سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

استفاده از ظرفیت «شبکه شاد» برای اطلاع‌رسانی درباره طرح یاریگران زندگی کد مطلب : 14530 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

استفاده از ظرفیت «شبکه شاد» برای اطلاع‌رسانی درباره طرح یاریگران زندگی

نمایشگاه یاریگران زندگی از 25 آبان‌ ماه تا 2 آذر ماه در مرکز آفرینش‌های هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از ساعت 9 تا 19 پذیرای علاقمندان است.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

. . . . . . . . . . . . .

بیش از 3 میلیون نفر از والدین، دانش‌آموزان و معلمان در کانون‌های یاریگران زندگی فعالیت می‌کنند

به گزارش تیزلند به نقل از پانا، مدیرکل دفتر تحقیقات و آموزش ستاد مبارزه با موادمخدر با بیان اینکه بیش از 3 میلیون نفر از والدین، دانش‌آموزان و معلمان در کانون‌های یاریگران زندگی فعال هستند، گفت از ظرفیت شبکه شاد برای اطلاع‌رسانی از فعالیت‌های طرح یاریگران زندگی استفاده می‌شود.

تهمینه باهری در گفت‌وگو با پانا با اشاره به فعالیت 48 هزار کانون یاریگران زندگی در مدارس کشور اظهار کرد: «اکنون 48 هزار کانون یاریگران زندگی در مدارس کشور فعال هستند که بیش از سه میلیون دانش‌آموز، والدین و کارکنان آموزش و پرورش نیز در این کانون‌ها فعالیت می‌کنند.»

مدیرکل دفتر تحقیقات و آموزش ستاد مبارزه با موادمخدر اضافه کرد: «کانون‌های یاریگران زندگی برای دانش‌آموزان و والدین متفاوت است و اکنون در سراسر کشور علاوه بر دانش‌آموزان، اولیای منزل و معلمان به این کانون‌ها دسترسی دارند و آمارها نشان می‌دهد که با راه‌اندازی این کانون‌ها آگاه‌سازی در امر پیشگیری از اعتیاد و آسیب‌های اجتماعی توسعه یافته است.»

وی با بیان اینکه فعالیت کانون‌های یاریگران زندگی از طریق شبکه شاد در دسترس دانش‌آموزان قرار می‌گیرد، گفت: «اطلاع‌رسانی از طریق شبکه شاد است و دانش‌آموزان، معلمان و والدین از دورترین نقاط کشور از طریق این شبکه به محتوای مربوطه دسترسی دارند.»

طرح یاریگران زندگی الگویی برای خودمراقبتی دانش‌آموزان است که در سطح مدارس با هدف آموزش دانش آموزان و خانواده‌ها در زمینه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی اجرایی شده تا مدرسه به مکان تمرین زندگی و فضایی لذت بخش برای یادگیری تبدیل شود. این طرح به دنبال گسترش سطح آموزش‌ها به‌ منظور کاهش آسیب‌های اجتماعی، رفتارهای پرخطر و مبارزه با اعتیاد به صورت همزمان برای سه گروه تأثیرگذار در نظام آموزشی که شامل دانش‌آموزان، والدین و اولیای مدارس است.

بر این اساس، نمایشگاه یاریگران زندگی از ۲۵ آبان‌ ماه تا ۲ آذر ماه در مرکز آفرینش‌های هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از ساعت ۹ تا ۱۹ پذیرای علاقمندان است.

 

 


منبع: پانانظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1392 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مجموعه مدارس سرای دانش
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم