سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

تبدیل وضعیت استخدام معلمان مهرآفرین هنوز انجام نشده است کد مطلب : 16270 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

تبدیل وضعیت استخدام معلمان مهرآفرین هنوز انجام نشده است

طبق قانون، وضعیت نیروهای مهرآفرین مشخص است و باید تبدیل وضعیت شوند.
تاریخ خبر 1403/04/18

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند به نقل از تسنیم، قاسم احمدی لاشکی؛ معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش‌و‌پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم اظهار کرد: طبق قانون، وضعیت نیروهای مهرآفرین مشخص است و باید تبدیل وضعیت شوند. همچنین، رتبه‌بندی شامل حال آنها نیز می‌شود.

وی افزود: برقراری تعامل بین وزارت آموزش‌و‌پرورش و سازمان اداری و استخدامی ضروری است و انتظار می‌رود سازمان اداری و استخدامی در اسرع وقت نسبت به انجام هماهنگی‌های لازم اقدام کند.

احمدی لاشکی با بیان اینکه قابل قبول نیست که 72 هزار معلم طرح مهرآفرین به لحاظ وضعیت استخدامی بلاتکلیف بمانند، گفت: در مصوبه ترمیم حقوق کارکنان، آمده است، رتبه‌بندی بدون آزمون شامل حال معلمان مهرآفرین شود.

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش‌و‌پرورش بیان کرد: امیدواریم هرچه زودتر کارهای اجرایی و عملیاتی از سوی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع و همراهی سازمان اداری و استخدامی انجام شود.

به گزارش تسنیم، معلمان مهرآفرین (حدود 70 هزار نفر از معلمان شاغل در مدارس) که جزو نیروهای پیمانی وزارت آموزش‌و‌پرورش هستند، حدود یک دهه است در انتظار تعیین تکلیف وضعیت استخدامی خود هستند. پیش از این محرومیت آنها از رتبه‌بندی خبرساز شده بود که در نهایت با ورود مجلس و اضافه کردن بندی به آیین‌نامه، معلمان مهرآفرین هم مشمول رتبه‌بندی شدند.

 

شما عزیزان می‌توانید لیست مدارس تهران را در سایت تیزلند مشاهده فرمایید.


منبع: خبرگزاری تسنیمنظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1567 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

تیزلند چگونه به مدارس کمک می کند؟
مجموعه مدارس سرای دانش
دبستان و پیش دبستان ایران دخت
مجتمع آموزشی سیمای فرهنگ
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم