سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

آزمون معلمان مهرآفرین در مهرماه برگزار خواهد شد کد مطلب : 13027 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

آزمون معلمان مهرآفرین در مهرماه برگزار خواهد شد

وزیر آموزش و پرورش از برگزاری آزمون معلمان مهرآفرین در مهر ماه خبر داد و گفت درخواست این افراد این است که آزمون ندهند در حالی که قانون مدیریت خدمات کشور مصوب کرده است که این افراد باید آزمون دهند.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

. . . . . . . . . . . . .

آزمون معلمان مهرآفرین در مهرماه برگزار خواهد شدبه گزارش تیزلند، یوسف نوری در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران درباره نگرانی معلمان مهرآفرین برای اجرای قانون رتبه‌بندی معلمان، اظهار کرد: چند گروه از قانون رتبه‌بندی معلمان مستثنی شدند؛ یکی گروه موسوم به مهرآفرینان بودند که زمانی با شرکت‌های خدماتی قرارداد داشتند و وارد شدند اما باید مانند سایر نیروهای قراردادی، برای دریافت کد استخدامی، آزمون می‌دادند. امروز به دنبال راهکار هستیم. آزمون گرفته می‌شود آزمون مجدد نیز گرفته خواهد شد. این نیروها، نیروهای زحمتکش و خوبی هستند و قبول می‌شوند و لازم نیست نگرانی و ناراحتی داشته باشند.

وی افزود: درخواست این افراد این است که آزمون ندهند در حالی که قانون مدیریت خدمات کشور مصوب کرده است که این افراد باید آزمون دهند. برنامه‌ریزی شده بود که آزمون در شهریور ماه برگزار شود اما به دلیل مراسم اربعین، این آزمون در مهرماه برگزار خواهد شد.

وزیر آموزش و پرورش گفت: همکاران من مدارک را بارگذاری نکردند؛ یکسری از مدارک را ما در سامانه داریم و در سیستم قرار گرفته است اما مدارک تکمیلی در خصوص صلاحیت و شایستگی عمومی، تخصصی و حرفه‌ای و تجارت باید در سامانه قرار بگیرند که تاکنون به اینها دسترسی نداشتیم. همکاران درخواست تمدید داشتند برهمین اساس فرصت بارگذاری مدارک را نیز تا 31 شهریور تمدید کردیم. ما منتظر بارگذاری مدارک هستیم.

وی ضمن اشاره به منابع در نظر گرفته شده برای قانون رتبه‌بندی معلمان نیز بیان کرد: منابع 38 هزار میلیارد تومان است و بین مشمولان در طول 18 ماه توزیع می‌شود اما برای سال آینده منابع اصلی براساس رتبه‌ها به دست می‌آید و برای سال 1402 به صورت استحقاقی برای افراد در هر رتبه در نظر گرفته می‌شود.

نوری درباره پیوستن وزارت آموزش و پرورش به پنجره واحد خدمات دولت نیز گفت: آموزش و پرورش سامانه اصلی خود را در پنجره واحد خدمات دولت قرار داده است و ما تکلیف کردیم که زیر مجموعه‌ها نیز به این پنجره بپیوندند.


منبع: خبرگزاری پانانظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1829 را در این کادر وارد کنید:

   خانم فرخی
آموزشیارانی که سال۹۱ استخدام شدند برای ورود به نهضت آزمون دادند،مصاحبه شدن،تحقیقات اومدن،دوره آموزشی داشتن و کلاسها با نظارت مستقیم اداره واستان انجام میشد و سال۹۰ قراردادی پیمانی شدند وسال۹۱ باید طبق قانون تبدیل آموزشیاران استخدام می شدند ولی این گروه رو هم اشتباهی مهرآفرین حساب کردند قانون آزمون برای جذب هم درسال۹۹ تصویب شده وقابل عطف به استخدامی های گذشته نمی باشد رتبه بندی وتبدیل وضعیت فوری بدون آزمون حق ماست


همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

نواندیشان هیوا
آپارات
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم