سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

الزام دانش آموزان به شرکت در اردوها و دریافت شهریه غیرمصوب تخلف است کد مطلب : 15932 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

الزام دانش آموزان به شرکت در اردوها و دریافت شهریه غیرمصوب تخلف است

الزام دانش آموزان برای شرکت در اردوها و دریافت شهریه غیرمصوب تخلف است.
تاریخ خبر 1403/01/15

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش ایرنا از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، علیرضا کریمیان تصریح کرد: برگزاری اردوهای مطالعاتی برای کنکوری‌ها از ۱۴ فروردین، فقط در ساعات غیررسمی مدارس مجاز است.

وی با تاکید براینکه الزام دانش آموزان برای شرکت در اردوها و دریافت شهریه غیرمصوب تخلف محسوب می‌شود، گفت: برای نوع خدمات ارائه شده و قیمتی که مشخص شده، با اخذ مجوز از آموزش و پرورش، مدارس می‌توانند برای کلاس‌های فوق برنامه وجهی را اخذ کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران یادآور شد: در ساعت رسمی، آموزش برنامه‌های رسمی به صورت روال عادی ادامه خواهد یافت و برگزاری اردو در ساعت رسمی نقض غرض است.

کریمیان ادامه داد: در ساعت رسمی آموزش، برنامه‌های معمول و رسمی مدرسه باید انجام شود و اگر قرار است مدارس برنامه‌های فوق برنامه داشته باشند باید بعد از ساعت آموزش برگزار شود.


منبع: ایرنانظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1991 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

دبیرستان فرزندان برتر
مجتمع نشانه رستا
دبیرستان پسرانه حضرت سیدالشهدا(ع)
مسابقه کانگورو چیست؟
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم