سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

تجهیز شش مدرسه خیرساز به استفاده از نیروگاه خورشیدی کد مطلب : 14539 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

تجهیز شش مدرسه خیرساز به استفاده از نیروگاه خورشیدی

شش مدرسه خیرساز در قم مجهز به استفاده از نیروگاه خورشیدی شدند که پس از اتصال به شبکه برق کشور، درآمد حاصل از فروش برق آن‌ها به انتفاع همان مدارس خواهد رسید.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند به نقل از پانا، شش مدرسه خیرساز در قم مجهز به استفاده از نیروگاه خورشیدی شدند.

به گزارش روابط عمومی جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور، مدارس خیرساز آیت‌الله ظاهری، مدرسه خیرساز استثنایی مسعودیان، مدرسه خیرساز درودیان(خیر محب) ، مدرسه خیرساز حاج حبیب‌الله زیرک، مدرسه خیرساز عبدالله زیرک، سالن ورزشی خیرساز حاج عبدالله زیرک و مدرسه خیرساز صبوری از جمله مدارسی هستند که به همت خیرین نیک‌اندیش پروژه نیروگاه خورشیدی 20 کیلو وات به ظرفیت 120 کیلو وات در آنجا اجرایی شده است.

همچنین خیرین در حال پیگیری هستند تا نیروگاه خورشیدی در مدرسه خیری صبوری نیز در قم به مرحله اجرا در بیاید.

این مدارس پیرو تفاهم‌نامه‌ای که فی‌مابین جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور، سازمان نوسازی مدارس کشور، آموزش و پرورش و وزارت نیرو منعقد شده، مجهز به استفاده از نیروگاه خورشیدی شدند.

از جمله اهداف این تفاهم‌نامه می‌توان به فرهنگ‌سازی و ترویج انرژی‌های تجدیدپذیر، بهره‌وری انرژی برق برای معلمان و دانش‌آموزان کشور و همچنین کمک به تامین هزینه‌های مدرسه اشاره کرد.

نیروگاه‌های طرح مذکور با هزینه سرمایه‌گذاری خیرین در مدارس احداث شده و پس از اتصال به شبکه برق کشور، درآمد حاصل از فروش برق آن‌ها به انتفاع همان مدارس خواهد رسید.


منبع: پانانظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1474 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مجموعه مدارس سرای دانش
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم