سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

اعزام معلمان جدید به خارج از کشور کد مطلب : 12965 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

اعزام معلمان جدید به خارج از کشور

رئیس مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور وزارت آموزش و پرورش درباره آخرین وضعیت اعزام معلمان به مدارس خارج از کشور توضیحاتی ارائه و اعلام کرد که ماموریت معلمان منقضی‌الخدمت به هیچ‌وجه تمدید نمی‌شود.
تاریخ خبر 1401/06/12

. . . . . . . . . . . . .

اعزام معلمان جدید به خارج از کشوربه گزارش تیزلند، مهدی فیاضی درباره آخرین وضعیت اعزام معلمان به مدارس خارج از کشور اظهار کرد: معلمان منقضی‌الخدمت که در خارج از کشورند افراد خدومی هستند که دو سال مأموریت‌شان را به نیکی انجام دادند.

وی افزود: عدالت اداری به ما تکلیف می‌کند افرادی که در انتظار هستند جایگزین شوند و مأموریت معلمان منقضی‌الخدمت به هیچ‌وجه تمدید نشود.

رئیس مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور وزارت آموزش و پرورش با تأکید بر اینکه این گروه از طریق رایزنی‌های مختلف، هیچ درخواستی نکنند که مأموریت‌شان تمدید شود، گفت: منقضی‌الخدمت‌ها باید برگردند و افراد جدید جایگزین‌ شوند.

فیاضی ادامه داد: ما برای معلمان جدید، از میان افرادی که در آزمون شرکت کرده و پذیرفته شده بودند، مصاحبه ترتیب دادیم. البته صرفا قبولی در آزمون حقی برای اعزام کسی ایجاد نمی‌کند. نمره آزمون، سوابق اداری و مصاحبه، مکمل پذیرفتگی یک نفر برای اعزام است.

وی با اشاره به اینکه افراد انتخاب شده در مصاحبه‌ها که در مجموع امتیاز لازم را کسب کرده‌اند، جایگزین معلمان منقضی‌الخدمت می‌شوند، اظهار کرد: انجام مصاحبه‌ها برای این افراد از فروردین ماه آغاز شده است و کارگاه بدو اعزام با وزارت امور خارجه داشتند و اکنون در شرف تهیه بلیط‌اند.

رئیس مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور وزارت آموزش و پرورش درباره آمار معلمان اعزامی جدید گفت: حدود 50 زوج جدیدالاعزام داریم.

فیاضی درباره روند پرداخت مطالبات معلمان خارج از کشور نیز افزود: حجم زیادی از مطالبات معلمان خارج از کشور را تسویه کرده‌ایم و مابقی نیز در حال تأمین اعتبار است.


منبع: خبرگزاری ایسنا


نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1723 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات


بازآمد بوی ماه مدرسه
فرصت دیده شدن مدارس تهران