سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

افتتاح نمایشگاه دست‌سازه‌های دانش‌آموزان و مربیان هنرمند در کانون‌های فرهنگی تربیتی کشور کد مطلب : 16062 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

افتتاح نمایشگاه دست‌سازه‌های دانش‌آموزان و مربیان هنرمند در کانون‌های فرهنگی تربیتی کشور

نمایشگاه دستاوردهای کانون‌های فرهنگی تربیتی صبح امروز 25 اردیبهشت در اردوگاه شهیدباهنر افتتاح شد.
تاریخ خبر 1403/02/25

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند به نقل از پانا، ‌نمایشگاه دست‌سازه‌های دانش‌آموزان و مربیان هنرمند در کانون‌های فرهنگی تربیتی کشور با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش در اردوگاه شهیدباهنر افتتاح شد.

‌نمایشگاه دستاوردهای کانون‌های فرهنگی تربیتی در راستای آشنایی با مجموعه‌های فعال تربیتی و فعال صبح امروز ۲۵ اردیبهشت در اردوگاه شهیدباهنر افتتاح شد.

این نمایشگاه با حضور حجت الاسلام محمدحسین پورثانی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش و حجت الاسلام محمد خانی مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی، در حاشیه گردهمایی تخصصی معاونان پرورشی و فرهنگی استان‌های سراسر کشور افتتاح شد.
 

‌در این نمایشگاه، استان‌های مختلف دستاوردهای خود را در معرض دید علاقه‌مندان قرار داده‌اند. این نمایشگاه، تولیدات و محصولات همچنین دست‌سازه‌های دانش‌آموزان و مربیان هنرمند در کانون‌های فرهنگی تربیتی کشور است که امروز با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش افتتاح شد.

 

 

 

منبع: خبرگزاری پانا


نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1913 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

دکترشاکری
علامه حلی
دبیرستان دخترانه مدبران
مجموعه مدارس سرای دانش
مجتمع نشانه رستا
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم