سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

بهره‌مندی 140 دبیرستان شبانه‌روزی از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان تحت برنامه ملی شهاب کد مطلب : 15826 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

بهره‌مندی 140 دبیرستان شبانه‌روزی از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان تحت برنامه ملی شهاب

‌مطابق برنامه ملی شهاب 10 درصد از دانش‌آموزان مستعد شناسایی شده در دوره ابتدایی‌، تحت برنامه‌های هدایتی و توانمندسازی در دوره متوسطه قرار می‌گیرند.
توجه بازدیدکننده عزیز ، این خبر مربوط به 56 روز پیش است. برای مشاهده خبرهای جدید به بخش اخبار سایت مراجعه کنید.

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند به نقل از پانا، به گزارش روابط عمومی‌ سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان‌، در اجرای سیاست‌های اجرایی برنامه ملی شهاب در دوره متوسطه فهرست ۱۴۰ دبیرستان شبانه‌روزی دوره اول متوسطه که دارای بیشترین تراکم دانش‌آموزان شناسایی شده در برنامه ملی شهاب هستند، جهت بهره‌مندی از تسهیلات شیوه‌نامه توسعه فعالیت‌های مستعدان در مدارس و مراکز یادگیری مناطق محروم به وزارت آموزش و پرورش ارسال شده است.

 

‌امید نقشینه ارجمند، معاون استعدایابی و توانمندسازی فراگیر سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان‌  با بیان این خبر افزود‌: با نهایی‌شدن این فهرست در گام نخست پیش از پایان سال جاری جلسات توجیهی به صورت مجازی برای مدیران این مدارس برگزار خواهد شد و سپس در ادامه دوره حضوری توانمندسازی مدیران در هفته‌های آغازین سال ۱۴۰۳ به صورت متمرکز برگزار می‌شود‌.

 

وی در ادامه خاطرنشان کرد‌: پرداخت کمک هزینه فعالیت‌های آموزشی و پرورشی‌، توانمندسازی معلمان‌، خرید تجهیزات آموزشی و شرکت در رویدادهای معتبر دانش‌آموزی از جمله تسهیلات اعطایی به این مدارس خواهد بود‌.

 ‌مطابق برنامه ملی شهاب ۱۰ درصد از دانش‌آموزان مستعد شناسایی شده در دوره ابتدایی‌، تحت برنامه‌های هدایتی و توانمندسازی در دوره متوسطه قرار می‌گیرند.

منبع: خبرگزاری پانانظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1162 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مجتمع کوشش
مجتمع نشانه رستا
دبیرستان پسرانه حضرت سیدالشهدا(ع)
مسابقه کانگورو چیست؟
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم