سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

جشنواره فرهنگی هنری «فردا» در 80 رشته برگزار می شود کد مطلب : 10844 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

جشنواره فرهنگی هنری «فردا» در 80 رشته برگزار می شود

مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد امسال جشنواره فرهنگی و هنری فردا نسبت به سال گذشته در 7 رشته افزایش پیدا کرده است.
تاریخ خبر 1400/07/21

. . . . . . . . . . . . .

جشنواره فرهنگی هنری «فردا» در 80 رشته برگزار می شودبه گزارش تیزلند، علی رمضانی، مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش در گفت و گو با پانا گفت: «بیش از 7 میلیون دانش‌آموز در جشنواره فرهنگی هنری فردا شرکت کرده‌اند و امسال این جشنواره در 80 رشته برگزار می‌شود.»

وی ادامه داد: «در این چهل سال افراد زیادی زحمت کشیدند و زندگی خود را گذاشتند تا بتوانند ثمره آن را ببینند و امروز ما بیش از 8 میلیون مخاطب داشته باشیم.»

رمضانی ادامه داد: «سیاست ما در سال 1400-1401 در چهلمین جشنواره فرهنگی هنری فردا در سال تحصیلی جدید بر این اساس است از همه کسانی که در این چهل سال ما را حمایت و کمک کردند تشکر کنیم، زیرا بسیاری از کارهای مفیدی که انجام شد نظر آنها بود. چقدر خوب می‌شود که ما با آنها ارتباط برقرار کنیم و دغدغه‌هایشان را بررسی کنیم تا بتوانیم جشنواره فرهنگی و هنری را به روزتر کنیم.»

رمضانی ادامه داد:« امسال خوشبختانه جشنواره فرهنگی و هنری فردا نسبت به سال گذشته در 7 رشته افزایش پیدا کرده است.»

مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد:« امسال جشنواره فرهنگی و هنری برای اولین بار در مقطع ابتدایی در دو رشته سرود همگانی و نقاشی همگانی برگزار می شود که نشان‌دهنده این است که جشنواره، خود را با دانش آموز هماهنگ کرده و بررسی می کند که دانش آموزان به چه رشته هایی نیاز دارند و جامعه به چه فعالیتی نیاز دارد که ما دانش‌آموزان را برای آن مسیر تربیت کنیم. به همین خاطر افتتاحیه چهلمین دوره جشنواره فرهنگی و هنری هم، امروز که روز بزرگداشت حافظ بود در سراسر کشور برگزار شد. در پایان از همه کسانی که ما را در این امر یاری کردند از جمله اولیا و مربیان و اساتید تشکر می کنیم.


منبع: خبرگزاری پانانظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1577 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

میم مارکت