سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

بودجه 1403 وزارت آموزش و پرورش چقدر افزایش می‌یابد؟ کد مطلب : 14780 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

بودجه 1403 وزارت آموزش و پرورش چقدر افزایش می‌یابد؟

پیش‌بینی آموزش و پرورش نسبت به بودجه امسال افزایش 30 درصدی است ولی تا زمانی که همه چیز تدوین نشود نمی‌توان عدد دقیقی اعلام کرد.
توجه بازدیدکننده عزیز ، این خبر مربوط به 159 روز پیش است. برای مشاهده خبرهای جدید به بخش اخبار سایت مراجعه کنید.

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند به نقل از پانا، سخنگوی وزارت آموزش و پرورش درباره میزان افزایش بودجه سال آینده این وزارت‌خانه توضیح داد.

 

علی فرهادی در گفت‌وگو با پانا اظهار کرد: «بودجه مبتنی بر عملکرد است، ما دیگر بودجه را براساس فلان درصد افزایش نمی‌بندیم. هر سال بودجه را براساس یک درصد افزایش تنظیم می‌کردند و آخر سال هم بودجه کسری پیدا می‌کرد.»

وی با بیان اینکه بودجه براساس درصد نباید باشد بلکه باید براساس عملکرد امسال باشد؛ اضافه کرد: «عملکرد امسال چقدر بوده است، حقوق‌ها چقدر افزایش پیدا می‌کند، تعداد معلمان چقدر افزایش پیدا می‌کند، تعداد معلمان چقدر تغییر می‌کند و نهایتا براساس آن بودجه را تنظیم می‌کنیم.»

فرهادی ادامه داد: «قطعا افزایش بودجه آموزش و پرورش خیلی زیاد خواهد بود چون دیگر می‌خواهیم کسری نداشته باشیم.»

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش تاکید کرد: «نسبت به بودجه امسال پیش‌بینی ما این است که ما باید ۳۰ درصد افزایش داشته باشیم که براساس عملکرد دچار کسری نشویم ولی تا زمانی که همه چیز تدقیق نشود نمی‌توان عدد دقیقی اعلام کرد.»


منبع: خبرگزاری پانانظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1259 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

تیزلند چگونه به مدارس کمک می کند؟
مجموعه مدارس سرای دانش
دبستان و پیش دبستان ایران دخت
مجتمع آموزشی سیمای فرهنگ
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم