سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

ایجاد سابقه تحصیلی برای دانش‌آموزان دوره دوم متوسطه از خرداد سال تحصیلی جاری کد مطلب : 15882 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

ایجاد سابقه تحصیلی برای دانش‌آموزان دوره دوم متوسطه از خرداد سال تحصیلی جاری

از سال تحصیلی 1402-1403 دانش‌آموزان پایه دهم و یازدهم در امتحانات نهایی خرداد امسال شرکت کرده و تولید سابقه خواهند کرد
تاریخ خبر 1402/12/21

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند به نقل از پانا، معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش از ایجاد سابقه تحصیلی برای دانش‌آموزان دوره دوم متوسطه از خرداد سال تحصیلی جاری خبر داد.

محمدمهدی کاظمی، معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با پانا به مساله سوابق تحصیلی دانش‌آموزان دوره متوسطه دوم اشاره کرد و گفت: «مساله‌ای که دانش‌آموزان دوره دوم متوسطه با آن مواجه هستند، بحث تاثیر سوابق تحصیلی است که اعلام شده‌ است.»

 

وی ادامه داد: «نکته‌ مهم این است که از سال تحصیلی 1402-1403 دانش‌آموزان پایه دهم و یازدهم در امتحانات نهایی خرداد امسال شرکت کرده و تولید سابقه خواهند کرد. این تصمیم نیز در مجموعه آموزش و پرورش گرفته شده که البته باید به تصویب شورای سنجش و پذیرش برسد.»

 

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: «طبق تصمیمات اخذ شده، در کنکور 1404 از 60 درصدی که سوابق تحصیلی تاثیر دارد، 40 درصد مربوط به پایه دوازدهم و 20 درصد مربوط به پایه یازدهم است. همچنین این تاثیر در کنکور 1405 ‌تاثیر 60 درصدی در سه پایه خواهد بود که 30 درصد برای پایه دوازدهم، 20 درصد‌ پایه یازدهم و 10 درصد‌ پایه دهم را به همراه خواهد داشت.»

 
 

منبع: خبرگزاری پانانظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1258 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مجتمع کوشش
مجتمع نشانه رستا
دبیرستان پسرانه حضرت سیدالشهدا(ع)
مسابقه کانگورو چیست؟
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم