سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

اعلام زمان پیش ثبت‌نام مدارس شاهد در پایه‌های ورودی اول، هفتم و دهم کد مطلب : 12573 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

اعلام زمان پیش ثبت‌نام مدارس شاهد در پایه‌های ورودی اول، هفتم و دهم

مدیر کل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش زمان پیش ثبت‌نام مدارس شاهد در پایه‌های ورودی اول، هفتم و دهم را تشریح کرد.
تاریخ خبر 1401/03/10

. . . . . . . . . . . . .

 اعلام زمان پیش ثبت‌نام مدارس شاهد در پایه‌های ورودی اول، هفتم و دهمبه گزارش تیزلند، محمدرضا رزاقی در خصوص ثبت‌نام مدارس شاهد گفت: پیرو جلسه ستاد مرکزی شاهد وزارت آموزش و پرورش، بازه زمانی ثبت‌نام پایه‌های ورودی اول ابتدائی، هفتم و دهم مشخص شد.

وی در خصوص زمان پیش ثبت‌نام افزود: پیش ثبت‌نام مدارس شاهد به صورت الکترونیکی درسراسر کشور به ترتیب پایه اول ابتدایی از یازدهم خرداد ماه تا 28 خرداد؛ پایه هفتم (دوره اول متوسطه) از 21خرداد ماه لغایت دهم تیر ماه و‌ پایه دهم (دوره دوم متوسطه) از اول تیر شروع و تا 20 تیر انجام خواهد شد.

رزاقی با توجه به تسهیلاتی که در جهت رفاه حال خانواده‌های محترم در امر ثبت نام فرزندان از سوی اداره کل شاهد در سال های اخیر در نظر گرفته افزود: «خانواده‌های محترم می‌توانند با ورود به درگاه اینترنتی به نشانی https://pada.medu.ir/#/home نسبت به پیش ثبت نام فرزندان خود در پایه‌های اول ابتدایی، پایه هفتم و دهم، اقدام کنند.

بدیهی است پس از اتمام مهلت مقرر، دانش‌آموزانی که امتیاز لازم را کسب کرده‌ باشند با اطلاع رسانی که از طریق مدرسه صورت خواهد گرفت برای ارائه مدارک و تکمیل مراحل ثبت‌نام به مدرسه مراجعه خواهند کرد.

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران با تاکید بر اینکه ثبت‌نام در مدارس شاهد فقط از طریق درگاه اینترنتی به نشانی https://pada.medu.ir/#/home انجام می‌شود، گفت: متاسفانه عده‌ای فرصت طلب در فضای مجازی از طریق سایت‌های متفرقه نسبت به ثبت‌نام دانش‌آموزان اقدام می‌کنند که از نظر این اداره کل وجاهت قانونی ندارد، لذا اولیای محترم دانش‌آموزان مراقب باشند.

وی همچنین زمان پیش ثبت‌نام دانش‌آموزان میان پایه مدارس شاهد که به صورت حضوری در مدارس انجام خواهد شد را از اول تا دهم مرداد اعلام کرد.

وی ادامه داد: امیدواریم مدیران محترم و همچنین خانواده‌های گرامی با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، بتوانند در کمال آرامش ثبت‌نام دانش‌آموزان عزیز را طبق روال سال‌های گذشته در زمان‌های مقرر به انجام برسانند.


منبع: خبرگزاری پانانظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1623 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

دبیرستان علوم نو
آکادمی هوپا
مقاله
مقاله
مقاله
مقاله
دبیرستان پسرانه علامه بحرالعلوم
مجموعه مدارس سرای دانش
فرصت دیده شدن مدارس تهران