سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

آزمون مهرآفرین حذف می‌شود کد مطلب : 13112 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

آزمون مهرآفرین حذف می‌شود

کمیسیون برنامه و بودجه مجلس مصوبه‌ای را داشته که در صورت تصویب در صحن علنی، رتبه‌بندی معلمان مهرآفرین بدون شرکت در آزمون انجام خواهد شد.
تاریخ خبر 1401/08/03

. . . . . . . . . . . . .

آزمون مهرآفرین حذف می‌شودبه گزارش تیزلند، حمیدرضا حاجی‌بابایی درباره حذف آزمون برای رتبه‌بندی معلمان مهر آفرین اظهار کرد: کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، مصوبه‌ای را به منظور حذف آزمون معلمان مهرآفرین داشت که این موضوع در جلسه 8 آبان مجلس در صحن علنی بررسی خواهد شد و با تصویب نمایندگان، عملیاتی خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه برای علی‌الحساب برای رتبه‌بندی معلمان طرح مهرآفرین مبلغی برای آنها واریز خواهد شد، درباره صدور احکام رتبه‌بندی معلمان گفت: هنوز احکام رتبه‌بندی برای تمام معلمان صادر نشده است.

830 هزار معلم در کشور شرایط شرکت در نظام رتبه‌بندی را دارند.تمام معلمان که در حکم پرسنلی آنها از کلمات معادل «معلم، آموزگار، دبیر، هنرآموز، مربی امور تربیتی و...» استفاده شده، امکان ورود به سامانه و تکمیل فرم‌ها را دارند.

به گفته مسئولان وزارت آموزش و پرورش، مقرر بود، احکام رتبه‌بندی معلمان تا پایان مهر ماه صادر شود اما این موضوع هنوز محقق نشده است البته احکام رتبه‌بندی معلمان با کمتر از سه سال سابقه کار و رتبه آموزشیار معلم صادر شده است.

یوسف نوری؛ وزیر آموزش و پرورش پیشتر در این باره گفته بود: «مقرر شده تا پایان مهرماه بخشی از احکام رتبه‌بندی معلمان صادر شود. صدور احکام جدید معلمان در قالب رتبه‌بندی را از رتبه‌های پایین آغاز می‌کنیم و احکام افرادی که کمتر از 470 امتیاز کسب کردند، صادر می‌شود.

2 میلیون و 300 هزار تومان به‌طور میانگین با اجرای رتبه‌بندی معلمان به حقوق آن‌ها اضافه خواهد شد، همچنین لایحه افزایش حقوق جدید مشمول حال معلمان خواهد شد.»


منبع: خبرگزاری تسنیمنظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1337 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مجتمع مشکوه
دبستان ستارگان زمین
شب امتحان
هوپا آکادمی
بسته های آبان و آذر 1401