سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

اعطای امتیازات ویژه به برگزیدگان جشنواره دانش‌آموزی ابن سینا کد مطلب : 13013 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

اعطای امتیازات ویژه به برگزیدگان جشنواره دانش‌آموزی ابن سینا

دبیر هفتمین دوره جشنواره ابن سینا از اعطای امتیازاتی برای برگزیدگان این مسابقه خبر داد.
تاریخ خبر 1401/06/23

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند، مهدی رشیدی جهان در اختتامیه هفتمین دوره جشنواره دانش‌آموزی ابن‌سینا با بیان اینکه این جشنواره با حضور ۳۶۰۰ دانش آموز و همچنین دانش‌آموزان ۸ کشور خارجی برگزار شد، گفت: این رویداد مبتنی بر آموزش در قالب ۵ برنامه "مسابقه ملی کافه کد"، "مسابقه ملی کارآفرین شو"، "نمایشگاه دستاوردها و اختراعات دانش آموزی"، "مدرسه تابستانی نانو و نمایشگاه دستاوردهای نانو" و "مدرسه تابستانی دانش مغز" برپا شد.

رشیدی ادامه داد: برای برگزیدگان شرایط ویژه‌ای مهیا شده است تا در مسابقات بین المللی و جهانی مکزیک، کرواسی، سنگاپور، مسابقات علمی پژوهشی اندونزی شرکت کنند و مقالات برتر دانش‌آموزان برگزیده نیز در مجلات داخلی و خارجی به چاپ خواهد رسید.

به نقل از دبیرخانه جشنواره دانش‌آموزی ابن‌سینا، دبیر هفتمین جشنواره دانش آموزی ابن سینا اظهار کرد: همچنین برگزیدگان مدرسه دانش مغز می‌توانند از محل آزمایشگاه ملی نقشه برداری بازدید کنند، ضمن آنکه برای مدرسه تابستانی نانو در نمایشگاه مهرماه ستاد توسعه نانو نیز شرایطی فراهم کردیم تا دانش‌آموزان برگزیده در این نمایشگاه شرکت داشته باشند.


منبع: خبرگزاری ایسنانظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1646 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات


آکادمی هوپا کلیک کنید
فرصت دیده شدن مدارس تهران
مجتمع آموزشی سیمای فرهنگ