سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

جزئیات برگزاری جشنواره کارینو ویژه کانون‌های فرهنگی تربیتی کد مطلب : 15862 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

جزئیات برگزاری جشنواره کارینو ویژه کانون‌های فرهنگی تربیتی

جشنواره کارینو، جشنواره ایده‌ها، تجربیات و ابتکارات 1182 مدیر کانون فرهنگی تربیتی در عرصه آموزشی و پرورشی کانون‌ها است که برگزار می‌‌شود.
تاریخ خبر 1402/12/15

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند به نقل از پانا، معاون وزیر آموزش و پرورش جزئیات برگزاری جشنواره کارینو ویژه کانون‌های فرهنگی تربیتی را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی‌ معاونت پرورشی و فرهنگی، حجت الاسلام محمدحسین پورثانی معاون پرورشی و فرهنگی در این باره گفت: جشنواره کارینو، جشنواره ایده‌ها، تجربیات و ابتکارات ۱۱۸۲ مدیر کانون فرهنگی تربیتی در عرصه آموزشی و پرورشی کانون‌ها است که برگزار می‌‌شود.

 

وی با بیان اینکه این جشنواره برای اولین بار در سطح کشوری برنامه‌ریزی و اجرا می‌شود افرود: مدیران کانون‌های فرهنگی تربیتی می‌توانند از صفحه اصلی شاد، با انتخاب گزینه جشنواره کارینو وارد شوند و نسبت به ارسال حداکثر ۳ اثر خود اقدام کنند.

 

پورثانی با بیان اینکه دبیرخانه این جشنواره، اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران است عنوان کرد: به کانون‌های فرهنگی تربیتی برگزیده جشنواره، جوایز ارزنده طبق شیوه‌نامه اهدا خواهد شد.

 

 


منبع: خبرگزاری پانانظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1363 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

مجتمع کوشش
مجتمع نشانه رستا
دبیرستان پسرانه حضرت سیدالشهدا(ع)
مسابقه کانگورو چیست؟
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم