سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

راه‌اندازی سکوی استعدادیابی دانش‌آموزان با همکاری بنیاد احسان‌ کد مطلب : 15929 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

راه‌اندازی سکوی استعدادیابی دانش‌آموزان با همکاری بنیاد احسان‌

در قالب برنامه‌ی رشد تربیتی دانش‌آموزان ، استعدادهای دانش‌آموزان ثبت و ضبط می‌شود و مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت .
تاریخ خبر 1403/01/13

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند به نقل از پانا، معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش از راه‌اندازی سکوی استعدادیابی و ثبت و ضبط عملکرد تحصیلی، مهارتی و رفتاری دانش‌آموزان با همکاری بنیاد احسان خبر داد.

محمدمهدی کاظمی در گفت‌وگو با پانا اظهار کرد: «‌یکی از برنامه‌‌های وزارت آموزش و پرورش طراحی پرونده رشد تربیتی دانش‌آموزان است. یک‌ ‌کار‌ بنیادی و اساسی ‌که از دوره ابتدایی آغاز می‌شود و تا پایان دوره متوسطه دوم ادامه خواهد داشت. در قالب این برنامه، استعدادهای دانش‌آموزان ثبت و ضبط می‌شود و مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت که یکی از این بهره‌برداری‌ها هم می‌تواند در راستای بحث هدایت تحصیلی باشد.»

 

وی افزود: «‌ما سکویی را با مشارکت بنیاد احسان ایجاد کرده‌ایم که فعلا به‌صورت آزمایشی در سه استان در حال اجراست. ‌‌در این طرح ‌عملکرد تحصیلی، ‌مهارتی و رفتاری‌‌ دانش‌آموزان در سامانه ثبت می‌شود.»

 

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش افزود: «‌این کار در راستای شناسایی استعداد دانش‌آموزان در طول تحصیل به ما کمک می‌کند. ‌ما ‌اطلاعات دانش‌آموزان را ثبت می‌کنیم و در امر هدایت تحصیلی در پایه نهم از این اطلاعات استفاده خواهیم کرد.»


منبع: خبرگزاری پانانظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1782 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

دبیرستان فرزندان برتر
مجتمع نشانه رستا
دبیرستان پسرانه حضرت سیدالشهدا(ع)
مسابقه کانگورو چیست؟
راهنمای تیزهوشان نهم
راهنمای تیزهوشان ششم