سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همۀ دانش‌آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

راه‌اندازی QR کد اختصاصی هر مدرسه برای اخذ نظر اولیاء جهت ثبت نام کد مطلب : 12769 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

راه‌اندازی QR کد اختصاصی هر مدرسه برای اخذ نظر اولیاء جهت ثبت نام

مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش گفت: در نیل به هدف بازدید صددرصدی از فرآیند ثبت نام مدارس، تاکنون تمامی مناطق و نواحی 15 استان توسط کارشناسان ستادی وزارت آموزش و پرورش بازدید شده و این هفته نیز 6 استان و باقی استانها در هفته آینده مورد بازدید قرار خواهد گرفت.
تاریخ خبر 1401/05/04

. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند، سید مجتبی هاشمی در تشریح عملکرد ستاد مرکزی ثبت‌نام اظهار کرد: پس از تشکیل کارگروه نظارت در سطح ستاد، استان و مناطق، روزانه حدود ۶۰ مدرسه طی تماس تلفنی کارشناسان تخصصی استان‌ها با مدیران مدارس از ۱۰ خرداد امسال تا ۲۵ خرداد امسال رصد شده‌اند. همچنین جهت نظارت بر فرآیند ثبت‌نام در سطح کشور تا کنون تمامی مناطق و نواحی ۱۵ استان توسط تیم‌های نظارتی حوزه ستادی شامل استان‌های شهر تهران (در سه مرحله) ، شهرستان‌های تهران(در دو مرحله) ، البرز، قم، آذربایجان شرقی، لرستان، سیستان و بلوچستان، خوزستان، اصفهان، زنجان، قزوین، گلستان، سمنان، چهار محال و بختیاری، مازندران بازدید شده‌اند و ۶ استان‌ نیز در طی هفته جاری و باقی استان‌ها در هفته آینده مورد بازدید قرار خواهد گرفت.

به گفته وی، همچنین علاوه بر نظرسنجی میدانی توسط ناظران ستادهای ثبت نام در بدو ورود به مدارس، از طریق راه‌اندازی QR کد اختصاصی هر مدرسه نسبت به اخذ نظر مستقیم اولیاء درخصوص فرآیند ثبت‌نام اقدام شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش، وی اظهار کرد: تاکنون ۵۵۳۰ مدرسه در کلیه مناطق آموزشی ۱۵ استان کشور توسط ۱۵۶۴ تیم ارزیابی در بازدیدهای وزارتی مورد بازدید قرار گرفته است که این روند بطور منظم و مستمر در سطح استان‌ها و مناطق نیز تا پایان فرآیند ثبت‌نام ادامه خواهد داشت.

وی ضمن تقدیر و تشکر از همکاران حوزه ارزیابی از ستاد تا مناطق، درمورد راه‌های ارتباطی اولیاء و دانش‌آموزان برای طرح و پیگیری شکایات مربوط به ثبت‌نام گفت: اولیاء و دانش‌آموزان برای طرح و پیگیری هرگونه شکایت در مورد ثبت نام و سایر امور مدارس می‌توانند با مراجعه به سامانه پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش به آدرس https://shekayat.medu.ir/ و یا تماس تلفنی و یا حضور در ستاد ثبت‌نام مناطق آموزش و پرورش مستقر در واحد ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اقدام کنند.


منبع: خبرگزاری ایسنا


نظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1983 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

لیست رشته های علوم انسانی
لیست رشته های علوم ریاضی
لیست رشته های علوم تجربی
دبیرستان دخترانه پیمانه ثنا
لندینگ
مقاله
فرصت دیده شدن مدارس تهران