سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

دانش  آموزان کدام دوره تحصیلی می توانند در پرسش مهر 21 شرکت کنند؟ کد مطلب : 8303 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

دانش آموزان کدام دوره تحصیلی می توانند در پرسش مهر 21 شرکت کنند؟

دانش آموزان و معلمان می توانند با استفاده از ظرفیت شبکه شاد آثار و تولیدات خود را در قالب 21 رشته ارسال کنند.
توجه بازدیدکننده عزیز ، این خبر مربوط به 71 روز پیش است. برای مشاهده خبرهای جدید به بخش اخبار سایت مراجعه کنید.

ارتباط موثر والدین با فرزندن
پیشنهاد ویژه: بسیاری از مشکلاتی که با فرزندانمان داریم در واقع به دلیل عدم آگاهی ما پدرها و مادرها از اصول و قوانین ارتباط موثر با فرزندانمان ایجاد شده‌اند. تیزلند دیدن بستۀ آموزشی ارتباط با فرزندان را به شما والدین عزیز توصیه می‌کند.

. . . . . . . . . . . . .

پرسش مهر 21به گزارش تیزلند، به نقل از خبرگزاری پانا، مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضای پرورشی درباره جزئیات پرسش مهر بیست و یکم ریاست جمهوری و تعداد رشته‌های موجود در این جشنواره توضیحاتی داد.

علی رمضانی در گفت‌وگو با پانا با بیان اینکه جشنواره پرسش مهر 21 با سوال رئیس جمهوری مبنی بر اینکه «فرزندانم برای مقابله با کرونا چطور می‌توانید به همکلاسی‌های خود یاری ‌رسانید» آغاز شده است گفت: «این در حالی است که اولین پرسش مهر در سال 76 در استان اردبیل و در شهر بنمار با سوالی از سوی رئیس جمهور مطرح شد و صورت گرفت که تاکنون نیز در حال برگزاری و مورد استقبال خانواده، دانش‌آموزان و معلمان قرار گرفته است.»

پرسش مهر، نیاز جامعه و دغدغه‌ای‌ قابل پیگیری است

وی ادامه داد: «سوالی که رئیس جمهور در جمع دانش‌آموزان در آغاز سال تحصیلی مطرح می‌کند نیاز جامعه و دغدغه‌ای است که از دانش‌آموزان و فرهنگیان می‌خواهد تا برای رفع آن به دولت و نظام کمک کنند.»

رمضانی افزود: «انتظار داریم تمام سازمان‌ها و نهادها برای اجرای این جشنواره ورود پیدا و به آموزش و پرورش کمک کنند امسال نیز با وجود کرونا این نیازمندی بیشتر خواهد شد باید وزارت بهداشت به آموزش و پرورش برای اجرای این جشنواره کمک کند.»

مدیر کل فرهنگی هنری، اردوها و فضای پرورشی با بیان اینکه دانش‌آموزان و فرهنگیان با شرکت در این جشنواره هدف ارتقای روحیه نقد پذیری، پرسشگری و مسئولیت پذیری را تجربه می‌کنند گفت: «مسئولان باید با نگاه نقادانه دانش‌آموزان آشنا شوند تمام دانش‌آموزان در تمام دوره‌های تحصیلی به جز دوره اول ابتدایی می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.»

دبیرخانه پرسش مهر 21 در آموزش و پرورش شهر تهران است

وی ادامه داد: «سال گذشته معلمان توانستند آثار خود را مستقیم به دبیرخانه کشوری در آموزش و پرورش شهر تهران ارسال کنند امسال نیز دبیرخانه پرسش مهر 21 در آموزش و پرورش شهر تهران خواهد بود.»

رمضانی با بیان اینکه امسال از ظرفیت شبکه شاد نیز برای اجرای این جشنواره استفاده می‌کنیم گفت: «سال گذشته 2 میلیون و 500 هزار نفر در این جشنواره شرکت کردند که امیدواریم امسال نیز با وجود کرونا از این جشنواره استقبال شود. از روز 15 مهرماه این کار رسماً آغاز شده و دانش‌آموزان و معلمان می‌توانند با استفاده از ظرفیت شاد آثار و تولیدات خود را در قالب 21 رشته ارسال کنند.

 اسامی 21 رشته پرسش مهر امسال به شرح زیر است:

سخنوری، شعر، داستان کوتاه، وب نوشت، فیلم کوتاه، نقاشی، طراحی، تصویرسازی، پوستر، عکاسی، خوشنویسی نستعلیق، خوشنویسی شکسته نستعلیق، کاریکاتور، حجم و مجسمه سازی، نقاشی‌خط، موشن گرافی، اینفوگرافی، داستان مصور، استنداپ کمدی، ایده پردازی، کسب و کارهای دیجیتال


منبع: خبرگزاری پانا
نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1131 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

  class=
مدارس سلام  class=
جشنواره زنگ کرونا  class=
علامه طباطبایی  class=

دانش آموزان کدام دوره تحصیلی می توانند در پرسش مهر 21 شرکت کنند؟

دانش آموزان و معلمان می توانند با استفاده از ظرفیت شبکه شاد آثار و تولیدات خود را در قالب 21 رشته ارسال کنند.