سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

اعلام نحوه طراحی سوالات کنکور سال99 برای دانش آموزان نظام جدید و قدیم کد مطلب : 7081 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

اعلام نحوه طراحی سوالات کنکور سال99 برای دانش آموزان نظام جدید و قدیم

طبق بخشنامه ابلاغی سوالات آزمون سراسری سال 99 نظام قدیم براساس کتب منبع آزمون سال 97 طراحی می شود
تاریخ خبر 1398/08/14

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند، به نقل از خبرگزاری تهران (پانا) - مدیرکل دفترآموزش متوسطه نظری از ابلاغ منابع و ماخذ طراحی سوالات آزمون سراسری سال 1399 مراکز آموزش عالی و دانشگاه‌ها به مدارس دوره دوم متوسطه سراسر کشور خبر داد.

به گزارش معاونت روابط عمومی و اطلاع‌رسانی آموزش‌وپرورش، عباس سلطانیان با اشاره به اینکه جداول منابع و مآخذ طراحی سوالات آزمون سراسری سال 1399 مراکز آموزش عالی و دانشگاه‌ها»، موضوع توافق‌نامه بین معاونت آموزش متوسطه وسازمان سنجش آموزش کشور، به‌ تمامی مدارس دوره دوم متوسطه ارسال ‌شده است، افزود: مطابق این توافق‌نامه سوالات آزمون سراسری سال 1399 برای دانش‌آموزان نظام جدید آموزشی (3-3-3-3)، براساس عناوین کتب درسی مندرج در جداول پیوست این بخشنامه و برای دانش‌آموزان نظام سالی واحدی (نظام قدیم)، بر مبنای جداول منابع آزمون سراسری سال 1397 که در 1 مهر1396 به استان‌ها ابلاغ شده است، طراحی خواهد شد.»

بخشنامه منابع و مآخذ کنکور 1399 و فهرست منبع سوالات آزمون سراسری سال 99 که از سوی معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش و رییس سازمان سنجش ابلاغ شده است را می‌توانید از اینجا مشاهده کنید.


منبع: خبرگزاری پانانظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1943 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

رتبه های برتر با چه روشی در کنکور موفق می شوند؟  class=
گروه ورزش مارکتینگ مجموعه انقلاب  class=

اعلام نحوه طراحی سوالات کنکور سال99 برای دانش آموزان نظام جدید و قدیم

طبق بخشنامه ابلاغی سوالات آزمون سراسری سال 99 نظام قدیم براساس کتب منبع آزمون سال 97 طراحی می شود