سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

اجرای آزمایشی طرح «پزشک‌ مدرسه» در 340 مدرسه شهر تهران کد مطلب : 14534 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

اجرای آزمایشی طرح «پزشک‌ مدرسه» در 340 مدرسه شهر تهران

طرح «پزشک‌ مدرسه» در 340 مدرسه شهر تهران بصورت آزمایشی اجرا شد.
تاریخ خبر 1402/08/30

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند به نقل از پانا، معاون تربیت‌بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش ازاجرای آزمایشی طرح «پزشک‌ مدرسه» در ۳۴۰ مدرسه شهر تهران خبر داد.

صادق ستاری‌فرد در گفت‌وگو با پانا درخصوص آخرین جزییات اجرای طرح‌ «پزشک‌ مدرسه» در مدارس کشور اظهار کرد: «مقدمات اجرایی شدن این طرح به صورت آزمایشی در ۳۴۰ مدرسه شهر تهران فراهم شده و ان‌شالله تا قبل از شروع فصل زمستان نیز به مرحله اجرا خواهد رسید.»

وی در پاسخ به این سوال که نحوه اجرای طرح پزشک مدرسه به چه شکل خواهد بود، گفت: «هدف مورد نظر تمرکز روی حوزه آموزش، پیشگیری و آگاهی بخشی درباره موضوعاتی مانند بهداشت فردی و بهداشت محیط است که ان‌شالله عملیاتی خواهد شد.»

معاون تربیت‌بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش افزود: «تمامی ابعاد اجرای طرح پزشک مدرسه در حال بررسی است و کار کارشناسی نیز از سوی متخصصان و کارشناسان وزارت آموزش و پرورش و وزارت بهداشت در حال انجام است. امیدواریم این طرح به بهترین نحو ممکن در تمامی مدارس کشور به اجرا برسد.»


منبع: پانانظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1971 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

انتخاب رشته دبیرستان
علامه حلی
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم