سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

تفاهم‌نامه توسعه مدارس هیات امنایی در مناطق محروم امضا شد کد مطلب : 14540 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

تفاهم‌نامه توسعه مدارس هیات امنایی در مناطق محروم امضا شد

تفاهم‌نامه همکاری مشترک سه‌جانبه به‌منظور توسعه مدارس هیات امنایی در مناطق محروم ظهر امروز امضا شد.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند به نقل از پانا، تفاهم‌نامه همکاری مشترک سه‌جانبه به‌منظور توسعه مدارس هیات امنایی در مناطق محروم ظهر امروز در سازمان مدارس و مراکز غیردولتی وتویهه مشارکت‌های مردمی امضا شد.

این تفاهم‌نامه در راستای توسعه مدارس هیات امنایی در مناطق محروم به صورت سه‌جانبه بین سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی، قرارگاه جهادی توسعه همه‌جانبه روستا (وزارت کشور) و ‌موسسه تربیتی و آموزشی مدارس مسجدمحور به امضا رسید.

این تفاهم‌نامه به امضای احمد محمودزاده رئیس سازمان مدارس  و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی و مجید بکایی قائم مقام وزیر کشور رسید.

در این مراسم احمد عبودتیان دستیار رئیس‌جمهور در امر مردمی‌سازی دولت نیز حضور داشت.

استفاده از ظرفیت‌های سازمان، قرارگاه و موسسه در راستای تبدیل مدارس دولتی به دولتی هیات امنایی با تاکید بر مدارس روستایی و بخش‌ها، با هدف برقراری تعامل هرچه بیشتر میان مدرسه، مسجد و خانواده و ایجاد تحول همه جانبه در مدارس هدف براساس سند تحول بنیادین آموزش و پرورش است.

تقویت نظام مدیریتی و اجرایی مدارس دولتی با تاکید بر روستاها، ارتقای کیفیت برنامه‌ها و خدمات آموزشی و پرورشی مدارس روستایی و توسعه مشارکت گروه‌های مردمی و تربیتی در اداره مدرسه از جمله اهداف این تفاهم‌نامه است.


منبع: پانانظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1193 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

تیزلند چگونه به مدارس کمک می کند؟
مجموعه مدارس سرای دانش
دبستان و پیش دبستان ایران دخت
مجتمع آموزشی سیمای فرهنگ
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم