سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

افتتاح مدرسه تلویزیونی ویژه پیش دبستانی ها در 27 مهر کد مطلب : 8422 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

افتتاح مدرسه تلویزیونی ویژه پیش دبستانی ها در 27 مهر

معاون آموزش ابتدایی شهرتهران ازآموزش نوآموزان پیش دبستانی ازطریق شبکه آموزش صدا وسیما از 27 مهر امسال خبرداد .
تاریخ خبر 1399/07/27

ارتباط موثر والدین با فرزندن
پیشنهاد ویژه: بسیاری از مشکلاتی که با فرزندانمان داریم در واقع به دلیل عدم آگاهی ما پدرها و مادرها از اصول و قوانین ارتباط موثر با فرزندانمان ایجاد شده‌اند. تیزلند دیدن بستۀ آموزشی ارتباط با فرزندان را به شما والدین عزیز توصیه می‌کند.

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند، به نقل از خبرگزاری فارس، ربوشه معاون آموزش ابتدایی اداره‌کل آموزش و پرورش شهر تهران اظهار کرد: طی هماهنگی با حوزه ستاد و نظر به اهمیت آموزش نوآموزان پیش‌دبستانی و آماده‌سازی آنها جهت ورود به دوره تربیت رسمی، مدرسه تلویزیونی به همت حوزه معاونت آموزش ابتدایی آموزش و پرورش شهر تهران به عنوان متولی اجرای طرح در شبکه آموزش سیما از روز یکشنبه 27 مهر همزمان با آغاز ماه ربیع برگزار می‌شود.

وی در خصوص تشریح گام های اجرایی طرح، گفت: پس از مصوبه ویدئو کنفرانس یکشنبه ششم مهر 99 و تاکید معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش بر آموزش از طریق برنامه تلویزیونی، این کارگروه در اداره پیش دبستانی و دوره اول ابتدایی شهر تهران تشکیل و 20 نفر از مربیان خبره و با تجربه، با همکاری مناطق انتخاب و طی یک نشست تخصصی مورخه هفتم مهر 99 به تبیین ابعاد طرح پرداخته شد.

ربوشه افزود: در این نشست هریک از مربیان یک طرح درس ارائه کرده و بر اساس آن مدرسان اصلی و تیم های پشتیبان انتخاب شدند. در ادامه کار، طی نشستی در دفتر خانم حکیم زاده پروژه مدرسه تلویزیونی نوآموزان هم به لحاظ ساختار اجرایی و هم از منظر کیفیت و محتوا و تاکید بر رویکرد تلفیق و استفاده از بازی و قصه و ... در تدریس مربیان، مورد بررسی و مداقه قرار گرفت

وی ادامه داد: با توجه به اهمیت اهداف یازده‌گانه دوره پیش‌دبستانی و طراحی آموزشی باکیفیت از طرف مدرسان، دو کارگاه آموزشی تخصصی روزهای شنبه و یکشنبه مورخه 19 و20 مهرماه با رعایت موازین بهداشتی ویژه مربیان برگزار شد وبا انجام جلسه ویدئو کنفرانس مورخه 23 مهر و تبیین سیاست ها و چشم انداز و رویکردهای دوره پیش دبستانی توسط خانم فضلی مشاور معاون وزیر در امور پیش دبستانی و بازدید حضوری مربیان از استودیوی ضبط و گفت‌وگو با عوامل پخش صدا وسیما ، گام اول آماده سازی و تمهید زیرساخت ها و جریان سازی این رویداد ملی به اتمام رسید؛ بررسی یک به یک طرح درس ها در دپارتمان علمی و همچنین فعال سازی حوزه روابط عمومی طرح با هدف اعمال مدیریت مکتوب و آرشیو و مستند سازی تجربیات ذی قیمت طرح جهت بهره‌برداری آیندگان نیز از اقدامات تکمیلی این پروژه اثرگذار است .

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش شهر تهران در پایان از معاونان ابتدایی مناطق و دیگر دست اندرکاران امر آموزش درخواست نمود تا از طریق درگاه های ارتباطی، آغاز فعالیت مدرسه تلویزیونی را به اولیا و ذی نفعان اطلاع رسانی کنند.


منبع: خبرگزاری فارسنظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1233 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مدارس سلام  class=
رایان کلاس  class=
برنامه درسی میم  class=
جشنواره زنگ کرونا  class=

افتتاح مدرسه تلویزیونی ویژه پیش دبستانی ها در 27 مهر

معاون آموزش ابتدایی شهرتهران ازآموزش نوآموزان پیش دبستانی ازطریق شبکه آموزش صدا وسیما از 27 مهر امسال خبرداد .