سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

 استقرار پایه نهم یک فرصت برای آموزش و پرورش است کد مطلب : 460 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

استقرار پایه نهم یک فرصت برای آموزش و پرورش است

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: موضوع نیروی انسانی در وزارت آموزش و پرورش یک تهدید است اما با استقرار پایه نهم این موضوع تهدید به یک فرصت تبدیل شد.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

توصیه ویژه: برنامه مطالعه درسی هفتگی
توصیه می‌کنیم برنامه مطالعاتی و برنامه درسی جدید و به روز را در سایت مرکز پیشرفت و هدایت تحصیلی میم ببینید. در «میم»، به صورت هفتگی با ویدئو و متن تکالیف روزانه و برنامه درسی مطالعاتی برای پایه های مختلف در دسترس شما قرار دارد.

. . . . . . . . . . . . .

علی زرافشان در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا، در پاسخ به این سوال که به نظر می رسد تجدید نظر اساسی در ساماندهی با توزیع مناسب منابع انسانی ضرورتی انکار پذیر است سیاست معاونت متوسطه برای بهره برداری عادلانه کافی و متخصصانه از ظرفیت موجود چیست، گفت: موضوع توزیع منصفانه نیروی انسانی در آموزش پرورش بسیار مهم است.

وی ادامه داد: موضوع نیروی انسانی در وزارت آموزش و پرورش یک تهدید است اما با استقرار پایه نهم این موضوع تهدید به یک فرصت تبدیل شد.

زرافشان اشاره کرد: با 3 دوره شدن پایه های تحصیلی موضوع کمبود نیرو و یا مازاد بودن در آموزش و پرورش حل و ساماندهی می شود.

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش افزود: باید اجازه داده شود جذب نیرو براساس نیاز آموزش و پرورش باشد و از دخالت عوامل بیرونی خودداری شود تا این وزارتخانه بر اساس نیاز و جنسیت از نیروها استفاده کند.

وی بیان کرد: خوشبختانه جهت گیری وزیر آموزش و پرورش نیز بر روی چگونگی گرفتن تعداد نیرو برای دانش آموزان است لذا 11 دانش آموز به ازای یک همکار معقول تر از 15 دانش آموز به ازای یک همکار است.


منبع: خبرگزاری پانانظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1728 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مدرسه سلام ایران زمین  class=
تخفیف کتابم کو  class=
علامه طباطبایی  class=
مدرسه سلام گلبانگ   class=

استقرار پایه نهم یک فرصت برای آموزش و پرورش است

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: موضوع نیروی انسانی در وزارت آموزش و پرورش یک تهدید است اما با استقرار پایه نهم این موضوع تهدید به یک فرصت تبدیل شد.