سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

به‌کارگیری نیروی انسانی بدون گزینش در مدارس غیر دولتی ممنوع است کد مطلب : 16152 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

به‌کارگیری نیروی انسانی بدون گزینش در مدارس غیر دولتی ممنوع است

تنها کسانی شرط تدریس در مدارس غیر دولتی را دارنه که صلاحیت‌های عمومی و اختصاصی آن‌ها مورد تایید قرار گرفته باشد و فعالیت آن‌ها از طرف هسته گزینش بلامانع باشد.
تاریخ خبر 1403/03/21

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند به نقل از پانا، رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی با تاکید بر اینکه در استفاده و به‌کارگیری نیروی انسانی در مدارس غیردولتی باید حتما شرایط گزینشی را مورد توجه جدی قرار داد، تصریح کرد‌ به‌کارگیری نیروی انسانی بدون گزینش در مدارس غیر‌دولتی ممنوع است.

‌‌احمد محمودزاده در چهل‌و‌پنجمین نشست شورای راهبردی میدیریت سازمان مدارس و مراکز غیر‌دولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی با اشاره به حجم گسترده فعالیت‌های سازمان‌، گفت: گستردگی فعالیت‌ها و برنامه‌ها نباید منجر به کاهش کیفیت شود و اگر بخواهیم به نتایج مطلوب‌تری دست یابیم باید زمان بیشتری را صرف طرح‌ها و فعالیت‌ها کنیم.

 

وی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش متناسب با وسعت مدارس و گستردگی کلاس‌های درس نیازمند نیروی انسانی متخصص و متعهد است‌، تاکید کرد: ما معتقد هستیم که تربیت و آموزش در نظام تعلیم و تربیت ما باید به شکل حضوری و چهره به چهره دنبال شود و آموزش‌های غیر حضوری و مجازی به شکل مکمل برای آموزش‌های حضوری ارائه شود.

 

محمودزاده با تاکید بر اینکه ماموریت‌های آموزشی و تربیتی ما در مدارس غیر‌دولتی باید با کیفیت‌بخشی بالا دنبال و پیگیری شود؛ اظهار کرد: کارهای نمایشی و کم کیفیت نمی‌تواند اثرات مطلوبی در پیشبرد اهداف ما به همراه داشته باشد.

 

معاون وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه باید طراحی‌های لازم در جهت آغاز سال تحصیلی جدید صورت پذیرد، تصریح کرد: تمامی تمهیدات لازم در جهت برگزاری مهری آرام‌، روان و پرنشاط برای دانش‌آموزان‌، اولیای آن‌ها و معلمان عزیز باید فراهم شود‌.

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی وزارت آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه در استفاده و به‌کارگیری نیروی انسانی در مدارس غیردولتی باید حتما شرایط گزینشی را مورد توجه جدی قرار داد، تصریح کرد: به‌کارگیری نیروی انسانی بدون گزینش در مدارس غیر‌دولتی ممنوع است و تنها کسانی شرط تدریس در مدارس غیر دولتی را دارنه که صلاحیت‌های عمومی و اختصاصی آن‌ها مورد تایید قرار گرفته باشد و فعالیت آن‌ها از طرف هسته گزینش بلامانع باشد.

وی ادامه داد: مدارس در تراز سند تحول بنیادین آموزش و پرورش باید از رشد و توسعه بیشتری برخوردار شود و مدارس غیر دولتی که در این مهم‌، در گام‌های عقب‌تری ایستاده‌اند باید به سرعت شرایط رشد آن‌ها فراهم شود.

 

شما عزیزان می‌توانید لیست بهترین مدارس غیر انتفاعی تهران را در سایت تیزلند مشاهده فرمایید.

 
 

منبع: خبرگزاری پانانظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1145 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مجموعه مدارس سرای دانش
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم