سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

جزئیات ارائه 36 ساعت آموزش تابستانی به دانش‌آموزان کد مطلب : 12615 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

جزئیات ارائه 36 ساعت آموزش تابستانی به دانش‌آموزان

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش گفت طرح 36 ساعت آموزش تابستانی برای جبران یادگیری، متناسب با نیاز دانش‌آموزان در تیر و مردادماه امسال اجرایی خواهد شد.
تاریخ خبر 1401/03/23

. . . . . . . . . . . . .

جزئیات ارائه 36 ساعت آموزش تابستانی به دانش‌آموزان به گزارش تیزلند، مهدی کاظمی معاون آموزش متوسطه در برنامه «روزنه» رادیو گفت و گو در مورد طرح 36 ساعت آموزش تابستانی برای جبران یادگیری گفت: بعد از 26 ماه آموزش غیرحضوری ناشی از شیوع کرونا، طبیعی است که آموزش حضوری در بهترین حالت ممکن دچار افت شود.

وی با بیان اینکه پژوهش‌های داخلی و بین المللی موضوع افت یادگیری در دانش آموزان را اثبات کرده افزود: آموزش غیرحضوری حدوداً بین 4 تا 8 ساعت در هفته کمتر انجام می‌شود لذا ضرورت داشت که برنامه ویژه‌ تری را در چهار عنوان درسی و با حداکثر 36 ساعت آموزشی برای دانش‌آموزان در نظر بگیریم.

معاون آموزش متوسطه با اشاره به اینکه تقاضای این موضوع از طرف اولیای دانش آموزان وجود داشت و طراحی و برنامه‌ریزی در مورد آن بر عهده ماست گفت: این ویژه برنامه آموزشی متناسب با نیاز دانش‌آموزان در تیر و مرداد امسال اجرایی خواهد شد.

کاظمی خاطرنشان کرد: برای اجرای این برنامه‌های ویژه آموزشی، انگیزه‌های تشویقی و منابع مورد نیاز را در نظر گرفتیم تا مورد استقبال دانش‌آموزان بخصوص دانش‌آموزانی که حد نصاب نمره قبولی را کسب نکردند قرار بگیرد.


منبع: خبرگزاری پانا


نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1297 را در این کادر وارد کنید:

   خانم عارفه محمودزاده
سلام طرح 36 ساعتی که گفتید رایگانه؟ و برای چه پایه ای هست؟

پاسخ سرزمین تیزهوش ها :
سلام دوست عزیز، طبق اخبار منتشر شده بناست دانش‌آموزانی که دچار افت یادگیری شدند در تابستان چند ساعتی را در هفته به سر کلاس بروند تا عقب‌ماندگی درسی‌شان جبران شود.


همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

دبیرستان علوم نو
آکادمی هوپا
مقاله
مقاله
مقاله
مقاله
دبیرستان پسرانه علامه بحرالعلوم
مجموعه مدارس سرای دانش
فرصت دیده شدن مدارس تهران