سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

ثبت‌نام نوآموزان متولد 30 مهر 95 در کلاس اول کد مطلب : 12633 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

ثبت‌نام نوآموزان متولد 30 مهر 95 در کلاس اول

معاون ابتدایی آموزش و پرورش گفت مدارس ابتدایی امسال می‌توانند کودکان متولد سی‌ام مهر سال 95 را در کلاس اول ثبت‌نام کنند.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند، رضوان حکیم زاده گفت: این ثبت‌نام به شرط داشتن ظرفیت پذیرش و بالا نرفتن تراکم کلاس‌ها انجام می‌شود.

وی ادامه داد: شرط ثبت‌نام نوآموزان در کلاس اول داشتن شش سال تمام تا اول مهر ۱۴۰۱ است و امسال با یک ماه ارفاق این تاریخ تا ۳۰ مهر ۱۴۰۱ افزایش یافته است.


منبع: خبرگزاری پانانظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1666 را در این کادر وارد کنید:

   آقای قاسم حاجی علیانی
باسلام بنده پلی دانش اموزدخترکوثرحاجی علیانی ساکن شهرکرمانشاه دخترم متولد19مهر1395میباشدومدرسه پوشینه بافت درشهرک رسالت به مادستوردادن مدارک راببریم بعدازتکمیل مدارک واسکن عکس واکسن و...1ماهه ماراسرکارگذاشتن بخاطرخداتکلیف ماراروشن کنیددرحالیکه دخترمن بسیارتیزهوش میباشدحقش ضایع نشه تاعمری دعاگوهستم سپاسگذارم


   خانم بازدیدکننده سایت
چرا دختر من که متولد ۷ مهر ۹۵ هست را در مدرسه ثبت نام نمیکنند و میگند هنوز بخشنامه نشده و به ما چیزی ابلاغ نشده ما باید از کجا پیگیر این مسئله باشیم اگه بنا نبود این قانون باشه چرا در تلویزیون اعلام شد


   خانم منیره محرمی
ما پرند زندگی میکنیم هیچ مدرسه پسرانه دولتی پسر منو ثبت نام نمیکنه


همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات
آکادمی هوپا
شب امتحان
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم
سرای دانش