سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

امروز و فردا؛ رقابت دانش آموزان دو پایه در آزمون استعدادهای درخشان کد مطلب : 8094 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

امروز و فردا؛ رقابت دانش آموزان دو پایه در آزمون استعدادهای درخشان

در این آزمون، 17 هزار و 327 نفر در پایه هفتم و 11 هزار و 875 نفر در پایه دهم پذیرش خواهند شد/دانش آموزان ماسک و وسایل شخصی به همراه داشته باشند
تاریخ خبر 1399/05/09

قبولی در کنکور با رایان کلاس
توصیه می‌کنیم همایش‌های رایان کلاس، نکته و تست و ویدئوهای آموزشی موجود در سایت www.rayanclass.com را ببینید، در این پکیج آموزشی آنلاین با کنارهم قرار دادن اساتید برتر کنکور مجموعه‌ای کامل و عالی برای آموزش شما دانش‌آموزان عزیز فراهم کرده‌است.

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند به نقل از خبرگزاری پانا - دانش‌آموزان دو پایه هفتم و دهم مدارس استعدادهای درخشان بعد از به تعویق افتادن آزمون این مدارس، امروز نهم و فردا دهم مردادماه به رقابت باهم می‌پردازند.

آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان که قرار بود در روز جمعه 27 تیرماه در ساعت 9 صبح برای ورودی پایه هفتم و در ساعت 14 برای پایه دهم برگزار ‌شود، به دلیل شیوع مجدد کرونا به تعویق افتاد و فاطمه مهاجرانی رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان درباره زمان جدید این آزمون اظهار کرد: «در شرایط کنونی همه ما ملزم به تبعیت از فرامین ستاد ملی کرونا هستیم؛ بنابراین علیرغم اینکه همه برنامه‌ریزی‌ها انجام شده بود و ما مایل به برگزاری آزمون در روز جمعه بودیم، با دستور ستاد ملی کرونا آزمون را با تاخیری حداقل دو هفته‌ای برگزار خواهیم کرد.»

براساس اعلام این سازمان این آزمون قرار است امروز و فردا نهم و دهم مردادماه برای پایه‌های هفتم و دهم برگزار شود؛ 213 هزار و 88 نفر در پایه هفتم و 117 هزار و 528 نفر در پایه دهم ثبت‌نام کردند که در 1722 حوزه امتحانی در پایه هفتم و 1082 حوزه امتحانی پایه دهم باهم رقابت خواهند کرد و بین این افراد 17 هزار و 327 نفر در پایه هفتم و 11 هزار و 875 نفر در پایه دهم پذیرش خواهند شد.

به گفته مهاجرانی، «دانش‌آموزانی که کارت ورود به جلسه را برای تاریخ قبلی آزمون و 27 تیر دریافت کرده بودند کارتشان معتبر است ولی اگر کارت را دریافت نکردند سامانه فعال می‌شود.»

برگزاری این آزمون و آزمون‌های دیگر نگرانی‌هایی برای خانواده‌ها و دانش‌آموزان به همراه دارد که رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان درباره رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای شرکت در جلسه آزمون عنوان کرد: «رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای همه دانش‌آموزان الزامی است. به همراه داشتن ماسک الزامی است و حتما دانش‌آموز باید با ماسک در جلسه حضور داشته و وسایل شخصی مانند خودکار و پاک کن به همراه داشته باشد.»

وی اضافه کرد که دانش‌آموزان می‌توانند از شیلد استفاده کنند و مشکلی ندارد اما حداقل چیزهایی که لازم است ماسک و وسایل شخصی است.

طبق گفته مهاجرانی سعی خواهد شد نتایج این آزمون تا شهریور اعلام شود، این امر منوط به این است که کار در همه حوزه‌ها بدون مشکل پیش رود و شاهد اعلام نتیجه به موقع باشیم.


منبع: خبرگزاری پانانظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1917 را در این کادر وارد کنید:

   آقای نیما طاهری
سلام چند تا درست بزنیم قبولیم؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام این آزمون رقابتیه و تعداد پاسخ های درست تضمین کننده قبولی در آزمون نیست


همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مدرسه سما4  class=
رایان کلاس  class=
مدرسه مهرماندگار  class=
مدرسه سما (مجتمع)  class=

امروز و فردا؛ رقابت دانش آموزان دو پایه در آزمون استعدادهای درخشان

در این آزمون، 17 هزار و 327 نفر در پایه هفتم و 11 هزار و 875 نفر در پایه دهم پذیرش خواهند شد/دانش آموزان ماسک و وسایل شخصی به همراه داشته باشند