سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

برگزاری کلاس های شبکه اجتماعی شاد در دوره ابتدایی کد مطلب : 7475 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

برگزاری کلاس های شبکه اجتماعی شاد در دوره ابتدایی

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه کلاس های شبکه اجتماعی شاد در دوره ابتدایی از ساعت 8 صبح آغاز می شود، گفت: در شبکه شاد معلم محور اصلی کار و حلقه وصل خواهد بود و والدین شرکای آموزشی ما هستند.
توجه بازدیدکننده عزیز ، این خبر مربوط به 138 روز پیش است. برای مشاهده خبرهای جدید به بخش اخبار سایت مراجعه کنید.

قبولی در کنکور با رایان کلاس
توصیه می‌کنیم همایش‌های رایان کلاس، نکته و تست و ویدئوهای آموزشی موجود در سایت www.rayanclass.com را ببینید، در این پکیج آموزشی آنلاین با کنارهم قرار دادن اساتید برتر کنکور مجموعه‌ای کامل و عالی برای آموزش شما دانش‌آموزان عزیز فراهم کرده‌است.

. . . . . . . . . . . . .

کلاس های شبکه اجتماعی شاد در دوره ابتداییبه گزارش تیزلند، به نقل از خبرگزاری فارس، رضوان حکیم‌زاده معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش در پنجمین گردهمایی مشترک مدیران و معاونان ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها و اعضای شورای معاونان که عصر امروز به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، اظهار کرد: از همکاران در خانواده آموزش ابتدایی در سراسر کشور قدردانی می‌کنم که با تلاش و کوشش خود جریان یادگیری را استمرار بخشیدند و نگذاشتند تا وقفه‌ای ایجاد شود و با تلاش خود باعث شدند تا نگرانی خانواده‌ها از آموزش فرزندانشان برطرف شود.

وی افزود: با اقدامات ارزشمندی که در استان‌ها انجام گرفته است، آموزش دانش‌آموزان در سراسر کشور و حتی در مناطق عشایری و مرزی در حال انجام است.

حکیم زاده با بیان اینکه هرچند که هیچ بدیلی جای حضور فیزیکی در مدرسه را نمی‌گیرد و اعتماد مربی و متربی مهم است، گفت: در شرایط اضطرار از این بستر استفاده خواهیم کرد و یکی از دستاوردهای تعطیلات مدارس در ایام شیوع کرونا، سرعت بخشی به اقدامات آموزشی و پرورشی بوده است.

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: برای استفاده از این شبکه، دستورالعملی داریم که در آن نقش‌های مدیریتی و نظارتی وجود دارد که دقیقا بر اساس همان شرایط مدرسه در حالت عادی است.

حکیم‌زاده با اشاره به برنامه‌های دوره ابتدایی در شبکه شاد، اظهار کرد: بر اساس راهنمای عمل شبکه شاد برای دوره پیش دبستانی و ابتدایی زمان تشکیل کلاس‌ها اعلام شده است و با توجه به شرایط سنی دانش‌آموزان زمان‌بندی صورت گرفته است.

وی ادامه داد: کلاس‌ها در پایه اول و دوم از ساعت ٨-١٠ و به مدت ٢5 دقیقه، پایه سوم و چهارم از ساعت ٨-10:30 که کلاس‌ها تا 30 دقیقه زمان خواهد داشت و پایه پنجم و ششم از ساعت ٨-١١ صبح که تا چهل دقیقه تعلیم خواهند داشت، برنامه‌ریزی شده است و البته زمان کلاس فقط برای آموزش نیست بلکه فرآیندهای تعاملی نیز در نظر گرفته شده است.

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: از مدیران انتظار داریم که اطمینان پیدا کنند که معلمان، دانش‌آموزان و والدین با شبکه شاد آشنایی پیدا کرده باشند و البته لازم است که والدین در جریان آموزش دانش‌آموزان تعامل داشته باشند.

حکیم زاده گفت: همه فعالیت‌هایی که در مدرسه انجام می‌گیرد در این شبکه نیز در نظر گرفته شود و خوشبختانه در این شبکه، این امکان وجود دارد که نظرات دانش آموزان را دریافت کنیم.

وی تاکید کرد: معلمان در این برنامه زمان‌بندی شده، علاوه بر آموزش باید به فرآیندهای تعاملی با دانش‌آموزان بپردازند.

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش افزود: باید به والدین آگاهی بدهیم که زمان استفاده از ابزارهای آموزش اینترنتی را مدیریت کنند و معلمان در شبکه شاد باید ارزشیابی دانش‌آموزان را نیز پیگیری کنند.

حکیم زاده گفت: والدین شرکای آموزشی ما هستند و انتظار داریم همکاران ما برنامه‌های آگاه سازی را برای والدین در نظر بگیرند و برای آنان نقش حمایتی تعریف کنند.


منبع: خبرگزاری فارس
نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1448 را در این کادر وارد کنید:

   خانم فاطمه عزیزی
شبکه شاد کی قابل نصب وراه اندازی میشه؟باپیام رسان فرق داره؟محیط مجازی کلاس میشه اجراکرد کلاس آنلاین

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید.
لینک : https://tizland.ir/show/?ID=7479


همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

رایان کلاس  class=
مدرسه بحرالعلوم  class=
مدرسه علامه امینی  class=
مدرسه رقیه  class=
مدرسه مهرماندگار  class=
مدرسه سما (مجتمع)  class=

برگزاری کلاس های شبکه اجتماعی شاد در دوره ابتدایی

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه کلاس های شبکه اجتماعی شاد در دوره ابتدایی از ساعت 8 صبح آغاز می شود، گفت: در شبکه شاد معلم محور اصلی کار و حلقه وصل خواهد بود و والدین شرکای آموزشی ما هستند.