سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

جزئیات برگزاری کلاس های مجازی از طریق شبکه اجتماعی دانش آموزان کد مطلب : 7479 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

جزئیات برگزاری کلاس های مجازی از طریق شبکه اجتماعی دانش آموزان

سرپرست مرکز برنامه ریزی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش، جزئیات چگونگی برگزاری کلاس های مجازی از طریق شبکه اجتماعی دانش آموزان (شاد) را تشریح کرد.
توجه بازدیدکننده عزیز ، این خبر مربوط به 131 روز پیش است. برای مشاهده خبرهای جدید به بخش اخبار سایت مراجعه کنید.

توصیه ویژه: برنامه مطالعه درسی هفتگی
توصیه می‌کنیم برنامه مطالعاتی و برنامه درسی جدید و به روز را در سایت مرکز پیشرفت و هدایت تحصیلی میم ببینید. در «میم»، به صورت هفتگی با ویدئو و متن تکالیف روزانه و برنامه درسی مطالعاتی برای پایه های مختلف در دسترس شما قرار دارد.

. . . . . . . . . . . . .

جزئیات برگزاری کلاس های مجازی از طریق شبکه اجتماعی دانش آموزانبه گزارش تیزلند، به نقل از خبرگزاری فارس، مهدی شرفی سرپرست مرکز برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش در پنجمین گردهمایی مشترک اعضای شورای معاونین و مدیران کل استانی که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد با تبریک آغاز سال نو، اظهار کرد: شبکه اجتماعی دانش‌آموزی(شاد)، دارای 5 بخش اصلی است که لازم است مدیران و معلمان مدارس در سراسر کشور با آگاهی و توجه به این 5 بخش در آن وارد شده و کلاس‌های مجازی را تشکیل دهند.

وی افزود: اولین بخش از این شبکه اجتماعی دانش‌آموزی، سخت افزارها و سرورهایی با پهنای باند به‌گونه‌ای است که بتواند پاسخگوی حضور دانش‌آموزان و معلمان در مواقع ترافیک کار باشد.

شرفی ادامه داد: بخش دوم شبکه اجتماعی دانش‌آموزی، بخش نرم‌افزارهایی است که با همت زبده‌ترین مهندسان نرم‌افزاری کشور نوشته و در اختیار این وزارتخانه قرار گرفته است.

سرپرست مرکز برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش، بخش سوم شبکه شاد را بخش پیام‌رسان‌ها عنوان کرد و گفت: با توجه به نقش پیام‌رسان‌ها در ایجاد کلاس درس مجازی برای دانش‌آموزان و با نظارت مدیران، 5 پیام‌رسان داخلی به طور داوطلبانه آمادگی خود را برای حضور در شبکه شاد اعلام کرده‌اند که لازم است مدیران مدارس یکی از این پیام‌رسان‌ها را در سامانه سناد انتخاب کرده و به معلمان و دانش‌آموزان خود معرفی کنند.

وی ادامه داد: چهارمین بخش این شبکه اجتماعی دانش‌آموزی، سامانه پشتیبانی سناد است که ثبت اطلاعات در این سامانه بسیار مهم است و مدیران باید توجه داشته باشند که کلاس‌های درس و ورود معلم و دانش‌آموزان در کلاس تنها بر اساس اطلاعاتی که در سامانه سناد ثبت شده است، امکان پذیر خواهد بود.

شرفی گفت: بخش پنجم شبکه اجتماعی دانش‌آموزی(شاد)، کاربران هستند و مدیران مدارس به عنوان مهم‌ترین کاربران این شبکه، لازم است صحت اطلاعات وارد شده در سامانه سناد را مورد بررسی قرار داده و به‌روزرسانی کنند و کلاس‌های درس را بر اساس معلم کلاس انتخاب و معرفی نمایند.

وی تصریح کرد: معلمان و دانش‌آموزان می‌توانند از طریق پیام‌رسان انتخاب شده و با استفاده از کدملی خود که قبلا توسط مدیران مدارس به سامانه سناد وارد شده است، وارد بخش اختصاصی خود شوند و در کلاس مجازی با نظارت مدیر مدرسه حضور داشته باشند.


منبع: خبرگزاری فارس
نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1614 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

رایان کلاس ادبیات  class=
مدرسه بحرالعلوم  class=
مدرسه علامه امینی  class=
مدرسه رقیه  class=
مدرسه مهرماندگار  class=
مدرسه سما (مجتمع)  class=

جزئیات برگزاری کلاس های مجازی از طریق شبکه اجتماعی دانش آموزان

سرپرست مرکز برنامه ریزی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش، جزئیات چگونگی برگزاری کلاس های مجازی از طریق شبکه اجتماعی دانش آموزان (شاد) را تشریح کرد.