سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

جزئیات پیش‌ثبت‌نام پایه‌های اول، هفتم و دهم مدارس شاهد کد مطلب : 12741 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

جزئیات پیش‌ثبت‌نام پایه‌های اول، هفتم و دهم مدارس شاهد

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش، جزئیات پیش ثبت‌نام اینترنتی پایه‌های اول، هفتم و دهم را اعلام کرد و گفت در پایه‌های اول و هفتم مدارس شاهد، بیش از دو برابر ظرفیت کلاس‌های درس، پیش ثبت‌نام انجام شده است.
تاریخ خبر 1401/04/23

. . . . . . . . . . . . .

جزئیات پیش‌ثبت‌نام پایه‌های اول، هفتم و دهم مدارس شاهدبه گزارش تیزلند، محمدرضا رزاقی با اشاره به آمار پیش‌ثبت‌نام اینترنتی در مدارس شاهد، اظهار داشت: پیش ثبت‌نام در پایه‌ اول دبستان، از دهم خرداد آغاز و تا سوم تیر ماه 1401 ادامه داشت. وی افزود در این مدت 70692 نوآموز در پایه اول دبستان پیش ثبت‌نام شدند که با توجه به ظرفیت 30090 صندلی در پایه اول، بیش از دوبرابر ظرفیت پیش ثبت‌نام داشته‌ایم.

رزاقی در خصوص پیش ثبت نام پایه هفتم گفت: پیش ثبت‌نام در این پایه از 22 خرداد شروع و تا 14 مرداد ماه 1401 ادمه داشت وی افزود در این مدت 90859 دانش‌آموز فارغ‌التحصیل در پایه ششم برای ورود به دوره اول متوسطه در پایه هفتم پیش ثبت‌نام شدند که با توجه به ظرفیت 38220 صندلی در پایه هفتم نیز، بیش از دوبرابر ظرفیت پیش ثبت‌نام داشته‌ایم.

 

بیشتر بدانید: ضوابط ثبت‌نام، مبلغ کمک سرانه و سایر شرایط ثبت‌نام در مدارس شاهد 

 

دبیر ستاد مرکزی شاهد به پیش ثبت‌نام پایه دهم نیز اشاره کرد و گفت: به محض آماده شدن هدایت تحصیلی دانش‌آموزان فارغ التحصیل پایه نهم از سوی اداره کل امور تربیتی و مشاوره پیش ثبت‌نام این عزیزان نیز در سامانه pada.medu.ir شروع خواهد شد.

رزاقی در پایان در خصوص نتایج ثبت‌نام مدارس شاهد گفت: مدارس شاهد بر اساس اولویت‌ها و امتیازهای کسب شده ، با خانواده‌های دارای بیشترین امتیاز تماس می‌گیرند تا آنها مدارک خود را ارائه دهند و در صورت تأیید مدارک توسط مدرسه، منطقه و استان، ثبت‌نام قطعی می‌شود.

عضو شورای معاونین، با ذکر این نکته که برگزاری کلاس های پیش نیاز پس از انجام فعالیت ارزشیابی آغازین که در شناسنامه  فعالیت مدارس شاهد ذکر شده است، یکی از گام‌های اساسی برای ورود توأم با آرامش کلیه دانش‌آموزان مدارس شاهد به پایه ی جدید می باشد گفت: برنامه‌ریزی کلیه ی فعالیت‌های آموزشی، پرورشی و حتی اجرایی مدارس شاهد در زمینه‌های مختلف، مرتبط با اهداف ساحت‌های تربیتی شش‌گانه است.

 


منبع: خبرگزاری پانامطالب مشابه ومورد توجه بازدیدکنندگان
» تغییر زمان پیش‌ثبت‌نام کلاس دهمی‌ها در مدارس شاهد

نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1318 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

لیست رشته های علوم انسانی
لیست رشته های علوم ریاضی
لیست رشته های علوم تجربی
دبیرستان دخترانه پیمانه ثنا
لندینگ
مقاله
فرصت دیده شدن مدارس تهران