سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

انتصاب رئیس کمیته المپیاد زیست‌شناسی در باشگاه دانش‌پژوهان جوان کد مطلب : 14449 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

انتصاب رئیس کمیته المپیاد زیست‌شناسی در باشگاه دانش‌پژوهان جوان

سید رضا حسینی، رئیس سازمان دانش‌پژوهان جوان در حکمی محمد نوروزی را به عنوان رئیس کمیته علمی المپیاد زیست‌شناسی منصوب کرد.
توجه بازدیدکننده عزیز ، این خبر مربوط به 170 روز پیش است. برای مشاهده خبرهای جدید به بخش اخبار سایت مراجعه کنید.

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند به نقل از پانا، سید رضا حسینی، رئیس سازمان دانش‌پژوهان جوان در حکمی محمد نوروزی را به عنوان رئیس کمیته علمی المپیاد زیست‌شناسی منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه دانش‌پژوهان جوان، رئیس باشگاه دانش‌پژوهان جوان در جلسه‌ای با کمیته علمی المپیاد زیست‌شناسی، ضمن قدردانی و تشکر از زحمات حسین‌خانی، در حکمی محمد نوروزی را به عنوان رئیس کمیته علمی المپیاد زیست‌شناسی منصوب کرد و گفت: کمیته‌ علمی این المپیاد در این‌ سال‌ها بسیار درخشان ظاهر شده و موجب افتخار جمهوری اسلامی ایران در رقابت‌های بین‌المللی شده‌اند.

حسینی در ادامه افزود: با توجه به تعهد، تخصص و سوابق ارزنده دکتر نوروزی در حوزه نخبگان از او انتظار می‌رود تا با رعایت اصول «عدالت‌محوری»، «قانون‌مداری» و «نخبه‌پروری» در جهت اهداف باشگاه اقدام کند.

سیدرضا حسینی علاوه بر انتظار اقدامات تحول‌گرایانه، از رئیس جدید کمیته علمی المپیاد زیست‌شناسی خواستار پررنگ‌ شدن فعالیت‌های بین‌المللی، استفاده از ظرفیت نخبگان جوان در کمیته‌ علمی و فراهم آوردن فرصت توانمندسازی و فعالیت نخبگان پس از دوران المپیاد شد.

لازم به ذکر است محمد نوروزی دارنده مدال طلای المپیاد دانشجویی، سرپرست تیم المپیاد دانشگاه علوم‌پزشکی تهران و علوم پزشکی شهید بهشتی و از مدرسین سابق المپیاد زیست‌شناسی باشگاه دانش‌پژوهان جوان بوده‌است.

از سوابق دیگر وی می‌توان به رتبه تک رقمی کنکور سراسری و دانش‌آموختگی پزشکی و MPH دانشگاه علوم پزشکی تهران اشاره کرد که هم‌اکنون رزیدنت دکتری تخصصی جراحی ارتوپدی است.
نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1447 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مجتمع کوشش
دبیرستان فرزندان برتر
مجتمع نشانه رستا
دبیرستان پسرانه حضرت سیدالشهدا(ع)
مسابقه کانگورو چیست؟
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم