سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

برنامه امتحانات نهایی شهریورماه اعلام شد کد مطلب : 12808 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

برنامه امتحانات نهایی شهریورماه اعلام شد

مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش برنامه امتحانات نهایی دانش آموزان در شهریور ماه سال جاری را اعلام کرد.
تاریخ خبر 1401/05/11

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند، برنامه امتحانات نهایی پایه دوازدهم روزانه، بزرگسال، آموزش از راه دور و داوطلبان آزاد رشته‌های شاخه نظری دوره دوم متوسطه در نوبت شهریور ماه سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ به این شرح اعلام شده است:

 

 برنامه امتحانات نهایی شهریورماه اعلام شد

 

به این ترتیب امتحانات نهایی از اول شهریور آغاز شده و تا بیست و سوم ادامه دارد.

در بخشنامه ابلاغی از سوی رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی آمده است که امتحانات نهایی در تمام مناطق با توجه به مراقبت‌های بهداشتی (گندزدایی فضا و تجهیزات حوزه‌ها، تهویه هوای مناسب، پیش بینی و تدارک ماسک و مواد شوینده و ضدعفونی کننده) و با نظارت رئیس حوزه اجراء با رعایت کامل آنها برگزار خواهد شد.

در ادامه نیز ذکر شده که از دانش‌آموزان مبتلا یا مشکوک به بیماری کرونا و یا دارای بیماری زمینه‌ای در محلی مجزا و قرنطینه که برای همین منظور در همان حوزه برگزاری امتحانات پیش‌بینی و تجهیز شده است، با حضور مراقبین، امتحان به عمل می آید.

ضمنا با توجه به لزوم پایداری برق حوزه‌ها در ایام برگزاری امتحانات، طی نامه‌ای از مدیر کل دفتر نظارت بر توزیع نیروی برق کشور درخواست شده تا شرکت‌های توزیع با ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها همکاری لازم را داشته باشند.


منبع: خبرگزاری ایسنا


نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1781 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

لیست رشته های علوم انسانی
لیست رشته های علوم ریاضی
لیست رشته های علوم تجربی
دبیرستان دخترانه پیمانه ثنا
لندینگ
مقاله
فرصت دیده شدن مدارس تهران