سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

برنامه های مدرسه تلویزیونی تا 31 اردیبهشت ادامه خواهد یافت کد مطلب : 9083 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

برنامه های مدرسه تلویزیونی تا 31 اردیبهشت ادامه خواهد یافت

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش خبر داد که در دوران کرونا برنامه های مدرسه تلویزیونی تا 31 اردیبهشت ادامه خواهد داشت.
تاریخ خبر 1400/01/23

. . . . . . . . . . . . .

برنامه های مدرسه تلویزیونی تا 31 اردیبهشت ادامه خواهد یافتبه گزارش تیزلند، رضوان حکیم زاده معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش در جلسه‌ای که با حضور مسئولین و مدیران دست اندرکار تهیه و اجرای مدرسه تلویزیونی برگزار شد؛ ضمن تقدیر از همکاری خوب شبکه آموزش با آموزش و پرورش، از همکاران شهر تهران و آموزگارانی که در این مدت در جهت ارائه خدمات آموزشی مطلوب به دانش‌آموزان توانسته‌اند برنامه‌های با کیفیت و ارزشمندی را تهیه و جلوی دوربین شبکه آموزش ببرند، تشکر و قدردانی کرد.

معاون آموزش ابتدایی اعلام کرد: طبق ارزیابی‌هایی که در خصوص کیفیت آموزش‌ها و برنامه‌های معاونت در مدرسه تلویزیونی از مدیران، همکاران اداری و معلمان صورت گرفته است؛ کیفیت برنامه‌ها مطلوب ارزیابی شده که این موضوع بسیار با اهمیت و ارزشمند است.

حکیم زاده اظهار کرد: از آنجا که برخی از کودکان در تکمیل فرآیند آموزش از حمایت و همراهی والدین محروم بودند؛ شایسته است برنامه‌های مدرسه تلویزیونی به گونه‌ای طراحی شود که جلسات پایانی برای هر درس به جمع‌بندی ، دوره و رفع اشکال اختصاص یابد.

وی افزود: مبنا بر این است که پایان کلاس‌ها 31 اردیبهشت اعلام گردد و رویکرد معلمان نیز به گونه‌ای باشد که در ده روز آخر، جمع‌بندی و دوره دروس صورت گیرد.

معاون آموزش ابتدایی در ادامه با اشاره به اهمیت و ضرورت برنامه‌ریزی برای اوقات فراغت دانش‌آموزان در تابستان تصریح کرد: در نظر داریم با همکاری شبکه آموزش مدرسه مهارتی را با رویکردی آموزشی و در عین حال مفرح و جذاب برای اوقات فراغت دانش‌آموزان در فصل تابستان جایگزین آموزش‌های رسمی کنیم.

حکیم زاده در تشریح مهارت‌های مورد نظر آموزش و پرورش در مدرسه مهارتی، از آموزش مهارت‌های پایه زبانی و مهارت‌های ادب، مسئولیت‌پذیری و جرات‌ورزی، آموزش تفکر محاسباتی، سواد یارانه‌ای و آموزش کدینگ که از آموزش یک الگوریتم ساده برای نوآموزان تا برنامه‌نویسی برای پایه‌های بالاتر است؛ نام برد.


منبع: خبرگزاری پانا


نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1745 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

وبینار آمادگی آزمون تیزهوشان  class=
نمونه سوال های تیزلند  class=