سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

دانش‌آموزان ابتدایی روز سه‌شنبه بدون کیف به مدرسه می‌روند کد مطلب : 14528 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

دانش‌آموزان ابتدایی روز سه‌شنبه بدون کیف به مدرسه می‌روند

دانش‌‌آموزان مدارس ابتدایی شهر تهران روز سه‌شنبه 30 آبان ماه بدون کیف به مدرسه می‌روند.
تاریخ خبر 1402/08/29

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند به نقل از پانا، معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران گفت دانش‌‌آموزان مدارس ابتدایی شهر تهران روز سه‌شنبه ۳۰ آبان ماه بدون کیف به مدرسه می‌روند.

به گزارش آموزش و پرورش شهر تهران، معصومه معصومیان در این باره اظهار کرد: ارتقای توانمندی فکری و شناختی، خودآگاهی درباره نیازهای بدنی، تقویت قوه تخیل، توسعه فرهنگ کار گروهی و رشد اجتماعی و تسهیل جامعه‌پذیری کودکان و نوجوانان در بازی‌های گروهی، رشد عواطف واحساسات، کسب مهارت ابراز هیجان، ایجاد فرصت تعدیل انرژی روانی و جسمانی از کارکردهای این برنامه است.

وی افزود: «در روز بدون کیف آموزش تعطیل نمی‌شود» و با توجه به ساحت‌های تربیتی فضای بیشتری برای بازی و یادگیری، پرداختن به مهارت‌های مختلف، خلق تجارب جدید و... برای دانش‌آموزان فراهم‌ می‌شود.


منبع: پانانظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1399 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

انتخاب رشته دبیرستان
علامه حلی
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم