سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

خرید تک جلدی کتب درسی تا 15 مهر کد مطلب : 6972 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

خرید تک جلدی کتب درسی تا 15 مهر

معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی از مهلت ثبت نام خرید تک جلدی کتاب های درسی تا 15 مهر امسال خبر داد.
توجه بازدیدکننده عزیز ، این خبر مربوط به 147 روز پیش است. برای مشاهده خبرهای جدید به بخش اخبار سایت مراجعه کنید.

توصیه ویژه: برنامه مطالعه درسی هفتگی
توصیه می‌کنیم برنامه مطالعاتی و برنامه درسی جدید و به روز را در سایت مرکز پیشرفت و هدایت تحصیلی میم ببینید. در «میم»، به صورت هفتگی با ویدئو و متن تکالیف روزانه و برنامه درسی مطالعاتی برای پایه های مختلف در دسترس شما قرار دارد.

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند، به نقل از خبرگزاری فارس، علی باقرزاده معاون سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی  درباره گلایه برخی خانواده‌ها از کمبود کتاب درسی، اظهار کرد: کتاب‌های متوسطه اول از طریق نمایندگی‌های فروش کتاب توزیع می‌شود و خیلی مساله‌ای نداریم.

وی ادامه داد: در دوره ابتدایی هم تقریباً در هیچ استان و شهرستانی با مشکل مواجه نیستیم چون تمام افرادی که در سامانه سناد ثبت‌نام کردند برایشان ثبت سفارش شده است و روز به روز هم فرایند ثبت‌نام و ارسال کتاب را کنترل می‌کردیم.

* 2 درصد بیشتر از تعداد دانش‌آموزان کتاب درسی چاپ کردیم

باقرزاده اضافه کرد: مشکل اصلی برای کتاب‌های پایه دهم اتفاق افتاده است که بعضاً در انتخاب رشته با مساله مواجه بودند و قائدتاً تا در سناد ثبت‌نام نکنند، نمی‌دانیم که چقدر کتاب باید به مدارس بفرستیم.

وی با تاکید بر اینکه مشکل کسری کتاب نداریم، افزود: در بعضی از مناطق، ثبت‌نام دانش‌‌آموزان دیر اتفاق افتاد و در روزهای اول و دوم مهر هم ثبت‌نام داشتیم که آنجا ممکن است کتاب با تاخیر رسیده باشد اما مشکلی از بابت کسری چاپ نیست و تقریباً 2 درصد بیش از تعداد دانش‌آموزان کتاب چاپ کردیم.

* امکان خرید تک جلدی کتاب درسی تا 15 مهر

معاون سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی گفت: با شرکت پست قراردادی امضا کردیم که هر فردی در هر جایی کتاب دستش نرسیده یا ثبت‌نام نکرده است می‌تواند در سامانه به عنوان خرید تک جلدی ثبت‌نام کند و شرکت پست هم بلافاصله کتاب را می‌فرستد.

وی با بیان اینکه سامانه برای ثبت‌نام تک‌جلدی کتاب‌ها فعلاً باز است، افزود: بنا داریم تا 15 مهر سامانه باز باشد حتی تا آخر مهر هم در بعضی از نقاط سامانه را باز می‌گذاریم.

* کتاب مدیریت خانواده و سبک زندگی در دست چاپ است

باقرزاده در کتاب مدیریت خانواده و سبک زندگی پسران و دختران، اضافه کرد: کتاب مدیریت خانواده و سبک زندگی پسران و دختران بازنگری کلی شد و اواخر شهریور برای چاپ رفت که این کتاب یک مقدار با تاخیر به دست دانش‌آموزان می‌رسد.

وی افزود: یک بخشی از کتاب‌های سال گذشته در اختیار دانش‌آموزان قرار گرفت که حدود 180 هزار نفر را می‌شود و حدود 350 تا 360 هزار کتاب هم در حال چاپ است.

* فروش کتاب درسی با قیمت بالا در میدان انقلاب

معاون سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی اظهار کرد: سالانه 15 درصد جمعیت جابجا می‌شود و طبیعی است که در سهمیه دادن به نمایندگی‌ها به خصوص استان تهران با مشکل مواجه است البته کتاب به تعداد وجود دارد و ممکن است یک نمایندگی، کتاب‌هایش تما شده باشد.

وی در خصوص فروش کتاب با قیمت بالا، گفت: در میدان انقلاب دیدم که کتاب‌های چاپ سازمان پژوهش در اختیار کتابفروشی‌هاست و با قیمت چند برابر به فروش می‌رسد؛ البته بخشی از این کتاب‌ها ممکن است از نمایندگی‌ها بیرون آمده باشد که با قیمت مضاعف می فروشند یا بخشی ممکن است از مناطق بیرون آمده باشد که برخورد می‌کنیم.


منبع: خبرگزاری فارس
نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1965 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

در تیزلند، روند آموزش، وقفه ناپذیر است. کلاس های آنلاین را با تیزلند برگزار کنید.  class=
آزمون شماره 6 مدارس برتر  class=
مدرسه مروا  class=
مدرسه سلام سبز  class=
مدرسه سلام سرو  class=

خرید تک جلدی کتب درسی تا 15 مهر

معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی از مهلت ثبت نام خرید تک جلدی کتاب های درسی تا 15 مهر امسال خبر داد.