سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

آغاز دوره توانمندسازی مدیران مدارس هیات امنایی کد مطلب : 14533 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

آغاز دوره توانمندسازی مدیران مدارس هیات امنایی

دوره توانمند‌سازی مدیران مدارس هیات امنایی با حضورمدیرکل دفتر امورشوراها و مناطق آزاد تجاری وزارت آموزش و پرورش برگزار شد.
تاریخ خبر 1402/08/29

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند به نقل از پانا، دوره توانمند‌سازی مدیران مدارس هیات امنایی با حضورمدیرکل دفتر امورشوراها و مناطق آزاد تجاری وزارت آموزش و پرورش در سالن اجتماعات مدرسه هیات امنایی مصلی‌نژاد این منطقه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدارس و مراکز غیر‌دولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی وزارت آموزش و پرورش‌، هادی عابدی، مدیرکل دفتر امور شوراها و مناطق ازاد تجاری وزارت آموزش و پرورش در این مدارس با اشاره به اهمیت برگزاری دوره‌های آموزشی و آشنایی با قوانین و مقررات سازمانی و اداری گفت: اعضای هیات امنای مدارس بازوی توانمند مدیران مدارس هیات امنایی هستند و بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها و توانمندی‌های اعضا در پیشبرد اهداف نظام تعلیم و تربیت ضروری است.

وی با تاکید بر اینکه تمامی مدیران باید نسبت به قوانین و دستورالعمل‌های مرتبط با مدارس هیات امنایی اطلاع کافی داشته باشند‌، تصریح کرد: مدارس هیات امنایی باید برنامه‌های خود را براساس اسناد بالادستی، سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و اهداف ابلاغی ویژه این مدارس تدوین کنند.

مدیرکل دفتر امور شوراها و مناطق ازاد تجاری وزارت آموزش و پرورش توجه به ارتقای سطح کیفی مدارس هیات امنایی را ضروری دانست و تصریح کرد‌: مدارس هیات امنایی از ظرفیت‌های بسیار خوبی در جذب مشارکت همه‌جانبه مردم و اولیای دانش آموزان برخوردار است و منظور از مشارکت اولیا‌، مسائل مالی نیست بلکه تاکید بر مشارکت همه‌جانبه برای ارتقای سطح کیفی فعالیت‌های آموزشی و تربیتی در این مدارس است‌.


منبع: پانانظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1757 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

علامه حلی
دانلود کتاب های دهم تجربی
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم