سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

حداکثر شهریه مدارس غیردولتی 9 تا 15 میلیون تومان تعیین شد کد مطلب : 6664 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

حداکثر شهریه مدارس غیردولتی 9 تا 15 میلیون تومان تعیین شد

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی گفت: حداکثر شهریه در دوره ابتدایی 9 میلیون و400 هزار تومان، برای متوسطه اول 11 میلیون و در متوسطه دوم 15 میلیون تومان تعیین شده است.
توجه بازدیدکننده عزیز ، این خبر مربوط به 126 روز پیش است. برای مشاهده خبرهای جدید به بخش اخبار سایت مراجعه کنید.

. . . . . . . . . . . . .

حداکثر شهریه مدارس غیردولتی 9 تا 15 میلیون تومان تعیین شدبه گزارش تیزلند، به نقل از خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، مجتبی زینی‌وند رئیس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی درحاشیه مراسم رونمایی از سامانه ثبت شکایات و تلفن گویای سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت­‌های مردمی در جمع خبرنگاران در راستای وضعیت شهریه سال آینده مدارس غیردولتی گفت: میزان شهریه مدارس غیردولتی استان‌های تهران و البرز از امروز در سامانه مشارکت‌ها قابل مشاهده است و حداکثر شهریه در مقاطع تحصیلی مختلف در دوره ابتدایی 9 میلیون و400، برای متوسطه اول 11 میلیون و در متوسطه دوم 15 میلیون تومان تعیین شده است.

زینی‌وند افزود: افزایش شهریه مدرسه به مدرسه و منطقه به منطقه متفاوت است و متناسب با الگوهای شهریه که سرفصل های ماده 16 قانون بوده، افزایش شهریه را اعلام می‌کنیم. میزان افزایش شهریه برای سال تحصیلی آینده از حدود 6 درصد تا میزان نرخ رسمی تورم که توسط بانک مرکزی اعلام می شود، نوسان دارد و بیش از این مبلغ افزایشی وجود نخواهد داشت.

وی بیان کرد: حدود 200 مدرسه اطلاعات خود را در سامانه شهریه وارد نکردند و سال‌های قبل این روال وجود داشت که معمولا بعد از اعلام شهریه مبلغ سقف افزایش را نیز دریافت می‌کردند، اما امسال به طور جدی وارد موضوع شدیم و بر اساس آن مدارسی که اطلاعات وارد نکردند، اجازه افزایش شهریه ندارند و باید مطابق سال گذشته شهریه دریافت کنند.

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی افزود: با توجه به اتصال سامانه مشارکت ها و سامانه سناد مدرسه ای که اطلاعات مشخص نکرده باشد، قطعا در سامانه سناد هم اجازه ثبت نام ندارد به همین دلیل تا پایان خردادماه به این مدارس فرصت می دهیم تا اطلاعات شهریه را وارد کنند.

وی درباره تعیین نرخ شهریه سایر استان ها گفت: نرخ شهریه مدارس سایر استان‌ها به تدریج اعلام می‌شود و حداکثر تا 15 خردادماه شهریه تمام مدارس اعلام خواهد شد.


منبع: خبرگزاری فارس
نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1473 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

شروع مدارس  class=

حداکثر شهریه مدارس غیردولتی 9 تا 15 میلیون تومان تعیین شد

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی گفت: حداکثر شهریه در دوره ابتدایی 9 میلیون و400 هزار تومان، برای متوسطه اول 11 میلیون و در متوسطه دوم 15 میلیون تومان تعیین شده است.