سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

ثبت نام هفتمین جشنواره آموزشی جایزه ملی ایثار آغاز شد کد مطلب : 13192 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

ثبت نام هفتمین جشنواره آموزشی جایزه ملی ایثار آغاز شد

مدیرکل امور شاهد و ایثارگروزارت آموزش و پرورش گفت: دانش‌آموزان برتر شاهد با برگزاری جشنواره جایزه ملی ایثار شناسایی می‌شوند.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند، زهرا پناهی روا مدیرکل امور شاهد و ایثارگر وزارت آموزش و پرورش از آغاز ثبت‌نام «هفتمین جشنواره آموزشی جایزه ملی ایثار» ویژه دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر مدارس شاهد و ایثارگران سراسر کشور خبر داد.

پناهی روا گفت: دانش‌آموزان دوره اول و دوم متوسطه شاهد و ایثارگر و طرح پراکنده شاهد می‌توانند با مراجعه به پورتال shahed.medu.ir اخبار و اطلاعات جشنواره را دریافت کنند.

دبیر شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت وزارت آموزش‌وپرورش افزود: کلیه فرایند بررسی، تأیید و بارگذاری مستندات دانش‌آموزان و منتخبین توسط مدیران مدارس شاهد در سامانه جامع مدیریت یادگیری فرهنگیان (ltms.medu.ir) انجام می‌شود.

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران تصریح کرد: ارزیابی پرونده دانش‌آموزان شرکت‌کننده، صرفاً از طریق سامانه ltms.medu.ir صورت می‌گیرد و حداکثر ۱۱ نفر از دانش آموزان گروه هدف که بالاترین امتیاز در بین دانش‌آموزان رشته‌های ریاضی، تجربی، انسانی، کاردانش و فنی و حرفه‌ای و همچنین دانش‌آموزان پایه‌های هفتم، هشتم و نهم کسب کنند، به‌عنوان برگزیدگان نهایی به بنیاد شهید و امور ایثارگران معرفی خواهند شد.

 

بیشتر بخوانید: انتخاب رشته نهم به دهم 

 

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، دبیرستاد مرکزی شاهد وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به اهداف برگزاری این جشنواره اظهار کرد: هدف از برگزاری جشنواره جایزه ملی ایثار، ارتقاء سطح علمی فرهنگی، هنری و ورزشی فرزندان شاهد و ایثارگر و همچنین افزایش انگیزه و تحرک تحصیلی، رقابت سازنده و اثربخش در بین جامعه هدف و شناسایی چهره‌های موفق و برتر دانش‌آموزان طرح شاهد و ایثارگر دانست و گفت: از دانش آموزان برتر و منتخب این جشنواره، اسفندماه سال ۱۴۰۱ تقدیر و تجلیل خواهد شد.

گفتنی است، جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار از سال ۱۳۹۵از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران و با مشارکت دستگاه‌های آموزشی (وزارت آموزش‌وپرورش، وزارت علوم و تحقیقات، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه آزاد اسلامی و حوزه علمیه) برگزار می‌شود. هدف از این جشنواره افزایش انگیزه، تحرک تحصیلی و ارتقاء سطح تحصیلی و آموزشی فرزندان شاهد و ایثارگر و همچنین ایجاد رقابت سازنده و اثربخش در بین جامعه هدف و شناسایی چهره‌های موفق و برتر است.


منبع: باشگاه خبرنگاران جوان


نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1846 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

انتخاب رشته دبیرستان
علامه حلی
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم