سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

جزئیات شهریه مدارس شاهد کد مطلب : 6781 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

جزئیات شهریه مدارس شاهد

مدیرکل شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش گفت: ثبت نام پایه هفتم مدارس شاهد از اول تیر آغاز شده و تا 14 تیر ادامه دارد و ثبت نام پایه دهم مدارس شاهد نیز از 5 تیر آغاز شده و تا 21 تیر ادامه خواهد داشت.
توجه بازدیدکننده عزیز ، این خبر مربوط به 143 روز پیش است. برای مشاهده خبرهای جدید به بخش اخبار سایت مراجعه کنید.

. . . . . . . . . . . . .

جزئیات شهریه مدارس شاهدبه گزارش تیزلند، به نقل از خبرگزاری فارس، محمدرضا رزاقی مدیرکل شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش اظهار کرد: پیش ثبت‌نام پایه اول ابتدایی مدارس شاهد به اتمام رسیده است و در حال حاضر مدارس در حال بررسی این پیش‌ ثبت‌نام‌ها و اعلام به خانواده‌ها برای ثبت نام قطعی برای مدارس هستند.

وی ادامه داد:‌ امسال 67 هزار و 141نفر در پایه اول ابتدایی مدرسه شاهد ثبت‌نام کرده‌اند که این رقم در سال گذشته 61 هزار و 878 نفر بود و از این تعداد تقریباً یک سوم دانش‌آموزان ثبت‌نام قطعی می‌شوند.

رزاقی تصریح کرد: پیش‌ثبت‌نام پایه اول ابتدایی مدارس شاهد به پایان رسیده است اما دانش‌آموزانی که فرزند شهید، جانباز بالای 50 درصد جانبازی و آزاده باشند تا 20 شهریور ماه می‌توانند در مدارس شاهد ثبت‌‌نام کنند و هیچ منعی وجود ندارد.

وی گفت: ثبت‌نام پایه هفتم مدارس شاهد از اول تیر ماه آغاز شده و تا 14 تیر ادامه دارد؛ همچنین ثبت نام پایه دهم مدارس شاهد از 5 تیر آغاز و تا 21 تیر ادامه خواهد داشت.

مدیرکل شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه در پیش ثبت‌نام هیچ پولی از خانواده‌ها اخذ نمی‌شود، گفت: در مدارس شاهد از دانش‌آموزان طرح شاهد یعنی فرزند شهدا هیچ وجهی دریافت نمی‌شود و از فرزند جانبازان بالای 50 درصد جانبازی و فرزندان آزاده، 25 درصد شهریه مصوب شده دریافت می‌شود. همچنین از سایر دانش‌آموزان کمک سرانه مشارکت دانش‌آموزی دریافت می‌شود.

وی اضافه کرد: میزان کمک سرانه در دوره ابتدایی حداقل 450 هزار تومان و حداکثر 770 هزار تومان،‌در دوره متوسطه اول حداقل 530 هزار تومان وحداکثر 870 هزار تومان و در دوره متوسطه دوم حداقل 640 هزار تومان و حداکثر یک میلیون و 150 هزار تومان است که این کمک سرانه متناسب با شرایط اقلیمی، فرهنگی و جغرافیایی هر منطقه تعیین می‌شود.


منبع: خبرگزاری فارس
نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1282 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

گروه ورزش مارکتینگ مجموعه انقلاب  class=

جزئیات شهریه مدارس شاهد

مدیرکل شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش گفت: ثبت نام پایه هفتم مدارس شاهد از اول تیر آغاز شده و تا 14 تیر ادامه دارد و ثبت نام پایه دهم مدارس شاهد نیز از 5 تیر آغاز شده و تا 21 تیر ادامه خواهد داشت.