سرزمین تیزهوش‌ها

مرجع آموزشی همه‌ی دانش آموزان باهوش سرزمینمان، ایران

رایزنی برای 5 ساله شدن هنرستان ها در سال آتی کد مطلب : 6041 | چاپ | لینک‌کوتاه | نظرات

رایزنی برای 5 ساله شدن هنرستان ها در سال آتی

سرپرست معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش از رایزنی برای اجرای قانون کاردانی پیوسته فنی و حرفه ای ها خبر داد و گفت: تعاملات مربوطه در حال انجام است و امیدواریم سال آینده به سرانجام برسد.
توجه بازدیدکننده عزیز، از زمان تنظیم این خبر بیش از 3 ماه گذشته است. برای مشاهده اخبار به روز، به بخش اخبار آموزشی مراجعه کنید!

. . . . . . . . . . . . .

رایزنی برای 5 ساله شدن هنرستان ها در سال آتیبه گزارش تیزلند، به نقل از خبرگزاری ایسنا،  عبدالرسول عمادی  درباره پیوسته شدن دوره کاردانی برای شاخه فنی و حرفه‌ای اظهار کرد: اجرای برنامه کاردانی پیوسته در شاخه فنی و حرفه‌ای از الزامات و جزو قوانین کشور است.

وی افزود: در حال رایزنی با دانشگاه فنی و حرفه‌ای هستیم تا هنرجویان ما در مقطع متوسطه دوم در شاخه فنی و حرفه‌ای ظرفیت‌های خوبی برای کاردانی پیوسته داشته باشند.

سرپرست معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه قصد داریم از ظرفیت‌های دانشگاه فنی و حرفه‌ای استفاده کنیم گفت: اجرای این برنامه کمک می‌کند تا گرایش به رشته‌های فنی و حرفه‌ای افزایش یابد و جریان پیوسته‌ای میان هنرستان و آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای برقرار شود.

عمادی درباره زمان پنج ساله شدن دوره تکنسینی فنی عنوان کرد: تعاملات مربوطه در حال انجام است و امیدواریم سال آینده به سرانجام برسد و زمینه‌های اجرایی لازم فراهم شود. ما خواهان آن هستیم که تمام هنرجویان شاخه فنی و حرفه‌ای بتوانند مستقیما وارد دانشگاه شده و تکنسین شوند.


منبع: خبرگزاری ایسنانظرات شما

 نظرات شما بسیار ارزشمند هستند. به دیگران کمک کنید تا بیشتر بدانند. نظرات شما توسط کارشناسان بررسی، تایید و پاسخ داده می شوند. اگر ایمیلتان را وارد کنید، پاسخ کارشناسان برای شما ایمیل می شود.

عدد 1548 را در این کادر وارد کنید:
همین حالا در سرزمین تیزهوش ها عضو شوید!
چرا باید در سایت عضو شویم؟عضویت چه مزایایی دارد؟!

اعضای سایت می توانند نمونه سوالات و فایل های آموزشی را دانلود کنند. همینطور، بعضی از مطالب فقط به اعضای سایت نمایش داده می شود. اطلاعات مهم، تغییرات مهم آموزشی به اعضای سایت اطلاع رسانی می شود. اعضای سایت هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات سایت ندارند و می توانند در تمام آزمون های آنلاین شرکت کنند و از تمام امکانات سایت و بخش اعضا استفاده کنند.
همین حالا نزدیک به 200 هزار نفر دیگر هم عضو فعال سایت سرزمین تیزهوش ها هستند. چرا شما به این خانواده بزرگ نمی پیوندید؟


همین حالا عضو شوید! قبلاً عضو بوده‌اید؟ وارد شوید!

تبلیغات

چگونه شاگرد اول شویم؟  class=
گروه ورزش مارکتینگ مجموعه انقلاب  class=

رایزنی برای 5 ساله شدن هنرستان ها در سال آتی

سرپرست معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش از رایزنی برای اجرای قانون کاردانی پیوسته فنی و حرفه ای ها خبر داد و گفت: تعاملات مربوطه در حال انجام است و امیدواریم سال آینده به سرانجام برسد.