سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

اطلاعیه شماره 9 اداره کل امور تربیتی ویژه هدایت تحصیلی دانش آموزان در سال تحصیلی 99-1398 کد مطلب : 8004 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

اطلاعیه شماره 9 اداره کل امور تربیتی ویژه هدایت تحصیلی دانش آموزان در سال تحصیلی 99-1398

اداره کل امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی اطلاعیه شماره 9 را درباره هدایت تحصیلی دانش آموزان در سال تحصیلی 99-1398 منتشر کرد.
تاریخ خبر 1399/04/17

قبولی در کنکور با رایان کلاس
توصیه می‌کنیم همایش‌های رایان کلاس، نکته و تست و ویدئوهای آموزشی موجود در سایت www.rayanclass.com را ببینید، در این پکیج آموزشی آنلاین با کنارهم قرار دادن اساتید برتر کنکور مجموعه‌ای کامل و عالی برای آموزش شما دانش‌آموزان عزیز فراهم کرده‌است.

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند به نقل از خبرگزاری پانا - متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

«قابل توجه روسای محترم ادارات مشاوره استان‌ها

چنانچه در هنگام تکمیل ظرفیت رشته‌ها در مناطق همه 12 زمینه / رشته تحصیلی تکمیل نشده باشد و یا به جای عدد صفر، خط فاصله(-) قرار گرفته باشد؛ در این صورت مدیر آموزش و پرورش منطقه هنگام تایید نمرات، پیام خطای: به دلیل عدم تکمیل ظرفیت رشته‌ها در منطقه شما امکان ثبت درخواست محاسبه هدایت تحصیلی وجود ندارد، را مشاهده خواهد کرد. بنابراین لازم است در صورت مشاهده چنین پیامی، به بخش تکمیل ظرفیت در سامانه مراجعه و نسبت به اصلاح آن اقدام کنند.»


منبع: خبرگزاری پانانظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1788 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مدرسه سما4  class=
رایان کلاس  class=
مدرسه مهرماندگار  class=
مدرسه سما (مجتمع)  class=

اطلاعیه شماره 9 اداره کل امور تربیتی ویژه هدایت تحصیلی دانش آموزان در سال تحصیلی 99-1398

اداره کل امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی اطلاعیه شماره 9 را درباره هدایت تحصیلی دانش آموزان در سال تحصیلی 99-1398 منتشر کرد.