دوباره آزمونی برگزار شود.


منبع: خبرگزاری فارسبرنامه مطالعات هفتگی متعادل ویژه پایه دوازدهم تجربی - 12 الی 18 مرداد

برنامه مطالعاتی هفتگی متعادل ویژه رشته تجربی را دریافت کنید.


نحوه نظارت والدین بر انجام تکالیف دانش آموزان ابتدایی

سوال مهم این است که آیا مداخله والدین در انجام تکالیف سبب افت تحصیلی خواهد شد یا این کار در سنین مختلف تاثیر متفاوتی دارد.


برنامه مطالعات هفتگی پیشرو ویژه پایه دوازدهم ریاضی - 19 الی 25 مرداد

برنامه مطالعاتی هفتگی پیشرو ویژه رشته ریاضی را دریافت کنید.


نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1171 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

بازی استوژیت تخفیف 20%  class=
روش های موثر یادگیری در کلاس درس  class=
مجتمع شایستگان رازی  class=

آزمون اعزام معلمان به خارج از کشور امسال برگزار نمی شود

رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور از بودجه ناکافی مدارس خارج از کشور در سال 98 با توجه به افزایش قیمت ارز خبر داد و گفت: در سال تحصیلی جاری آزمون اعزام معلمان به مدارس خارج از کشور نداریم.